Gesker to objasnuje situaciu, pretoze v tom obchode som bol inak velmi spokojny s pristupom personalu (jedna sa o obchod v HC inak), takze toto - mazem zo svojej pamati;o).
Inak pisal som do CTM svpju story s brzdami a dnes prisla odpoved.
Dobry den,posli te mi prosim Vasu adresu aj tel cislo a mozem Vam odoslat trne aj s olivkami

s pozdravom

Takze mozno to bude mat aj stastny koniec tento pribeh a zostava uz len otazka...nemohol toto za mna spravit autorizovany dealer CTM, kde som si menil brzdy? Podla mna nemuseli ani pisat, pretoze urcite kominukuju s CTM castejsie ako ja, maju tak kontakty a stacilo zdvihnut telefon.
19.04.2022 - 09:43:59
00
Dnes dorazila oliva aj s trnom od CTM, naozaj stacilo tak malo zo strany servisu a dnes som mohol pisat ody ako som bol spokojny s ich pracou.
Tymto chcem ocenit pristup CTM, ze ked uz montuju na bicykle brzdy mimo specifikacie (hoci to tam maju uvedene, ze to mozu robit), ze reagovali promptne tak ako si to ja ako zakaznik predstavujem.
20.04.2022 - 11:05:17
00
Odfoť a hoď sem tú olivu a ihlu nech sa pokocháme.
20.04.2022 - 12:12:29
00
flegko, neodpovedal si, či si pri odovzdaní biku do servisu vyslovene povedal, že chceš starú brzdu vrátiť funkčnú.
20.04.2022 - 14:07:48
00
66peter napísal:
flegko, neodpovedal si, či si pri odovzdaní biku do servisu vyslovene povedal, že chceš starú brzdu vrátiť funkčnú.

Myslim, ze k tomuto som sa uz vyjadroval v predchadzajucich prispevkoch.
O to, co som povedal/nepovedal vobec nejde ak si to doteraz nepochopil.
Navyse ak donesiem do servisu 2 sady funkcnych brzd je jasne, ze chcem odchadzat s 2 sadami funkcnych brzd.
Ak to mozne nie je ma servis povinnost na to zakaznika upozornit. Ja ako zakaznik nemusim vediet absolutne nic o nejakom trni, olive a o tom, ze som mal namiesto Shimano brzd nejake cinske na bicykli.
Na to su v tom servise odbornici, aby zakaznika na to upozornili.
Vies na co upozornili mna? Ze som im mohol doniest bicykel cistejsi.
Fakt profi pristup, ako zakaznik som naoazaj uneseny z takeho spravania.
20.04.2022 - 15:23:45
02
keyboard_arrow_up