Ahojte, chcel by som sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit ohladom nastaveni Edge 830. Vo viacerých vydeach na youtube som videl ze akonahle pridem na zaciatok segmentu strava tak sa mu tam automaticky hodi obrazovka a ukazuje mu zaciatok segmentu a kolko je do konca segmentu. Mam tam aj zapnute segmenty ale nic take sa mi automaticky nespusta. Potom ale ked si pozriem stravu tak mi tam ukaze ze som presiel cez niekolko segmentov. Napadlo ma ci nahodou nie je potrebne mat predplatenu stravu aby mi to automaticky ukazovalo v Edge 830. Dakujem za radu
07.10.2022 - 21:19:18
00
Ano,musis mat predplatenu stravu,ale da sa aj bez toho,ja pouzivam toto https://nrapiera.wordpress.com/2018/08/03/strava-live-segments-to-your-garmin-edge-device-for-free/
07.10.2022 - 21:25:50
10
Zdar, no ja mám aj platenú stravu a stále mi to nejde, už som z toho na nervy pretože to bol asi jediný dôvod prečo som si ju kúpil …
26.04.2023 - 19:33:29
00
Treba tie segmenty do toho krámu dostať. Označiť na Strave hviezdičkou (pri nahratej jazde) o ktoré máš záujem, v G connecte povoliť Strava segmenty a zosychronizovať bazmek.
Default v Garmine by mali byť zapnuté. To čo sa ti bude zobrazovať na display v segmente si nastavíš podľa ľubovôle. Toto platí pre Strava Premium.
Alebo si to daj niekomu s Premium účtom stiahnuť a nech ti to pošle.
Ešte existuje do Stravy plugin Sauce - tam to ide tiež pekne ale zadara sú enem 3. Príplatok za ďalšie je ale smiešny + iné funkcie.
26.04.2023 - 19:52:19
01
Ešte nezabudni, že segmenty nesmú byť dole kopcom. Odkedy jeden magor niekoho zabil pri tom ako sa snažil získať KOM to stopli
27.04.2023 - 07:23:10
01
keyboard_arrow_up