Citrónka ti pomôže akurát tak na vodný kameň, tu sa asi bavíme o dezinfekcii.
14.07.2008 - 14:13:34
00

Len aby mu ta umelina tak nenapachla z toho octu,ze sa z nej uz nenapije vobec.. :roll:
Co tak kyselina citronova :?: :roll: My s tym cistime napr.aj rychlovarnu kanvicu..

nenapachne...resp. ak napachne tak to rychlo odpachne :-P ja to tak robim bezne aj ked nie na flaske ale na kameli
14.07.2008 - 14:42:58
00
Raz sa mi podarilo nechtiac najst v nejakom cinskom vypredaji cistic usadenin a necistot,ktory je setrny k plastu...Skvele na flasu na bike...Ale kupil som len 2 flasky (po 450ml) a to asi pred rokom,takze sa to uz spotrebovalo,ale nebolo to drahe asi 40 Sk za flasku..Trebalo asi 80-100ml cize 1dl na jedno cistenie raz za mesiac :wink: Takze radim nejak takto pohladat cistice...Bohuzial,nazov neviem,bolo to pisane po cinsky alebo korejsky :lol:
14.07.2008 - 15:35:04
00

Len aby mu ta umelina tak nenapachla z toho octu,ze sa z nej uz nenapije vobec.. :roll:
Co tak kyselina citronova :?: :roll: My s tym cistime napr.aj rychlovarnu kanvicu..


z octu to tak nenapachne ale z jary hej ... som to osemkrat oplachoval po saponate a stale to bolo citit.
a este dotaz. ako nejalepsie cistit hydrovaky? to je trochu ine ako flasa a nestoji 120 sk :)
15.07.2008 - 17:47:18
00
ja cistim tak, ze zriedim ocot v pomere 1:1 (by ocko) s H2O, nalejem do vaju (dam pozor aby bolo aj v hadicke) a necham do druheho dna (aj viac moze byt) a potom len vylejem...nenapachne nic (ak aj tak nevadi trochu kyslejsiu vodu/iontak nespozorujes ani...octova "pachut" sa rychlo straca cize ak ho nevylievas tesne pred vyjazdom tak np) dobre je, ze ocot pohlcuje ine pachy a sam pachy nezanechava a nenanosia sa ti tam kadiake riasy
15.07.2008 - 23:10:39
00
keyboard_arrow_up