Rachela iných mi ukazuje už asi dobre ale mňa samého to stále nechalo na tých číslach čo som pôvodne nahlasoval
06.03.2022 - 08:04:56
01
Rachela je to v poriadku , dakujem ;)
06.03.2022 - 18:25:05
00
Zdravím, neviem prečo, ale z niektorých výjazdov (skôr datované) mi zmizli výškové profily.
07.03.2022 - 14:15:25
00
To admin: Dnes boli 3 moje prispevky presunute adminom z fora Male Karpaty do MTB na Orave. Mam k tomu len jeden komentar a jednu poznamku.

Komentar: pristup k digitalnemu obsahu pridavanom uzivatelmi z hladiska vecnej prislusnosti (nazov fora) je pochopitelny a ma istu logiku, nie je to ale uplne dobry postup ak ide o zive diskusie (nie archiv). Tento postup je totiz tzv. document centric approach, do for ale prispievaju ludia a vkladaju svoj obsah, preto by bolo rozumnejsie vyjst v ustrety ludom a zmenit postoj manazovania fora na 'human centric' approach. Napr. ja som dnes pridal link na bike video z Rohacov kde som bol cez vikend, Admin mi to presunul do fora: MTB na Orave, ja som to vsak dal na Male Karpaty. Zvolil som si toto forum preto lebo som z Bratislavy, jazdim prevazne Male Karpaty a okolie Ba, komunita ludi z Male Karpaty je moja komunita ludi s ktorymi sa poznam roky a komunikujeme nielen o stave trailov a vyjazdoch ale o vsetkom moznom, chcem preto moj vyjazd zverejnit tejto komunite co je uplne prirodzene. To je dovod preco som link na youtube dal tam a nie do ineho fora. Toto je human centric pristup pri dizajnovani webu a webportalov, je prisposobeny uzivatelom a preto aj svoj post nadalej povazujem za prisluchajuci do fora Male Karpaty.

Poznamka: po kontaktovani zakaznickej podpory som po nejakej dobe nakoniec nasiel "pravidla webu" zverejnene v sekcii "O nas", odporucam aby "Pravidla webu" boli premenovane na napr. Pravidla pouzivania fora alebo podobne a boli uvedene priamo na sekcii Forum niekde na hlavnom trailheade vsetkych sekcii a tem fora, je to bezna prax vsade. A mohli by byt aj doplnene o dalsie body, aby sme sa ako uzivatelia nedostali do situacie ze porusujeme nikde nenapisane pravidla.

Dava to zmysel ?
Dakujem vopred za spetnu vezbu.
08.03.2022 - 15:08:52
00
Zostanme pri tom, ze ked sa pojdes vozit napr. do Tatier, tak budes pridavat informacie do prislusnych tatranskych tem, ked sa pojdes vozit do Rakuska, tak budes pridavat informacie do prislusnych rakuskych tem a ked sa pojdes vozit do Malych Karpat, tak budes pridavat informacie do temy Male Karpaty. Davat informacie o vyjazdoch v Tatrach, Rakusku a pod. do temy Male Karpaty len preto, ze si z BA, je logika, ktoru asi väcsina nepoberie. Keby sme sa vsetci riadili touto "logikou", tak by vznikol totalny bordel vo vsetkych temach. Ved preco potom nepreberat aj Sninsky kamen alebo politiku v teme Male Karpaty ked si z BA, ze? Cize verim, ze je to zrozumitelne, a ze nie je potrebne v pravidlach doslovne vysvetlovat taketo elementarne veci. Dava to zmysel?
08.03.2022 - 15:33:07
03
maros1974
Ja tu vidim konflikt v tom ako je ponimany termin komunita na tomto fore. Pre adminov je komunita jedna, cele forum a pre teba je to zas tema Male Karpaty.
Osobne sa priklanam k postoju adminov, nielen preto, ze posobim vo viacerych temach, ale aj ten pristup garantuje istu formu poriadku :-).
08.03.2022 - 15:38:00
00
maros1974 chapem co pises, ale toto forum je tematicky delene, preto prispevky by mali byt v teme, ktorej prisluchaju a nie niekde inde, kde podla teba moze byt "spravnejsia" audience pre tvoj prispevok. Pre citatelov temy Male Karpaty by to bol off topic a preto to moderator po spravnosti presunul. Zmena na komunitne / skupinove chatroomy by uplne zmenila podstatu tohto fora a nebudeme ju robit.

Pravidla webu su (ako je standardom) v paticke stranky. Pravidla fora su (ako je standardom v tomto type for) v kazdom jednom fore ako prva tema (https://www.mtbiker.sk/forum/post11469.html#p11469). Kazdy uzivatel co pridava hocico na stranku s tymi pravidlami musel aktivne suhlasit, nie sme teda nikdy v situacii, ze niekto porusuje "nikde nenapisane pravidla". Ak ich neprecital, alebo neprecital s porozumenim, mozu nastat situacie kedy zasahuje moderator.
08.03.2022 - 15:40:22
00
Tomas rozumiem a pochopil som to. Preto som sa nestazoval iba som dal komentar a poznamku. Human centric systemy (soc. siete, ale nielen) rastu ovela rychlejsie ako fora riadene ako archivy. Chapem ze v niektorych temach sa to "bije" ale nepredpokladam ze by niekto zacal rozoberat kluky v teme o rafikoch, tam je to uplne jednoznacne a na mieste (to presuvanie). Na druhej strane fora ktore zdruzuju ludi zijucich v danom regione alebo mikroregione maju tematicky ovela sirsi zaber. Beriem Tvoj postoj na vedomie, mozno v buducnosti to este zvazite. Good luck a nech sa dari !
08.03.2022 - 15:47:04
01
Maros, zabudni na human centric, nazov temy (Male Karpaty napr.) nijak nesuvisi s tym, KTO tam jazdi, ale KDE/co/ to je.
Nejde tu o ziadnu komunitu ludi jazdiacich 'spravidla' v MK ;).
A ako Ti uz viaceri napisali, ine usporiadanie fakt nedava zmysel.
08.03.2022 - 18:40:33
00
no volakedy to tak bolo, ze tam bola komunita jazdiaca v MK a velka cast ludi sa aj osobne poznali a spolu jazdili. Koniec tej doby som este zachytil. Odvtedy poznam super ludi ako Lto, Tmax, Matvej, Dano, Tesak... :)


Naposledy upravil iron.hide dňa 08.03.2022 - 18:57:45, celkovo upravené 1 krát.

08.03.2022 - 18:48:51
03
Veď počkaj. Zase sa naseriem, zorganizujem výjazd a budete na mňa musieť čakať ;-)

Potom sa zase spoznáme :-D
08.03.2022 - 18:50:38
01
nejaku divnu URL generuju notifikacie zrazu
myslim to "home/mtbiker" navyse; a link na upravu prispevku detto
https://www.mtbiker.skhome/mtbiker/forum/viewtopic.php?f=4&t=39300&view=unread&_ga=2.89438424.2136214116.1647113276-1387958455.1640972016&_gac=1.208916134.1645531012.EAIaIQobChMInO3-16CT9gIVEuh3Ch3HWgbyEAAYASAAEgK0YfD_BwE#unread
24.03.2022 - 10:37:47
11
V profile uzivatela, konkretne v zozname "prispevkov na fore" sa zobrazuju aj minusove palce, a aj stav palcov znizeny o minusy. To je zamer alebo error? :)

Priklad:
https://www.mtbiker.sk/bikeri/iron.hide/prispevky

A tam prispevok o kolobezke, a vtip zo vcera o mcdonalde
24.03.2022 - 13:55:47
10
No to nie je zamer. Nice catch.
24.03.2022 - 14:18:01
00
Rachela Neviem, či je to ten istý bug, čo iron spomínal, ale cez zoznam príspevkov na fóre viem sám seba olajkovať😂, čo sa následne zobrazí aj zozname nickov, čo dali páčika, môj nick potom figuroval medzi nimi.
24.03.2022 - 16:02:05
11

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up