no ta prrr, decka som rano testoval a ked nic tak sli... nemal som cas ani chut hodinu na nete zistovat co akurat plati ci neplati... okrem toho moj lekar robil az poobede. a dakedy predtym daco take platilo ze kto je ockovany abo decko tak karantena po kontakte prenho neplatila...
ale tak aspon sa zase raz uistujem, ze proste radsej sa netestovat a vsetci budu spokojni, nikomu nic oficialne nebude a ta par dnova pripadna chripocka sa v pohode vychodi s paralenom popri praci
02.12.2022 - 23:49:26
00
Co je to chripocka?
03.12.2022 - 00:01:45
00
presne to co mi momentalne teraz je, dokopy nic, kus soplik, kus hrdlo zaskrabalo
roky pred koronou sa s takymto nikto neobtazoval k doktorovi alebo co. rovno doprace a pokoj. bezne chodili niektori do prace aj s teplotou, lebo nebude si pnku davat ked je to v pohode
03.12.2022 - 00:30:14
02
Hej rovno do prace a potom sopli a teplotuje polka firmy 🤬🤬to sme sa cez coronu nic nenaucili? Ci len taka ta klasicka slovenska kratkodoba pamet?
03.12.2022 - 00:41:52
03
Tak, sup do prace lebo pnka je posvatna. A potom ked to ludia nedoklepu ani do dochodku a kapu v 50tke, tak sa straaasne cudujeme. Ale preco nie, cim viac takych, tym menej takych...
03.12.2022 - 08:04:38
02
To nevysvetlis
03.12.2022 - 09:46:02
00
Chlapi, ste z hovna ulepeni, alebo skôr by som povedal, že keď soplicek do roboty je no go, ísť s tým na bajk by ste väčšina šli.
03.12.2022 - 11:24:12
02
Stanlee - v juli som mal kovid, celkovo pohoda, avsak 3 dni sa mi hrozne tocila hlava. Akurat to ale vyslo na moju dovolenku, ktoru som planoval celu prejazdit. Takze som kazdy den vzal bajk a pomalicky som sa motal po lesnych cestach popri hradzi pri dunaji. Vyskove metre nula, ale aspon som nieco najazdil :)
03.12.2022 - 12:06:56
00
Chodit chory na bajk je celkom fajn mentalna para-olympiada. Btw. stenly co to s tym ma spolocneho? Na biku nakazis akurat tak vevericku v lese, v praci to moze schytat kolektiv.
03.12.2022 - 12:13:09
00
Ja som mal niečo (asi kovid - nebol som skúmať) pred pár týždňami - príznaky podobné, ako keď som ho mal na jar (vtedy overené cez PCR), ale tak nejako 2x zrýchlené: čo trvalo na jar 2 dni, prebehlo teraz za 1. Teplota mierne cez 37 pol dňa, boľavé hrdlo tiež pol dňa a soplík tak 4-5. Ostal som 5 dní doma a ďalšie 3 som sa vyhýbal bližším kontaktom. V práci ani doma neochorel nikto...
03.12.2022 - 12:26:39
01
Hrušky a jablká s tou veveričkou a kolektívom, reagoval som na argument, že kapanie v 50tke atď ak sa pri prvom sopliku ide do roboty.
03.12.2022 - 13:44:42
00
Tu sa hodí jedine facapalm. Pekný den
03.12.2022 - 13:55:43
02
stanlee napísal:
Chlapi, ste z hovna ulepeni, alebo skôr by som povedal, že keď soplicek do roboty je no go, ísť s tým na bajk by ste väčšina šli.


Ty si to absolutne nepochopil… pointa je v tom ze ked nejdes so soplikom do roboty nenakazis tym dalsieho… (to bol aj dovod preco soplik a chripka pocas covidovych lockdownow v podstate skoro neexistovali… vdaka ruskam a chorym co ostavali doma sa tieto kazdorocne veci v tych rokoch skoro nevyskytovali…
03.12.2022 - 16:56:11
02
Môžme sa dohodnúť, že pravda je niekde uprostred, určite nie je spravne keď ide niekto do kolektívu a je vyslovene infekcny, ale to nie je pre mňa rovnaké, ako keď niekto povie, že má soplik, že ho skrabe hrdielko atď, v tomto zmysle ma skôr irituje to, že človek je nútený tráviť čas s vysoko infekčnými stavmi v čakárni a nikoho ani nenapadne, že rúško funguje aj v tomto prípade.

Ďalšia vec je tá, že nie je práca ako práca, moja práca je v rámci uplne najbližšie rodiny, takže či som v práci či doma, je to úplne jedno, ale chápem, že nie som zrovna reprezentatívna vzorka. To na čo som primárne reagoval je fakt, že prídu mi úsmevné rady, ktoré kolujú, že najmenší soplik, nádcha, hrdlo, bolesť hlavy a hneď pnka doma a vyležať a ideálne 7 dní v posteli,lebo inak umries do 60tky. V tomto zmysle sa v prípade soplikov vyše narobím doma pri dvoch deckách ako v práci.

Ale ok, všetko je relatívne, iné je kopať výkopy, iné sediet na zadku v kancli.
03.12.2022 - 18:21:45
00
capulo napísal:
presne to co mi momentalne teraz je, dokopy nic, kus soplik, kus hrdlo zaskrabalo
roky pred koronou sa s takymto nikto neobtazoval k doktorovi alebo co. rovno doprace a pokoj. bezne chodili niektori do prace aj s teplotou, lebo nebude si pnku davat ked je to v pohode

Tie štatistiky nadúmrtí kto sfalšoval? Chápal by som, že Matovič, židojaštery, Soros, Gates, Anglosasi, liberáli, progresívci a im podobní, v krajinách, kde majú vplyv. Ale ako to dokázali v takých vyspelých demokraciách kde ľudí neklamú, ako je Rusko alebo Čína. To mi rozum stále neberie.
03.12.2022 - 22:39:36
00
keyboard_arrow_up