No tak ten som v ruke nemal, aj ked moc nechybalo tento rok aby som s nim isiel stavat koleso. Asymmetrika specifikacia Downhill Free Ride Enduro All mountain Marathon 570g raf. Tusis ako to mohlo prasknut ?

stefanvarenits Skusal si co to robi ked jemne brzdis ? Alebo ak sa to neda, daj dole brzdovy strmen a skus ci to praska. Skus ci to praska na nerovnostiach bez sliapania, Tiez vyskusaj akokeby zapumpovat na biku ci nieco puka. Ak sa to deje len v zabere pedalmi, tak izoluj ci len v sede alebo aj ked sliapes po stojacky. Obcas sa pukanie niecoho ineho moze prenasat tak, ze to znie uplne z ineho miesta.
31.08.2022 - 11:12:51
01
Skusal som, vyslovene to robi len ked zaberem silno do pedalov, je jedno ci stojim alebo sedim. A vzdy su to 2-3 zabery a potom to skonci… btw je to chorvatsky eshop takze ani mne sa uplne nechcelo posielat im koleso atd, cize ja som s tymto riesenim suhlasil.
31.08.2022 - 14:06:21
00
[quote="@1870716"]No tak ten som v ruke nemal, aj ked moc nechybalo tento rok aby som s nim isiel stavat koleso. Asymmetrika specifikacia Downhill Free Ride Enduro All mountain Marathon 570g raf. Tusis ako to mohlo



Mal ťažký život, 6-8tkm a ja mám 150 kilo😉
31.08.2022 - 14:33:26
00
keyboard_arrow_up