SrsenDean Reed mi napadol hneď, ale tam to bolo “niečo za niečo”, a Friedrich je pre mňa novota, ale tak láska robí divy :)
22.11.2022 - 15:24:00
01
user_id napísal:
Vsetko su to pekne slova, ale ako argument, preco byt permanentne na spravach, tvitoch, videach z vojny, ako mnohi v tejto teme diskutujuci posobia, ze mozno aj hodiny tym zabijaju, ten za vela nestoji :-)

Byt informovany je dobra vec, ale zas to netreba prehanat (rozumej, nenechat to zajst do stavu posadnutosti).

iron.hide Mozno tam aj o nejakych potomkov nacistov zakopnes :-)

Tolko casu, co ty travis na mbikery citanim a pisanim komentarov, iny travi na twitteri. Comu nerozumies? Staci, ze series 15-20 minut denne a mas prehlad o celom svete alebo detailny prehlad o postupe Ukr vojsk. Pozriet si jednu mapku, alebo 20s video je teda fakt vykon, na ktory ti netreba travit na twitteri hodiny.
22.11.2022 - 16:12:01
05
súhlas,na to fakt netreba tráviť hodiny na internete-stačí pár minút ráno a potom v priebehu dňa-je zaujímavé sledovať,ako sa pre Ruzko vyvíja tá ich 3-dňová špeciálna oeprácia :tmi: to sa len tak nevidí,aby (ževraj) druhá najsilnejšia armáda na svete dosiahla po 8 mesiacoch také gigantické fiasko :^)
veď kto nechce,nech nesleduje,a kto má trochu viac času a sleduje,je to len jeho vec ...
22.11.2022 - 16:40:47
02
m.smedata.sk
22.11.2022 - 16:53:33
07
Orientačné odhady ukrajinských strát v Chersone
scontent.fksc1-1.fna.fbcdn.net
22.11.2022 - 17:04:39
04
este lepsie je,ze travenim casu viacerych ludi sa ten cas skracuje,lebo mam skupinu ludi,ktori sa informujeme o novinkach proti zzmrdom russkym
22.11.2022 - 17:07:40
01
"a tiež kuriéri, ktorí chodia ako chcú a volajú kedy chcú."

To by sa za komunistov nestalo!!!
Pre Šeldona: sarkazmus
22.11.2022 - 17:21:43
01
user_id napísal:
Byt informovany je dobra vec, ale zas to netreba prehanat (rozumej, nenechat to zajst do stavu posadnutosti).



Pripúšťam, že keď zrazu hnali Ukrajinci Rusov od Izyumu a neskôr z Chersonu, vtedy sa ťažko odolávalo potrebe neustále kontrolovať postup na bojisku. Ruku na srdce, koľkí sa priznávame, že to máme ako na tomto obrázku?

Inak nie je problém získať slušné dáta o vývoji vojny z dobre vybratých zdrojov zo 2x denne.

Prílohy:

Čo ak Ukrajina.jpeg
Čo ak Ukrajina.jpeg 100.23 KiB thumb_up1thumb_down

22.11.2022 - 18:43:07
18
To ze ma niekto nejaky zaujem ci konicek je uplne v poriadku. Divne ale je, ked ma niekto iny potrebu ho hanit a kritizovat. Toto nepochopim, ist do diskusie o pestovani zemiakov a vysmievat sa zahradkarom, ist na futbal a hanit futbalistov, ist na matfiz, hanit cisla a cakat hole kozy...
22.11.2022 - 19:24:24
02
tvojamatka napísal:
Tolko casu, co ty travis na mbikery citanim a pisanim komentarov, iny travi na twitteri. Comu nerozumies? Staci, ze series 15-20 minut denne a mas prehlad o celom svete alebo detailny prehlad o postupe Ukr vojsk. Pozriet si jednu mapku, alebo 20s video je teda fakt vykon, na ktory ti netreba travit na twitteri hodiny.


:o :o :o ale pockat pockat, ty citas len twitter?? a co siahodlhe analyzy o moznom vyvoji vojny, taktike boja jednej ci druhej strany, dodanych vojenskych technologiach na Ukrajinu, psychologickej analyze Putina, Kadyrova, Lavrova, nic?

Sikulka, svoj chtíč po informaciach mas pod kontrolou, ale pozor na dlhe vysedavanie na WC...ved vies, hemoroidy su svina. :lol:
22.11.2022 - 19:36:55
00
i.imgur.com

MADARSKE PRORUSKE SMRADLAVE HOVNO
22.11.2022 - 19:47:01
01
podla mna sme tu v Europe prilis vymakli.... s takymito kolaborantskymi spinami ako Orban by sme sa mali vysporiadat v rukavickach. Stale len prosime aby to a aby hento. Za kazdy exces menej prachov z EU pre konkretny stat a kludne vzdy na polovicu. dalsi exces? zase okresat cerpanie na polovicu...

raz by si rozmysleli volit tieto šovinisticke svine
22.11.2022 - 20:03:29
012
Zaujímavé čítanie...
https://blog.sme.sk/pavelmacko/politika/ludske-hyeny-a-vojnovi-stvaci-sa-nezastavia-pred-nicim
22.11.2022 - 20:13:07
14
user_id napísal:
:o :o :o ale pockat pockat, ty citas len twitter?? a co siahodlhe analyzy o moznom vyvoji vojny, taktike boja jednej ci druhej strany, dodanych vojenskych technologiach na Ukrajinu, psychologickej analyze Putina, Kadyrova, Lavrova, nic?

Sikulka, svoj chtíč po informaciach mas pod kontrolou, ale pozor na dlhe vysedavanie na WC...ved vies, hemoroidy su svina. :lol:

Tvoje myslienkove pochody su zaujimave. Ked sa to tak da nazvat. Kde si toto vsetko vycital prosim ta? S tymi hemoroidami mi ale neda nesuhlasit. A co je horsie, treba mysliet na to, aby sa aj ostatni kolegovia neposrali.
22.11.2022 - 21:06:22
00
user_id mi príde všeobecne celkom fajn a normálny, ale dnes má asi krámy :)
22.11.2022 - 21:10:47
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up