tak mam Source konecne doma 8) ale akosi neviiem odpojit hadicku od vaku :roll: vie niekto ako na to?

No jednoducho ju vytiahnes, vak umyjes a hadicku nasunies :-)
03.07.2008 - 20:48:08
00
lol si ma nazhavil, zacinam o nom uvazovat, sa mi strasne lubi ten flakatobiely
03.07.2008 - 21:10:47
00
drotar: no vyzera to jednoducho ale steny tej hadicky su uplne nalepene na ten konektor rezervoaru....asi na to vezmem noz...
PS: Dnes testovacia jazda - jednoducho parada, sice moj prvy vak ale zatial bez chybicky, som sa zamiloval :lol:
04.07.2008 - 00:06:45
00
Ak hadicka nejde odpojit (nemal som taky stav), tak ju tesne odrez, zvysok daj opatrne dolu (hoci aj nozom). Potom koniec hadicky finalne uprav (rovno zarez, ak tak nebola) a strc cca 2cm do vriacej vody. Ked zmakne, pohodlne ju nasunies spat. Po vychladnuti je hadicka spravne natvarovana, netecie a da sa stiahnut v pripade potreby.
Urcite si dobre spravil, ked si kupil Source. Tie vypredajove ceny nemaju chybu. Source jazdim uz vela rokov (model Vector cca. 3 posledne), mam aj Camelback M.U.L.E, ktory uz zapada prachom. Este som si dokupil aj Whistler (cerveno-cierny :lol:), ale viac sa mi pozdava chrbat na starom Vectorovi/Extensorovi.
15.07.2008 - 16:02:28
00
Tusim ze ja mam Vector...
- po par mesiacoch pouzivania kvapka naustok

Naustok je jedina vec lepsia na Camelbaku, ako na Source (asi v pomere 10 ku 9 alebo 8). Kedze som ho hned vymenil (z M.U.L.E.), neviem sa vyjadrit, ci casom kvapka. Camelovsky naustok sa zase zle cisti, pliesen sa zaziera do nedostupnych rohov aj pri pravidelnom cisteni (aj kyselinou peroctovou a pod.). Ale ak potrebujes naustok vymenit, tak daj Camel.
15.07.2008 - 16:09:32
00
3lob1t ma namotal na demontaz hadice :-D Nieje to problem vytiahnut ani dat spat. Vyskusane :wink:
15.07.2008 - 16:11:12
00
keyboard_arrow_up