maju iba tieto biky v tychto velkostiach: http://www.canyon.com/service/expressbikes.html
15.07.2008 - 13:34:28
00
... a kde na orave byvas ?
15.07.2008 - 14:24:26
00
mliecko: Express Bikes sú tie, čo sú navyrábané na sklad k okamžitému dodaniu, ale "majú" všetky, len to nebude poslané hneď ako dorazí platba, ale priebežne
15.07.2008 - 16:47:55
00
Papaja, ja som si vcera kupial GT Avalanche 1.0 disc ... na rady ludi tu, a uz druhy den ho testujem. tiez som na tom tak ako ty, objavujem :) no a fakt musim povedat ze ten bike je daco uplne ine ako som sa doteraz vozila :) ani sekundu som nelutovala. aj ked bol nad rozpocet...ale kaslat na prachy.

este som rozmslala nad Lapierre 400kou a uz ani neviem cim...bolo ich viac...no ale ono su to vsetko porovnatelne biky, jeden ma kusok horsie to, druhy to, proste nic zasadne, nie som ziaden bikersky maniak aby som si to vobec vsimla :oops: aj tak ked sa pre to nadchnes, budes vymienat komponenty hore dole, takze zaklad je kvalitny ram... a ten GTcka vraj maju...
15.07.2008 - 17:03:41
00
sorryyyy este stale nie som na 100 % presvedcena, poprosila by som o dalsie typy, a tiez oddovodnenie, skor dam prednost panskym bikom ako damskym,

diky


no ved ja mam tiez pansky. je tam vraj kusok ina geometria, ale pochybujem ze baby ktore jazdia zavodne jazdia na damskych. ked budem chciet vyzerat na mojom GTcku ako slecna, zavesim si dopredu kosicek :lol:
15.07.2008 - 17:07:18
00
blahblah to sa budeš diviť čo všeličo si o chvíľu začneš všímať!!!
a na samčom ráme máš natiahnutejší posed, takže keď ťa budem dobiehať, bude sa mi pri pohľade na vystrčenejší zadoček lepšie ťahať :)
čiže to zvyšuje výkon aj u zvieratiek sediacich na iných bikoch naokolo :)
15.07.2008 - 17:14:04
00
tak uz sa tesim na to, ako budem odbornicka co rozumie masinam. :evil:
...ale ja budem mat svoje baby aj tak rada...aj ked bude mat tik v oku alebo nejaky iny ... defekt. hahaaha a posed...no sak na riaditka dociahnem, tak snad tuleniky a zebricky a ina haved nehavaruju ked si budu vykrucat krk :lol:
15.07.2008 - 17:46:54
00
tulene majú problém plutvičkami dočiahnuť na SPDčka
a nad 20 stupňov prežiť mimo vody a neuvariť sa
:oops:
15.07.2008 - 17:50:17
00
mliecko: Express Bikes sú tie, čo sú navyrábané na sklad k okamžitému dodaniu, ale "majú" všetky, len to nebude poslané hneď ako dorazí platba, ale priebežne

ty si tam ešte asi nevolal :D lebo keby ano netreskneš takuto volovinu :lol:
15.07.2008 - 18:18:01
00
Namiesto tych kostitrasov si kup full. Kopce si objavila a teraz este najdes komfort. Kludne si zober aj uver , nedbam.


presne to chcem uzit si to na conforte :D a co je podla teba kostitras? GT?
15.07.2008 - 19:14:47
00
mliecko nevolal, ale Canyon je teoretisticky vo výhľade, tož som ingliš veržn stránky prešnupal ako kokaínista denný prídel, ať vím, do čeho jdu
Express Bikes je proste to, čo kompletizujú PRÁVE TERAZ
15.07.2008 - 19:50:24
00
ked im zavolás a povedia ti ze do konca roka tie modeli nebudú mať tak potom sa presvdcis
15.07.2008 - 20:14:42
00
Papaja, ja som si vcera kupial GT Avalanche 1.0 disc ... na rady ludi tu, a uz druhy den ho testujem. tiez som na tom tak ako ty, objavujem :) no a fakt musim povedat ze ten bike je daco uplne ine ako som sa doteraz vozila :) ani sekundu som nelutovala. aj ked bol nad rozpocet...ale kaslat na prachy.

este som rozmslala nad Lapierre 400kou a uz ani neviem cim...bolo ich viac...no ale ono su to vsetko porovnatelne biky, jeden ma kusok horsie to, druhy to, proste nic zasadne, nie som ziaden bikersky maniak aby som si to vobec vsimla :oops: aj tak ked sa pre to nadchnes, budes vymienat komponenty hore dole, takze zaklad je kvalitny ram... a ten GTcka vraj maju...


presne tak na zaciatok nam to bude stacit :)myslim ze idealny bike neexistuje, to by sme si ho museli poskladat sami :) doteraz som jazdila na crosse a som s nim nadmieru spokojna - taky moj milacik - no zial uz za mnou nestiha po kopcoch - alebo ja za nim? :)

a chalani verim ze nase dlhe nohy a dlhe pasy ha ha ....nebudu vyzerat az tak cudne na 'samcich' modeloch, ved my vam ukazeme co vsteko dokazeme na tych masinach :) 8) blahblah ty si brala 1.0 Disc Gtw 08 ? alebo iny model? kde si ho kupila? budem asi musie zbehnut dalej pretoze tu mam problem ho zohnat
17.07.2008 - 21:29:00
00
Je dost mozne, ze bude problem ho zohnat uz vsade. Uz 2 tyzdne dozadu isli vraj z posledneho kontajnera tohto roku na predajne z Brnenskeho velkoskladu. Takze uz len ak bude niekde este zabudnuty v nejakom obchode.
17.07.2008 - 22:18:12
00

presne tak na zaciatok nam to bude stacit :)myslim ze idealny bike neexistuje, to by sme si ho museli poskladat sami :) doteraz som jazdila na crosse a som s nim nadmieru spokojna - taky moj milacik - no zial uz za mnou nestiha po kopcoch - alebo ja za nim? :)

a chalani verim ze nase dlhe nohy a dlhe pasy ha ha ....nebudu vyzerat az tak cudne na 'samcich' modeloch, ved my vam ukazeme co vsteko dokazeme na tych masinach :) 8) blahblah ty si brala 1.0 Disc Gtw 08 ? alebo iny model? kde si ho kupila? budem asi musie zbehnut dalej pretoze tu mam problem ho zohnat


nie, nemam GTW...to je len GT...gtw je zensky... ja mam gt avalanche 1.0 disc - mam ho z nitry z vela. ale mali tam uz posledny M-ko.
18.07.2008 - 18:44:38
00
keyboard_arrow_up