Jezus napísal:
Neviem ake su covidove percenta, ale je to novembrovy prieskum Focusu na standardnej vzorke, cize to dava priblizny obraz o mentalnom nastaveni ludi zijucich v tejto krajine.


A tu mas dalsiu odpoved. :puke:
„Konšpiračný index rastie celosvetovo," hovorí pre SME Peter Sýkora, riaditeľ Centra pre bioetiku.

„Keď si to predstavíme ako preteky Tour de France, tak my sme niekde na čele pelotónu spolu s Keňou, Nigériou, Južnou Afrikou, Indiou, Tureckom a Mexikom," hovorí bioetik.
08.12.2022 - 07:47:17
00
Ze na čele🤣
Ja by som povedal ze sme v úniku
08.12.2022 - 07:50:41
09
Ano v uniku. To preto lebo dekády si tu kde kto blaboce do éteru cokolvek, co mu hocijakým sposobom prinasa prospech. A ked mu niekto dokáže, ze sa myli, tak sa utieka k slobode slova, ze vsak "moj nazor" etc., Ze on snad je este aj chudatenko obeť, ktorú liberalno-progresivny režim (no lol) prenasleduje. A pri témach ktore polarizujú a vytvárajú emocie je to badateľné najviac. Potom uz len záleží na tom, kolko ludi je dostatočne blbých takým ci onakým bludom uveriť. Tam to asi dost silne koreluje s úrovňou kritického myslenia v spoločnosti. Tam na tom očividne nebudeme najlepšie.
08.12.2022 - 08:36:44
011
Prípadne ešte liberálno-progresívna totalita (!!!) obete dlhodobo cielene UMLČIAVA - príkladom nech je napríklad Branislav „Ivermektín“ Becík, všetci dobre vieme čo v jeho prípade to šialenstvo a zákerná brutalita systému dosiahli ...
08.12.2022 - 08:52:30
00
Moj nazor. To je pre niektorych podobna modla ako moj penis. Mozes si s nim sermovat doma pred zrkadlom, zenou ci kamaratmi, ale preboha naco ho kazdy blb musi vytahovat na verejnosti, nebodaj pchat do malych deti?
Mna "nazory" kdejakych truhlikov zaujimaju uplne rovnako, ako tie ich penisy...
08.12.2022 - 09:02:34
01
Včera v diskusii pod tým článkom o vydaní tej ruzkej propagandy niekto napísal že demokracia a slušnosť zanikne na demokraciu a slušnosť.
08.12.2022 - 09:06:50
05
flegko napísal:
Nieco z domacich luhov a hajov...nemali byt na tento rok zastropovane (nebude sa s nimi hybat) ceny elektriky pre domacosti? Prestal som tu kovbojku zo strany vlady sledovat, ale bol som v tom, ze tento rok sa s elektrikou nic diat nebude a zvysene faktury zacnu chodit az buducirok.
Prisla nam faktura na 288 eur domov, kde ZSE dopocitala ceny za cca 10 mesiacov a namiesto beznej 30 eurovej zalohy tak musime doplatit nejaku zvysenu cenu, o ktorej neviem, to je tych 288 eur. Zaroven zvysili preddavky na 70 eur buduci rok, ale s cca 100% navysenim preddavkou na buduci rok som pocital samozrejme,
V housingu, kde mam servre mi tento rok uz 2x zvysovali ceny za elektriku, ale vzdy to oznamili dopredu, a nova cena sa fakturovala od dalsieho mesiaca (maja a teraz tusim od septembra), co mi pride vyrazne transparentnejsie ako nejaky bulharske dopocitanie zvysenej ceny pocas tohoto roka zo strany ZSE.


Zase nejaky tvoj vymysel / cudzi blud co len prezdielavas?

Mne cena za tento rok nijak nestupla… a buduci rok je to vratane distribucnejo poplatku len o 2centy na kwh drahsie… 🤪 tiez ma ZSE a len tazko sa mi veri ze by to bolo od zakaznika ku zakaznikovi tak rozdielne…
08.12.2022 - 09:46:55
00
Jezus napísal:
Neviem ake su covidove percenta, ale je to novembrovy prieskum Focusu na standardnej vzorke, cize to dava priblizny obraz o mentalnom nastaveni ludi zijucich v tejto krajine.

Btw. podla tej detailnejsej analyzy na zaklade volebnych preferecnii (od 18. sekundy https://media.cms.markiza.sk/embed/KG5WWnt17v1) ma sokovalo, ze az 54 % volicov SaS doveruje Zilinkovi. Pricom Dostal s Baranikom bili na poplach este pred samotnym zvolenim Zilinku. Podla vysledkov tohto prieskumu su z mojho pohladu daleko najrozumnejsi volici PS. Ale treba aj dodat, ze relativne velka cast volicov PS povodne volila SaS, takze to celkom zapada do obrazu, ze uz ti rozumnejsi asi so SaS stratili trpezlivost a zacinaju sa hlasit skor k PS.


covidové percentá - po detailnej analýze vážne výsledky jedeného zo štandardných prieskumov štandardnej agentúry Focus na štandardnej vzorke :D napr. tuto sa sekli o nejakých 30 %, 31 % učiteľov si to možno myslí - ale nie vážne :D

https://www.cas.sk/clanok/1040104/zarazajuce-vysledky-prieskumu-agentury-focus-vazne-si-toto-mysli-tretina-opytanych-ucitelov/
08.12.2022 - 09:53:23
00
Pedagóg, ktorý požaduje primeranú vážnosť a ocenenie svojho povolania v spoločnosti a zároveň si čo i len položartom myslí že cez vakcináciu budú zlí ONI čipovať ľudí by si mal ten svoj „názor“ naozaj dobre premyslieť - lebo potom sa pri sledovaní svojho primárneho cieľa vydáva na misiu Sizyfos hadr. Zvlášť keď viacerí v podobnom prieskume nie tak dávno očividne tiež úplne nevážne označili Hlavné správy alebo Zem a Vek za dôveryhodné médiá, čím si tiež nejaké extra body nezískali ...
08.12.2022 - 10:22:05
01
a teraz vážne - napr. ten prieskum Focusu výsledkom ktorého bolo že 31 % opýtaných ... ten prieskum je nezmysel, hlúpost, nehovorí o vážnosti prístupu opýtaných ale o neobjektívnosti výsledku prieskumu opýtaných
08.12.2022 - 10:37:55
00
Ani by som nepovedal. Staci si predstavit nejaku starsiu pani / starsieho pana v takmer dochodcovskom veku, ucitela prveho stupna ZS, zijucich v ekonomicky slabom regione, kde je Fico povazovany za toho, kto robi pre obycajnych ludi najviac. A takych ucitelov je vzhladom na platove podmienky na SK vela a tym padom tvoria dost velku cast vzorky ucitelov. V kazdom pripade treba dufat, ze sa prieskum myli a je tam vyrazna statisticka chyba (rovnako v to dufam aj pri tej dovere / nedovere). Ale netreba si pred tym zakryvat oci a mysliet si, ze to urcite nie je mozne / nie je to pravda. Staci ist na jedno niekam do miestnej krcmy a razom stretnes iny svet ako tu. A to aj tu sa vyskytuje zopar mentalne znevyhodnenych jedincov ci uz ide o covid, alebo konspiracie, alebo podporu Ruska a pod. A to je len spicka ladovca, lebo prispieva len zlomok. Dalsi to tu len tisko sleduju...
08.12.2022 - 10:49:21
04
po filme Sviňa prichádza ďalší film,ktorý ukazuje,ako to tu fungovalo za vlád Smeráckej mafie-Kuciak:vražda novinára-do kín bude uvedený 23.2.2023
trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=CLL5l1LGSK0&t=59s


Naposledy upravil Dano5 dňa 08.12.2022 - 10:54:44, celkovo upravené 1 krát.

08.12.2022 - 10:50:01
15
Jezus napísal:
Ani by som nepovedal....

nestačí si predstaviť - ,,prieskum,, hovorí o učiteľoch II. stupňa ZŠ, len zaočkovaných bolo 71 všetkých učiteľov a ked vravíš že staršie učiteľky I. stupňa môžu mať menej objektívne informácie o pandémii tak učiteľov II. stupňa bolo zaočkovaných ešte viac % ako 71, podstatná väčšina z toho zvyšku nezaočkovaných to určite neurobila kvoli príprave na čipovanie takže 31 % z II. stuňa je nezmysel, možno desaťnásobne skreslená realita


Naposledy upravil Hosť dňa 08.12.2022 - 11:01:07, celkovo upravené 1 krát.

08.12.2022 - 10:54:02
11
A co teraz? To zasadne vsetko meni, ze ktory stupen ZS? Koncim, nemienim dalej stracat cas.
08.12.2022 - 10:56:59
00
no že podla ,,prieskumu,, nejakej agentúry ak x % ludí nedôveruje dôveruje človeku y tak to takú informáciu možem vieš čo :D
08.12.2022 - 11:03:26
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up