Volodja napísal:

No ale prečo takmer každá anketa, každý prieskum, každý rebríček, postoj ku covidu etc dopadne podobne? Má Goda vysvetlenie? Anglosaskí židojaštery škodia Slovensku? Soros? Gates? Oplotená ambasáda? Jeden prieskum by som ignoroval. Ale nič nenasvedčuje že to tak nie je. Stačí čítať slovenské diskusie a české.
Dnes v Na hrane na JOJ zverejnili prieskum, že takmer 2/3 Slovákov by si želali diktátora na čele štátu...
15.09.2022 - 23:24:00
00
Problemom tychto ludi je, ze sa vidia vyhradne na vitaznej strane. Ani na chvilu si nedokazu predstavit, ze tym diktatorom by mohol byt ktokolvek z tych, ktori im uz teraz -v systeme, v ktorom funguju iste protivahy- tak strasne prekazaju.
15.09.2022 - 23:43:02
00
Joe70 napísal:
No ale prečo takmer každá anketa, každý prieskum, každý rebríček, postoj ku covidu etc dopadne podobne? Má Goda vysvetlenie?


pretoze Slovensko je plne zatrpknutych ludi ktorych oslovuju ruske trollovacie farmy - je uplne jedno pri akej teme, hlavne aby bola dostatocne polarizujuca
15.09.2022 - 23:44:58
16
Nuz myslenim veru tento kut sveta nikdy neoplyval. Kolkoze to mame napriklad drzitelov nobelovej ceny? Nie je nahoda, ze v podstate ziadneho a nie, nemoze za to politika.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Nobel_laureates_by_country
16.09.2022 - 01:40:26
00
Osobne mi pripadá, že presne na obrázkoch je prípad nie len tu v ČR, ale aj na Slovensku. Veľa "jednoduchších" ľudí, správy na FB "iba" konzumujú, ale nedokážu na nimi rozmýšľať. Vyhľadávajú a klikajú iba na "senzácie". Algoritmus sociálnych sietí im potom samozrejme potom ponúka iba takéto "sračky". Napadá mi, že to môže mať korene už v učebnom procese na našich základných školách, kde sa hodnotí "memorovanie" a "bifľovanie" faktov a už menej sa pedagogický systém zaujíma o vlastný názor.

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
16.09.2022 - 07:39:40
011
Zo skladov sa na frontu začínajú dodávať "posledné" modely techniky. Tento však IMHO museli zložiť z nejakého pamätníka :lol:

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
16.09.2022 - 08:04:37
00
Joe70 napísal:
...že takmer 2/3 Slovákov by si želali diktátora na čele štátu...

Ja mám dojem, že sa im to splnilo.
PS:
A ešte je to aj retard ( nieje na čele štátu ale je )
16.09.2022 - 08:49:31
00
ešte jeden dobre zrozumiteľný článok ku drahej elektrine
https://www.visegradsky-jezdec.cz/proc-mame-drahou-elektrinu/
16.09.2022 - 09:07:55
10
Tento postoj k Rusku nie je len znakom menej vzdelaných ľudí. Mám vo svojom okolí kopec Ing. ktorí aj po tom všetkom čo sa deje v Európe sú schopní papagajovat tie konšpiračné bludy a stáť na ruskej strane.
Podľa mňa žneme plody, ktoré tu zasial ešte Štúr so svojou legendou o všeslovanskej vzájomnosti. Samozrejme toto nacionalistom a bolševikom vždy náramne vyhovovalo. A náš školský systém to tlači do deciek celé generácie.
16.09.2022 - 09:30:56
011
Najlepsie to IMHO vysvetlil foobar, t.j vela zatrpknutych ludi, ktori maju potrebu sirit hate a polarizovat spolocnost. Uz len z principu idu proti systemu, chcu mat svojich 15 min slavy a mastit si ego. Tu IQ ide bokom.
16.09.2022 - 09:42:28
02
Džochar Dudajev a jeho prorocká reč, už v roku 1995 predpovedal vojnu na Ukrajine; veľmi presne popísal (rusizmus), čo dnes už nazývame skôr "rašizmom":

thumb_up0thumb_down
16.09.2022 - 10:15:13
03
ruZZká propaganda pre ovce. Akí poslucháči, taký príspevok :)

https://observers.france24.com/en/europe/20220914-queen-elizabeth-video-throw-coins-poor-children-fake-video-actually-filmed-in-1899-vietnam
16.09.2022 - 10:44:36
10
Joe70 napísal:
No ale prečo takmer každá anketa, každý prieskum, každý rebríček, postoj ku covidu etc dopadne podobne? Má Goda vysvetlenie? Anglosaskí židojaštery škodia Slovensku? Soros? Gates? Oplotená ambasáda? Jeden prieskum by som ignoroval. Ale nič nenasvedčuje že to tak nie je. Stačí čítať slovenské diskusie a české.
Dnes v Na hrane na JOJ zverejnili prieskum, že takmer 2/3 Slovákov by si želali diktátora na čele štátu...

To s tym 'takmer kazdy prieskum, kazdy rebricek' je pekny nezmysel, ktory sice nevies dolozit, ale vyhovuje ti. A ze ti staci citat diskusie na internete? To ti gratulujem, ocividne si nenarocny citatel, ale ver mi, ze bezny, dusevne vyrovnany clovek zvacsa nema cas a potrebu citat internetove diskusie, natoz hadat sa s trollmi. Tbh, mimo discord je mtbiker je jedine df, kde vstupujem a nezda sa mi ani zdaleka, ze by v nich platilo to tvoje generalizovanie. A ak prieskum o diktarovi bol medzi divakmi tv joj, vobec mi vysledky nepridu prekvapive.
Situacia v slovenskej spolocnosti bola za poslednych x rokov niekolkokrat nasobne horsia, ako je teraz. Nie je tak davno doba, kedy Meciara milovalo 60-70%. A predsa - vstupili sme do NATO, do EU, co vyzeralo v r.1994 beznadejne. Verim, ze mysliaci ludia si to pamataju.
Slovakov by som uplne nepodcenoval, napriek prieskumom. Stale su to ti isti, ktori nedavno pripravili ficovi debakle v poslednych dvoch prezidentskych volbach, v poslednych parlamentnych a dokazali niekolko tyzdnov za sebou v poctoch cez 100 tisic slusne protestovat na namestiach, kym fico nepodal demisiu, ci jasne ukazali kotlebovi, co si myslia o jeho zupanovani, atd.
16.09.2022 - 10:51:52
04
flegko napísal:
Preco urazit. Mne to pride tiez amaterske. Je to pomenovanie reality.
...

Myslel som skôr pomenovanie "vraj politici"...
K tomu neotvoreniu schôdze. Určite sa mohli aj lepšie dohodnúť. Napriek tomu Sulík a Viskupič povedali že si chceli overiť kto bude podporovať túto trojkoaliciu. Sulík povedal že "v utorok už nebudeme robiť obštrukcie a otvoríme schôdzu"... Z tohto by som skôr povedal že to bola plánovaná obštrukcia, také ukázanie sa že SAS je už v opozícii... Otvorenie schôdze nie len v záujme Oľano. Patríme medzi posledných 5 krajín, ktoré neschválili vstup Švédska a Fínska do NATO. To by malo byť aj v záujme SAS a takmer nás všetkých... A určite sa nájde viecej vecí, ktoré schváliť treba ešte pred prípadnými predčasnými voľbami...
Neotvorenie schôdze by som bral len ako ďalšie politikárčenie. V utorok sa schôdza otvorí, to tvrdí Sulík aj Heger.
16.09.2022 - 11:07:58
00
Bolo by IMHO neúctivé dať to do vtipkára. Tabuľka úmrtí ruSSkych oligarchov za tento rok:

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
16.09.2022 - 12:07:38
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up