a koho budes volit ?
14.09.2022 - 12:15:49
00
To uvidím až keď budú voľby... Takmer na 100% žiadnu zo strán čo je teraz v parlamente...
14.09.2022 - 12:21:39
01
v plnej nahote toto dokumentuje neschopnosť premiera. dva mesiace nechal svojho stranickeho šéfina do SASky kopat namiesto toho aby ho dali do kazajky a potom ocakavali, ze Sulik cukne a povie ze sa nic nestalo, pome dalej. Ale to ako chcú fungovať vôbec Heger neriešil.
14.09.2022 - 12:27:14
018
ano ukazuje, čo sme už vedeli dávno a vie to aj SAS (a podľa mňa to aj patrične využívajú a možno si to Sulík aj užíva :)), mňa skôr sklamalo to, že radšej budú túto situáciu ďalej zhoršovať, keď treba riešiť urgentné veci a to je to čo ma pri SAS sklamalo, že radšej budú robiť napriek (aj keď majú na to právo) ako byť za tých múdrejších a keď už išli do opozície, tak sa snažiť riešiť problémy. Na miesto toho si budú užívať nefunkčnosť vlády a ukazovať, že aha ako to bez nás nejde... Jednoducho obhajovať ich tým lebo Matovič je už obohraté... Ak to na Slovensku dopadne zle (k moci sa dostane Fico s nackami alebo kríza zapríčiní zničené životy ľudí na Slovensku) tak sú rovnako na vine ako ostatné koaličné strany... Jednoducho za mňa SAS nie je strana do krízových situácii...
14.09.2022 - 12:35:26
10
A co navrhujes? Mali by ist do opozicie a zaroven stale pritakavat na Matovicove uzasne napady? Matovic je najtoxickejsi element koalicie a jeho spolupartajnici to nie a nie vidiet...a mozno ani nechcu.
14.09.2022 - 12:40:02
08
Co má neotvorenie schôdze s Matovičovimi návrhmi? Nie chcem, aby keď už bol Matovič taký problém, že odišli z vlády (zasa), aby makali a riešili problémy ktorých je pekne veľa... Jednoducho ukázali, že nie sú o nič lepší a tiež iba politikárčia...
14.09.2022 - 12:43:06
02
Matovic musi okusit (a hlavne jeho prisluhovaci), ake maju Matovicove ciny a spravanie dosledky. Ak mu budu vsetci iba pritakavat, nic sa nezmeni. Potom mohla SaS dalej ostat vo vlade (som rad, ze konecne povedali dost).
14.09.2022 - 12:54:07
08
No tu je asi ten bod kde to ja vidím ináč. Podľa mňa si vybrali tú najnevhodnejšiu chvíľu kedy povedať "dosť". Teraz otázka je, či to iba tak vyšlo, že to definitívne prasklo práve v tomto čase alebo je to zámer povedať "dosť", keď ide všetko z kopca, aby to malo čo najväčší "efekt". Za mňa som strašne z nich sklamaný (a preto asi aj vypisujeme nezvykle veľa :D) a zo zoznamu strán pre ďalšie voľby u mňa def. vypadli... To je celé. Samozrejme veľa z vás to vidí ináč a nikomu to neberiem je to iba vec názoru...
14.09.2022 - 13:02:33
11
Ale zmení sa. Ľahko sa stane, že si už v parlamente neposedia, leda ak na deň otvorených dverí!
14.09.2022 - 13:04:21
00
och, skrata Zaborska sa konecne prestane pchat cudzim zenam do maternic?
14.09.2022 - 13:20:05
06
re: neotvorena schodza

ze "chceli cosi demonstrovat".... "Matovič musi okúsiť..." lol

Sulíkovi sa splnil sen, pretvoril stranu na svoj obraz – zhluk fach-idiotov bez politického inštinktu... Škoda že tým ťahá dole asi aj pár kvalitných ľudí v pozadí. Že “záťažový test“ menšinovej vlády. Musí drbk*t chalani. Ale všímam si na twitteri, že trapnosť a najmä bezobsažnosť tejto exhibície už jaksi bije do očí aj pár najväčším progresivnym hejterom vlády.
14.09.2022 - 13:32:39
00
Realita je taká,že ak by nebol na svojej stoličke prilepený psychicky a mentálne nespôsobilý minister financií,ktorý svojou neschopnosťou škodí na všetky strany,mala by koalícia stále ústavnú väčšinu.
Ale Matovič nie,neodstúpi ani keby čo bolo,v jednom kuse píše urážlivé statusy na všetkých,ktorý mu nezobú z ruky-je to škodná vo vláde,je to úplná katastrofa-aj tak ho časom odvolajú,a bude zasa poslancom-tam bude škodiť tiež,ale nie až tolko,ako na ministerskom poste.
Som zvedavý,kedy dá SAS návrh na mimoriadnu schôdzu k odvolaniu Matoviča,a som zvedavý,kto bude hlasovať za-hlavne Fico a Pelle sa krútia ako hady ...
14.09.2022 - 14:28:55
08
Smerohlasu vyhovuje aby sa tato agonia s Matovicom natahovala az do riadneho terminu volieb. A SaS spravne vyhodnotila situaciu - keby ostali s Matovicom cele funkcne obdobie, stiahol by dole aj ich preferencie. Takto mu mozu este 2 roky trieskat vsetky tie jeho iebnute napady o hlavu a zbierat percenta.
14.09.2022 - 14:36:07
00
schôdza sa mohla otvoriť aj dnes,ale Kollár tretí pokus nedal-a v piatok dal volno,takže bude otvorená v utorok na budúci týždeň-teda ak sa Olano zo SAS dohodne-SAS im určite nezahlasuje za Matovičove "atómovky" ktoré sa mu v noci prisnijú a hneď ráno ich v parlamente pretláča za každú cenu
14.09.2022 - 14:40:26
00
Kriste to je zas citanie.
Sas jasne povedala, ze chcu vidiet, kto bude podporovat terajsiu koaliciu. Preto sa neprezentovali a jasne vidiet, ze nikto.
Zaroven povedali, ze budu hlasovat za vstup finska a svedska do nato a otvoria (asi buduci tyzden) koli tomu schodzu. Zase sa tu netvarme, ze pretoze dva dni nebola otvorena riadna schodza sa cosi zle stane. Naopak, keby zajtra parlament padol do dunaja, SR bude spokojne a s usmevom fungovat dalej.

Milujem ked ludia, co sa dusuju ako nechodia ci nepojdu volit plamenne komentuju veci, o ktorych zjavne moc nevedia. Dokazom toho je, ze si ani nevedia vybrat zo 183 stran a tisicov politikov. Ale sulik je neschopny :P
14.09.2022 - 14:47:04
014

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up