mailer napísal:
Ja sa chcem opytat na sram piestiky, ked som menil platnicky, tak som nevedel uplne roztiahnut piestiky, aby boli zarovno s prasatom, a tym padom mi tam nevosli nove platnicky s kotucom. Oni isli roztiahnut, ale sa asi mozno o stvrt milimetra vratili. Mal som otvoreny system, teda napojeny na kvapalinu v striekackach, hore aj dole. Nakoniec som zbrusil asi 0,1mm z kazdej platnicky, aby to slo. Mate na to nejaku fintu?
dik.


packu dat vodorovne na rajdoch, otvorit bleed port len na packe a nestrkat donho ziadnu striekacku (a samozrejme nestlacat ani packu kym to je otvorene), roztiahnut piesty a poutierat vytlaceny olej/dotku z packy
28.07.2022 - 11:22:24
03
mailer napísal:
Ja sa chcem opytat na sram piestiky, ked som menil platnicky, tak som nevedel uplne roztiahnut piestiky, aby boli zarovno s prasatom, a tym padom mi tam nevosli nove platnicky s kotucom. Oni isli roztiahnut, ale sa asi mozno o stvrt milimetra vratili. Mal som otvoreny system, teda napojeny na kvapalinu v striekackach, hore aj dole. Nakoniec som zbrusil asi 0,1mm z kazdej platnicky, aby to slo. Mate na to nejaku fintu?
dik.

Zalezi aj na vyrobcovi kotucov. Nie vsetci maju rovnaku hrubku. Napr shimano ma 1,8mm a magura 2mm.
28.07.2022 - 11:52:12
00
tam je brzdovka nie? ako dlho ju tam mas? mozno uz "nasala" dost vody a treba vymenit.
29.07.2022 - 14:36:29
00
menil som, pekne striekackou na prassati cez system do striekacky na pake.
29.07.2022 - 15:00:27
00
keyboard_arrow_up