luban napísal:
Jonas Vingegaard: „Nikto z nás neberie nič nezákonné. Dôvodom, prečo sme takí dobrí, je príprava!“ Aké jednoduché ;-)

jj, tiez spominal aj vysokohorsky kemp - neskutocna novinka, nechapem preco to ine timy nerobia :o . Ale aspon slusne odpovedal. Zaujimava bola ale Vojtova reakcia. Ten bol dost podrazdeny, takmer ako Meciar, ked sa ho pytali odkial vzal peniaze na elektru, alebo Fica, odkial vzal peniaze na sukromne lietadlo do Turecka.
25.07.2022 - 13:10:51
06
LMS napísal:
To vyznieva ako by ostatné špičkové tímy nemali poriadnu prípravu :D
To sú naučené frázy á la Lance, keď do poslednej chvíle zapieral.

Ty si ako pokazená platňa dookola to isté, ešte ťa to baví?
25.07.2022 - 13:24:25
02
Vingegaard: "Je to neuveriteľné. Teraz som konečne vyhral Tour, už sa nemôže nič pokaziť. Teraz tu už sedím s dcérou a je to neuveriteľné. Sú to najväčšie cyklistické preteky na svete, ja som ich vyhral a to mi už nik nezoberie,"

Ja by som si tým Jonasko nebol taký istý :D
25.07.2022 - 13:25:55
03
Podla mojho nazoru nerobia nic co je "momentalne" nelegalne. Ani uzivanie EPA nebolo nelegalne do urcitej chvile. Proste co nie je zakazane, je povolene. Titul im nevezmu ani ked sa to v buducnosti zakaze, lebo vsak - mohli. Myslim ze Rohan Dennis sa vyjadril ked prestupoval zo Ineosu do Jumba ze Ineos sa len snazi kopirovat Jumbo. Preto chcel prestupit do timu ktory urcuje trend a nie ktory sa snazi napodobnit druhych. Uz len dufat ze je to treningova technika a ziadne pilulky.
Sam si pred tym chcem zakryvat oci, ale najrychlejsia tour, prekonovanie Lanceovych rekordov, neznicitelni sprinteri a pod. nevestia nic dobre.
25.07.2022 - 13:28:28
08
Podla mna to tu pripisujete dopingom, zatial co neviete nic o tom, ako trenuju a kolko najazdia base. Taky sagan nenajazdil base skoro vobec tento rok, chytil covid dva krat, lebo je mu to jedno, on vraj uz nepotrebuje nic vyhrat podla krcmovych odbornikov a kontrakt ma. Take jumbo mozno sedi doma na trenazeroch alebo maju treningy specialne na vyladenie effortu na casovky. Teraz otazka trosku ... kto vlastne bol na tejto tour aby im mohol konkurovat ? Vacsina tam prisla po rozbitej sezone, kedy museli chodit na rozne preteky a dostali rozne kombinacie covidu a inych jarnych chorob. Niektori dosli z Gira rozbiti na salat ako van der pool. Je to az take neuveritelne ? Ine mena co boli na dauphine schopni ako Oconor sa vytrepali prvy tyzden, takze sme nevideli nic podstatne. Dalej martinez zjavne peakoval skor v roku a na tour dosiel zjavne z poslednych sil. Co robil taky Thomas cely rok ? Spravne, nic. Typicky rok ako mal Froome. Priprava len na tour, lebo si to mozu dovolit. Dalej, ked pozrieme top 10, tak su tam taki vrchari bez casoviek, dobri tak na vyhru etapy. Ziadna celosvetova top 10 na GC si to nerozdavala. Viac ako polovica pelotonu sa dosla povozit, len za zasluhy zo sezony. Mozeme este pozerat na timy detailne za akymi ucelmi tam dosli. UCI body BikeExchange, Lotto, Izrael, EF sli cisto len na nejake pokusy o etapy. GC by som tipol ze sli timy Jumbo, UAE, Ineos, FDJ, Arkea, DSM. Trosku skusala aj bora. Zvysok tam bol len tak za ucast na reklamu, tak naco sa snazit. Vid nas petrik.
25.07.2022 - 14:20:08
05
LukasHarant napísal:
Nuz, ked je nedostatok komponentov a kadejako sa miesa 11sp. a 12sp. Dura...

Ja som si v pelotóne všimol prilby Force, čo teda nie je žiadna top značka. Ale ušetrili asi nemalé peniaze :)
25.07.2022 - 14:25:22
00
Hosť napísal:
Ty si ako pokazená platňa dookola to isté, ešte ťa to baví?


Toto je fórum. Rýp doma do starej, tu už nikto na tvoje provokácie nereaguje :) Viac túto chybu neurobím ani ja.
25.07.2022 - 14:46:10
06
eaten napísal:
Podla mojho nazoru nerobia nic co je "momentalne" nelegalne. Ani uzivanie EPA nebolo nelegalne do urcitej chvile. Proste co nie je zakazane, je povolene. Titul im nevezmu ani ked sa to v buducnosti zakaze, lebo vsak - mohli. Myslim ze Rohan Dennis sa vyjadril ked prestupoval zo Ineosu do Jumba ze Ineos sa len snazi kopirovat Jumbo. Preto chcel prestupit do timu ktory urcuje trend a nie ktory sa snazi napodobnit druhych. Uz len dufat ze je to treningova technika a ziadne pilulky.
Sam si pred tym chcem zakryvat oci, ale najrychlejsia tour, prekonovanie Lanceovych rekordov, neznicitelni sprinteri a pod. nevestia nic dobre.


Takze len kvoli tomu ze sa o tej latke teraz nevie tak im nemozu spatne odobrat podvodom ziskane tituly? Ako to ze Lance prisiel o 7 TDF titulov?? Tiez sa vtedy o transfuziach nevedelo, takze ak neboli zakazane nerobili nic zle.

Samozrejme bavime sa v teoretickej rovine, plati prezumcia neviny, takze Jumbo je zatial ciste ako lalia, aj ked ludia maju oci :)
25.07.2022 - 14:49:48
01
3jalo3 napísal:
Ja som si v pelotóne všimol prilby Force, čo teda nie je žiadna top značka. Ale ušetrili asi nemalé peniaze :)


Intermarché-Wanty-Gobert ma s nimi sponzorsku zmluvu, takze ich vozia v ramci sponzorstva...
25.07.2022 - 14:51:32
02
lukasz9 napísal:
Takze len kvoli tomu ze sa o tej latke teraz nevie tak im nemozu spatne odobrat podvodom ziskane tituly? Ako to ze Lance prisiel o 7 TDF titulov?? Tiez sa vtedy o transfuziach nevedelo, takze ak neboli zakazane nerobili nic zle.

Samozrejme bavime sa v teoretickej rovine, plati prezumcia neviny, takze Jumbo je zatial ciste ako lalia, aj ked ludia maju oci :)


O transfuziach sa vedelo ,mali to velmi dobre premyslene,necital si Hamiltona?
25.07.2022 - 15:07:23
00
Sledovat toto Jumbo s Vojtom posledne roky je ako scenka z fantozziho, kde chodil po celom byte a hladal dokaz ze ho zena podvadza. Vsade bolo nastrkane nejake pecivo a po prehladani celeho bytu, kde sa to pecivo fakt valilo z kazdeho sufliku zaznela hlaska "A tu náhle Fantozzi poňal ňáke podezření!" :)
25.07.2022 - 15:08:46
05
Volodja napísal:
"A tu náhle Fantozzi poňal ňáke podezření!" :)

Tu treba byť presný. ......náhle pojal jakési podezření..... ;)
25.07.2022 - 15:19:46
33
Alaphilippe si predlzuje pauzu:
Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe mal pozitívny test na koronavírus a opäť musel prerušiť svoju sezónu. Úradujúci majster sveta nesúťažil na medzinárodných podujatiach od pádu na pretekoch Liège-Bastogne-Liège na konci apríla. Pri páde si zlomil lopatku, dve rebra a poškodil si pľúca.
25.07.2022 - 15:30:54
00
Inak tie ženy čo vystrajaju na tej tour... samé pády...vôbec sa nevedia bicyklovať 🤦
25.07.2022 - 15:52:04
00
zle sa na to diva veru, aj balik ked ukazuju z vrchu tak oni sa stale hybu v baliku, dolava doprava a hore dole. cele je to ako stado oviec, aj tie sa pohybuju ladnejsie. to ich nechcem urazat, ale fakt to vyzera jak hobby cyklistky. aj na tych bicykloch nesedia v klude, stale sa kyvu
25.07.2022 - 16:03:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up