Ahojte, mam pedale Shimano M520 a tretry Giro Cylinder. Najma pri jazde do kopca, alebo pri vlhkom pocasi mi vydavaju neprijemny vrzgajuci zvuk. Zvuk ide od kufrov/kontaktu tretry s pedalom a a mam pocit ako keby sa mi noha posuvala spredu dozadu a pri tom vznikal ten zvuk. Pri namazani alebo pouziti silikonove spreju na pedale sa problem este zvyraznuje. Kufre som skusal cistit, menil som ich polohu, nepomaha nic. Dakujem za pomoc.
23.05.2022 - 23:47:09
00
Kufre sú nové, alebo už majú niečo za sebou? Zámok máš utiahnutý, alebo by ešte zniesol trochu viac? Ale ani to nemusí byť istota, ja napríklad mám dve identické sady XLC PD-S17, rovnako dotiahnuté, a na jedných všetko OK a druhé sú voľné a vŕzgajú... Asi sa ich zbavím...
24.05.2022 - 08:42:05
00
Su pomerne nove, cca 1200km. Zamok som tiez uz skusal mat dotiahnuty rozne, ale nic nepomaha. Len neviem ci je problem v kufroch alebo tretrach, pripadne ze si tretry nesedia s pedalmi a suchaju moc o seba, tym padom neviem co z toho mam vymenit resp. riesit.
24.05.2022 - 09:17:44
00
Toto robia vacsinou povolene sroby ktore drzia tu klietku (nie predpatie pruziny), myslim ze dve na kazdej strane. Skus najskor ci niesu povolene. Pripadne aj trochu povolena sroba na kufry to moze robit. Ak dotiahnutie nepomoze tak to skus vycistit, kludne aj odsrobuj sroby a vycisti to pod nimi a jemne to namaz. A ani servis vnutra nie je uplne na zahodenie.
24.05.2022 - 09:44:06
00
Dakujem, skusim dotiahnut tie sroby, s nimi som zatial este nic nerobil.
24.05.2022 - 10:01:23
00
keyboard_arrow_up