thumb_up0thumb_down
15.03.2022 - 10:53:30
01
Ako fatranského kamzíka odchovaného na fatranských trailoch ma trail #CeRebro v Malých Karpatoch príjemne prekvapil. Je až neuveriteľné, že tak smiešna nadmorská výška, môže ponúknuť tak zaujímavé jazdenie.
A to najlepšie z toho dňa (trail #KOMín) ma ešte v ten deň len čakalo...


thumb_up0thumb_down
01.04.2022 - 12:11:21
06
Tiez som to bol pozriet, pekne ale uz moc prudke na mna, ale este pojdem opacit. Celkovo pekne traily su na Bukovej, nic nie je zadarmo, malo km a vela nastupanych. Pekny je modrozlty segment na strave este nie na TF.
01.04.2022 - 12:44:32
01
Áno aj ten modro žltý sme boli. Vzali nás tam miestny ktorých sme náhodou stretli. Mne sa najviac páčilo toto a KOMín 👌🏻
01.04.2022 - 12:47:40
00
jasne, hned som na teba myslel ked som niektore casti znasal, ono to nie az take narocne len hlava nepusti :-)
01.04.2022 - 13:11:32
01
Myslíš to CeRebro teraz? Za mňa ja by som to označil na červeno. Ten jeden úsek (čo je aj na miniature videa) bol už taký, že si to trebalo pozrieť, premyslieť stopu a vedieť presne čo musíš urobiť. Asi by som to dal aj na oči ale musel by mi niekto pred tým povedať, že to ide lebo som tam naletel s veľkými očami ? Tam to určite nieje pre, ako sa hovorí “víkendových bojovníkov” ?
Zvyšok treba len správne vyvážiť telom bike a vedieť narábať s brzdami a dá sa vpohode.

KOMín si ale jednoznačne zaslúži to oranžové označenie na TF.
01.04.2022 - 13:29:05
00
Ano cerebro. Komin som vynechal.
01.04.2022 - 16:14:21
00
Mna Cerebro trochu sklamalo. To bude ale tym ze som o tom vela pocul ake je to tazke, aj na trailforkse to je oranzove, tak som cakal strasnu brutalitu. Nakoniec to bolo jedno tazke a moralove miesto, zvysok bud suchacka po strku alebo chluche miesta pomedzi. Chyba nie je v traily, ten je fajn tak ako pisu nadomnou, len mi o tom tolko vsetci nadsene rozpravali ze som si to predstavil ako nieco technicke tazke a moralove a to odhora az nadol. Neviem jazdit, rok od roku je to nejako horsie a horsie, a ani ked som vedel jazdit som nevedel jazdit sviswitche tak ako VR46, ale to miesto som aj tak nejak zosuchal. Ale priznam sa ze sa mi tam rozbuchalo srdce ked som do toho vosiel prvykrat na oci (bol som sam). Samozrejme som to takto na prvu nedal a radsej si to lepsie pozrel pred druhym pokusom. Ked si to ale porovnam s ostatnymi oranzovymi farbami co som siel tak vsetky boli take podobne, trochu divne a tazky alebo nezjazdny bol len jeden alebo len par usekov. Niektore mi ani neprisli ako oranzova. Napriklad namatkou som pozrel teraz toto https://www.trailforks.com/trails/marmitte-dei-giganti/ pri Garde a to je uz preklasifikovane na cervenu. Pri Davose taky strkovy traverz tiez neviem najst, tak to bude tiez asi zmenene alebo vyhodene.
V kazdom pripade v najblizsej dobe si chcem tie traily zopakovat a pozriet tie nove.
01.04.2022 - 16:22:52
00
Spomínaný trail KOMín. Aj keď je veľmi krátky, ale za to spĺňa všetky kritéria, ktoré by podľa mňam dobrý trail mal mať. Ostré switchbacky (aj keď jazdievam oveľa ťažšie) a prudké úseky v ktorých ani tie najlepšie brzdy nedokážu zvíťaziť nad gravitáciou.

Za mňa najlepší trail v tejto lokalite.


thumb_up1thumb_down
09.04.2022 - 07:23:48
03
thumb_up0thumb_down

Moja nová srdcovka
09.04.2022 - 09:20:19
05
celkom ma pobavilo ;)

thumb_up0thumb_down
26.04.2022 - 13:02:46
02
Dva ľahké traili na Bukovej v Malých Karpatoch. #jašterica a #snake

thumb_up0thumb_down
27.04.2022 - 08:46:18
04
Trochu zbytocne na takom traily hadzes kolesom ale rozumiem tomu preco to robis.
27.04.2022 - 11:00:00
00
Áno “hádžem” s ním.
Za 1. Ma to baví :)
Za 2. Neničím plášť, nerozrúšam traili či už legálne ako tento a nespôsobujem eróziu v NP ;)
27.04.2022 - 11:04:21
00
1. ano rozumiem tomu preco to robis, ze ta to bavi, ze to mozno mas ako formu treningu 2. dalo by sa tu polemizovat ci sa napriklad viac nici plast plynulym prejazdom alebo dopadom/seknutim kolesa s inou rotaciou ako rychlost pohybu, o vplyve erozie plynulym prejazdom a hadzanim na strkovom podklade sa da tiez polemizovat a o legalnosti sa nemusime ani bavit, atd, atd, ...mojim cielom ale nie je na teba utocit ani riesit to co si v bode2 zacal.

Bral som to len ako tip k tomu ze sa to da prejst inak, mozno podobne ako by si ty dal tip k hadzaniu kolesom na switchoch kde by som sa to snazil jazdit plynulo. Trochu som to bral i ako take pousmiatie ze mozno si to uz ani neuvedomujes ze tak jazdis aj na takychto trailoch, ze mozno sa na tom pousmejes i ty. Myslene to bolo v dobrom a urcite sa ta nesnazim presviedcat jazdit ta inak. Kdesi som tu nedavno i daval video z mojho prejazdu Jastericou, myslim ze v galerii bajkov, a nejake smykanie kolesom tam ani v tych ostrejsich zakrutach nie je pocut, zato na zaciatku si fajne ponadavam na rovnakom mieste ako ty :D
27.04.2022 - 12:12:01
01

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up