Tu elektraren chcu Rusi vypnut - nie odpalit. Potrebuju zrusit Ukrajincom klucove zdroje energie.

Podla tojo, ze zasiahli vycvikovu budovu usudzujem, ze vedia, co robia. Dokonca som prekvapeny, ze nenicia ani energeticke vedenie - keby zrusili to, tak nema zmysel prevadzkovat elektraren. Asi pocitaju s rychlou obnovou po vyhre - aby si nenarobili zbytocne skody na novych uzemiach.

Aj propaganda z nasej strany cosi prehana.
04.03.2022 - 07:41:52
04
matt napísal:
Tak ako? Od dnes rana stoja na pasy a zháňajú jodove tabletky po internete už aj ti čo sa včera vysmievali daným skupinám? Celé zle…


Jódových tabletiek je dosť v skladoch MV. Pasy do EÚ netreba, iba ak deťom...
04.03.2022 - 07:45:22
00
No, niektorí majú aj deti, dokonca male ;) ( a to píšem ako ten čo pasy tých malých deti doma nemá a dokonca nemáme ani jodove tabletky ). Mimochodom ak by sa to tu zvrhlo, určite rodinu a deti nebudem chcieť presúvať po Európe, to by im moc nepomohlo…

Btw už mierne otáčajú aj spojenci. Najvyšší čas odstrihnúť ich od všetkého…
“Asijská banka pro investice (AIIB) oznámila, že pozastaví obchody spojené s Ruskem a Běloruskem.
AIIB, která je projektem současného čínského prezidenta Si, byla založena v roce 2016 jako protiváha dominance Západu ve Světové bance a Mezinárodním měnovém fondu.”
04.03.2022 - 07:52:40
00
matt napísal:
Tak ako? Od dnes rana stoja na pasy a zháňajú jodove tabletky po internete už aj ti čo sa včera vysmievali daným skupinám? Celé zle…

jódové tabletky nemám ani nezháňam, pas mi neplatí od roku 2018 - chcel som v roku 2020 požiadať o nový, nech sa to lepšie pamätá, ale nejako nevydalo...
04.03.2022 - 07:57:44
00
Tak ale dnes to tým ostreľovaním jadrovej elektrárne zabili. Po tomto sú Rusi totálni magori a tí čo strieľali to asi tiež nemajú v hlave v poriadku. Tupci...
04.03.2022 - 08:00:41
00
Este raz. Ak by ju chceli znicit, tak ju znicia. Chceli ju vypnus s minimalnymi skodami. Vyzera, ze sa im to podarilo.

Zase sa divajme na veci realne. Bol to klucovy zdroj energie pre Ukrajinu. Zial, je uz v Ruskych rukach. Neznicili ho, len kratkodobo vypli, aby ho mohli pustit, ked uz bude po vojne.

Tu je vidiet, preco su atomky v pripade konfliktu nebezpecne.
04.03.2022 - 08:09:32
03
Jadrova elektraren sa da vypnúť???
04.03.2022 - 08:11:25
08
Putin je spinavy vydierac, ktory symbolicky ukazuje, kam az to moze zajst. Bolo to podla mna umysel a varovanie pre Nato a spojencov, ze on si momentalne diktuje a nema zabrany. Zaroven tlaci na Europu exodom Ukrajincov pred vojnou a ze sa nemaju do nicoho miesat. Psychopaticky vrah, ktory zaroven odsudil cele pokolenia Rusov na zivorenie. Ked si s nim doma neurobia poriadok, tak sa Rusko dostane na uroven Severnej Korei. Kedy sa uz konecne odstrihneme od ich plynu?
04.03.2022 - 08:11:32
05
Kazdy spravme pre to maly kusok!!!
Studena sprcha miesto teplej!
Do roboty na bicykli miesto auta!
Vecer pri telke deka miesto horuceho radiatoru!
Vela to asi nepomoze ale aspon symbolika, ked si predstavim deti co niekde v metre tyzden nemali teple kakao tak studenu sprchu asi prezijem!!!
04.03.2022 - 08:21:59
01
general svr
https://t.me/s/generalsvr
04.03.2022 - 08:30:25
00
Ten general svr pise co takmer vsetky media, nepride mi to ako ziadne insider info...Najprv napise, v dalsom prispevku opravi, alebo napise nepravdu (napriklad odpojenie od SWIFTU, co sa este neudialo), etc. Je to dost prehypovane
04.03.2022 - 08:38:16
00
will napísal:
Este raz. Ak by ju chceli znicit, tak ju znicia. Chceli ju vypnus s minimalnymi skodami. Vyzera, ze sa im to podarilo.

Zase sa divajme na veci realne. Bol to klucovy zdroj energie pre Ukrajinu. Zial, je uz v Ruskych rukach. Neznicili ho, len kratkodobo vypli, aby ho mohli pustit, ked uz bude po vojne.

Tu je vidiet, preco su atomky v pripade konfliktu nebezpecne.


Prosím ťa toto krátkodobom vypnutí jadrovej elektrárne radšej nikde inde ani neprezentuj. Tu na bikefore ti to ľudia možno zožerú ale inde by ťa mali za ...😀 Podľa dostupných informácií trafili budovu simulátora kde prebieha len výcvik operátorov a nejký labák. Toto nemá absolútne nič spoločné s jadrovou časťou elektrárne a nemá to ani dopad na jej prevádzku a už vôbec nie na jadrovú bezpečnosť. V prípade poškodenia nejakých dôležitých častí by zapracovali automatické ochrany reaktora a automaticky by bol odstavený poškodený blok. To ale neznamená, že elektráreň môže zostať bez obsluhy. V prevádke musia byť zafriadenia, ktoré zabezpečia chladenie, aby nedošlo k nedovolenému náratu teploty a možnému výbuchu, ale to sme už niekde inde.
04.03.2022 - 08:54:15
05
pa3km napísal:
Ten general svr pise co takmer vsetky media, nepride mi to ako ziadne insider info...Najprv napise, v dalsom prispevku opravi, alebo napise nepravdu (napriklad odpojenie od SWIFTU, co sa este neudialo), etc. Je to dost prehypovane

podľa mňa to je nasmerované Rusom, aby vedeli, čo sa deje, tí čo majú telegram
04.03.2022 - 08:57:26
01
Kazdopadne vojenska akcia v okoli a priamo areali beziacej jadrovej elektrarne je minimalne riskatna. Argument, ze Rusi vedia co robia mi pri pohlade na to ako vyzera momentalne Ukrajina neobstoji. Ze, to bolo varovanie je mozne, ale myslim, ze vsetci su uz varovani viac nez dost.
04.03.2022 - 09:00:59
03
canopus napísal:
jedna farebna kamera na telegrame ukazuje ako horia vyvodove vypinace......... och dopice...... ze boli zabiti zachranari,ktori to isli uhasit pisu...... starosta Zaporozia vyzyva cely svet o pomoc


fuuu tak toto boli ine nervy. Uz som myslel ze do rana ma urcite prebudi sirena a urychlena evakuacia.

Zelenskyj: "....pokud v ní dojde k výbuchu, „bude to konec všech, konec Evropy, evakuace Evropy“.
04.03.2022 - 09:07:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up