Pochopil som z kontextu. Nesiel by som ale tymto smerom. Moderatori maju nastroje na blokovanie skodlivych prejavov a komunita ma nastroje na vyminuskovanie prispevkov, ktore jej vadia. V idealnom svete dany clovek pochopi, ze o jeho prispevky v danej teme zaujem nie je a koriguje ich / seba. Ale vyslovene blokovanie za neortodoxne nazory / prejav, pokial neporusuju pravidla, robit nechceme.
12.12.2022 - 12:11:57
02
tak toto pobavilo - ivan ktory pise vyslovene skodlive rady casto sa motajuci vo veciach o ktorych nema ziadnu predstavu korigujuci sam seba na zaklade feedbacku...
12.12.2022 - 12:16:07
01
V idealnom svete dany clovek pochopi, ze o jeho prispevky v danej teme zaujem nie je a koriguje ich...Toto by platilo na hocikoho, ale nie na ivana :D na neho neplati nic
12.12.2022 - 12:23:21
03
z jeho pohľadu sme proste nevďační, ale on je nad vecou a má snami trpezlivosť :P ...
12.12.2022 - 12:32:55
02
mna pobavilo toto: "komunita ma nastroje na vyminuskovanie prispevkov, ktore jej vadia"
komunita je tu par jedincov, ostatni to neriesia ale kedze vzorec je myslim 3:1 ci tak nejako tak na to staci par zakomplexovanych uzivatelov.

neviem co take billy pisal ale zjavne sa to tu nepacilo silno pravicovej casti tak bol demokraticky vymazany
preco sa tomu vobec nedivim :)
12.12.2022 - 13:01:56
02
"komunita ma nastroje na vyminuskovanie prispevkov, ktore jej vadia"
a funguje to pomerne rýchlo :)
12.12.2022 - 13:11:51
06
Silno pravicova cast fora sa postarala o vymazanie este silnejsie pravicovo zameraneho jedinca :D :y: tak to uz hej

To je asi nieco ako ked si Kotleba vytlacil Uhrika z cela (LSNS) :lol:
12.12.2022 - 13:12:59
07
Minusko je takisto vyjadrenie nazoru. Mne pride stale vtipne ze tito dnesni internetovi "bojovnici za slobodu slova" zacnu prvi vyplakavat ked s nimi niekto nesuhlasi.
12.12.2022 - 13:18:15
07
cervo napísal:
Pochopil som z kontextu. Nesiel by som ale tymto smerom. Moderatori maju nastroje na blokovanie skodlivych prejavov a komunita ma nastroje na vyminuskovanie prispevkov, ktore jej vadia. V idealnom svete dany clovek pochopi, ze o jeho prispevky v danej teme zaujem nie je a koriguje ich / seba. Ale vyslovene blokovanie za neortodoxne nazory / prejav, pokial neporusuju pravidla, robit nechceme.

lol, ten novy newspeak pre cenzuru ... ze blokovanie skodlivych prejavov ...
si na omyle, v idealnom svete plati sloboda prejavu, v idealnom svete nikoho ani len nenapadne blokovat, trestat ci cenzurovat nazory s ktorymi nesuhlasi ... ale vidim ze progresivny fasizmus sa pomaly siri skrz spolocnostou ako mor, vid niektore navrhy banovat diskuterov s minuskami ...
12.12.2022 - 18:28:21
02
Ja sa s tebou nebudem pustat do tychto debat. Toto je cyklisticke forum prevadzkovane slovenskou firmou v ramci slovenskych zakonov. Existuju tu pravidla, ktore sa aj vy zavazujete dodrziavat. Ak chcete libertarianske "anything goes" forum bez pravidiel, treba ist inde. A cim viac sa tu o tom budete vadit, tym viac ma bude svrbiet prst nad tlacitkom zmazat pre vsetky offtopic temy, ktore tu len vytvaraju zlu atmosferu.
12.12.2022 - 18:38:20
04
cervo napísal:
Ja sa s tebou nebudem pustat do tychto debat. Toto je cyklisticke forum prevadzkovane slovenskou firmou v ramci slovenskych zakonov. Existuju tu pravidla, ktore sa aj vy zavazujete dodrziavat. Ak chcete libertarianske "anything goes" forum bez pravidiel, treba ist inde. A cim viac sa tu o tom budete vadit, tym viac ma bude svrbiet prst nad tlacitkom zmazat pre vsetky offtopic temy, ktore tu len vytvaraju zlu atmosferu.

samozrejme pod slobodu prejavu nezahrnam nadavky, urazky, sirenie nelegalneho osahu, porusovanie zakonov ci autorskych prav ...
12.12.2022 - 18:50:30
01
cervo napísal:
…A cim viac sa tu o tom budete vadit, tym viac ma bude svrbiet prst nad tlacitkom zmazat pre vsetky offtopic temy, ktore tu len vytvaraju zlu atmosferu.


To by nebol úplne najhorší nápad, ale sú tu ľudia, ktorí dokážu zamoriť aj mierumilovné cyklotémy, napr. ten, ktorého nick je lepšie nespomenúť, Takže žlč, frustrácia a komplexy z vlastných nenaplnených životov by sa aj naďalej premietali do obsahu príspevkov. Tomuto sa zrejme len tak zamedziť nedá.
12.12.2022 - 19:06:38
07
mozem sa spytat, co je prosim toto na screenshote?
mam to stlacit a overit tak, ze som autorom vsetkych mojich fotiek v albume? No to nemozem, v minulosti som sem casto daval fotky napriamo, ktore neboli moje.
Ked to nestlacim, tak mi zmazete cely album?

Prílohy:

Untitled1.png
Untitled1.png 23.08 KiB thumb_up0thumb_down

22.12.2022 - 10:15:41
12
Môžeš si zvoliť obdobie alebo ísť fotku po fotke a môžeš ju vpravo stlačením na kôš odstrániť alebo ponechať ;) Paráda. Človek si pekne prečistí aj profil. Palec hore adminovi :y:
22.12.2022 - 10:52:17
00
ale to ja neplanujem robit, mam tam 3450 fotiek
22.12.2022 - 10:55:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up