Plánujem kupovať GoPro kameru na bicykel a sem-tam aj na nejakú tú dovolenku.
Rozhodujem sa medzi Hero 9 a Hero 10. Mám tam rozdiel 70€.
Stojí tá 10 za ten rozdiel alebo ísť do Hero 9? Máte nejaké skúsenosti?
Neplánujem natáčať v nejakom extrémnom rozlíšení, nakoľko aj TV aj monitor mám FULL HD a nechystám zatiaľ upgrade.
Díkes.
05.08.2022 - 16:17:39
00
Cauko, neviem ti uplne poradit ci staci gp9 ale tiez som riesil tento rok ci kupit gopro namiesto fotaku a musim povedat ze rozhodnutie za gopro10 nelutujem. Bral som to priamo z gopro.com kde je cena 400$, o dost lacnejsie ako slovenske obchody :D
A celkovo z kvality fotiek a videi som dost nadseny. Predtym som bol zvyknuty pouzivat fotak ale fotak je celkovo drahsia a tazsia zalezitost.
Staci si fotit do raw a fotky idu velmi pekne spracovat v postprocese ci uz v telefone alebo v pc v lightroome.
07.08.2022 - 11:18:19
00
Podla mna zober 10. Mam GP9 tocim na nu hodne vela myslim ze obrazovo tam rozdiel nebude ale GP 10 ma novy procesor a zevraj uz nemrzne.
GP 9 a vlastne vsetky GP co som doteraz mal vzdy obcas zamrzli. Je to otrava vybrat baterku, a znova zapnut. Pozeram nejakeho typka na nete tvrdil ze 10 mu este nezamrzla. Mne 9 zamrzne tak 2-3x denne pokial tocim celodenne vyjazdy.
08.08.2022 - 07:18:17
00
Prepáčte prosím, neviete mi niekto poradiť či GoPro Hero session 4 nahráva vo videu Dátum a čas, je to už výbehový typ a aplikácia GoPro Quik je už asi len pre nové modely. Neviem sa dogoogliť. Pekný deň
04.11.2022 - 15:03:22
00
keyboard_arrow_up