Volodja napísal:
Zdvojene SS je na mieste - Rusko sa naozaj sprava ako fasisticky stat

zaujímavé je, že aj Rusi píšu názov svojej benzínky s dvomi "s": Россия
Asi vedia prečo.
28.12.2022 - 10:22:40
04
aj keď mám svoj názor na rusov, nie pozitívny, vôbec mi nevadilo, že som sa učil ich reč, skôr naopak rozšíril som si svoje osobné možnosti a občas to dokážem aj zmysluplne využiť, napríklad keď ma na zjazdovke "zrazil" rusky hovoriaci molodec a na angličtinu sa tváril, že nerozumie a furt sa bavil (aj na môj účet) so svojím súputnikom, tak som mu v jeho rodnej reči povedal svoj názor na neho, padla mu mierne sánka a pratal sa kade ľahšie :-),
čo máš v hlave nikto ti nezoberie, teda ak náhodou nie si v gulagu :-)
28.12.2022 - 10:24:02
011
bedo napísal:
zaujímavé je, že aj Rusi píšu názov svojej benzínky s dvomi "s": Россия
Asi vedia prečo.

Skvely postreh ;) !
28.12.2022 - 10:24:16
00
LL,bohužiaľ to platí aj keď máš v nej "nasr&té"🤨
28.12.2022 - 10:30:29
00
scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net
28.12.2022 - 10:32:19
15
pista napísal:
foobar Ak chces osobna skusenost z januara 1969. Narazili sme v bare hotela na dvoch z rezervnej posadky TU 104 (vtedy pod hlavickou CSA este lietali ruske) na odpocinku. Chovali sa presne ako popisujes. Akonahle jeden (hociktory z nich) bol mimo, hned sa zacali ospravedlnovat za okupaciu. Pomery sa tam nezmenili. Teda bud islo o "zlatu mladez" co si uziva alebo o opatrnych bo vedia, ze kazdy kazdeho strazi. Neviem ci si zazil casy ked clovek mal dva nazory, jeden pre seba a kamaratov a druhy, obvykle opacny na verejnosti. Pochopil by si skor.


Áno poriadny Majdan ich môže tiež oslobodiť a teda zachrániť pred občianskou vojnou a Čínskou okupáciou. Pre mňa je najlogickejšie rozdelenie na dve časti.

Asi v máji ?
28.12.2022 - 10:44:10
00
MTbiker by si mohol trochu vyjasniť logiku.
Môj príspevok, v ktorom som jedného "člena komunity" nazval idiotom konkrétne a špecificky preto, lebo on nazýva idiotom milióny iných ľudí iba na základe ich národnosti, bol moderátorom zmazaný (podľa Pravidla č. 1).
Ale samotný príspevok, v ktorom ten človek nazýva idiotom milióny iných ľudí iba na základe ich národnosti, zmazaný nebol.
Potom sa nečudujme, že máme internety plné nenávistných prejavov a polarizovanú spoločnosť.
WTF?


Naposledy upravil Jaroh dňa 28.12.2022 - 11:06:42, celkovo upravené 1 krát.

28.12.2022 - 10:54:08
16
Tie pribehy s rusmi jednotlivcovami, ako boli fajn, alebo prave naopak, nic neznamenaju - je to stale miziva statisticka vzorka (podobne ako sa aj v tomto fore nejaky šulin snazil navodit dojem izolovanym pribehom, ze utecenci z UA maju vezmes drahe auta a ak laptop, tak jedine Mac. a teda ze miesto pomoci by sme im mali radsej ako spravny slovaci zavidiet). Ale pridam aj ja jednu storku. V petrohrade sme sli na futbal a zobrali sme taxana. Taxikar, 50tnik co nevedel po anglicky, ked zistil, kam ideme tak spustil solidnu kritiku na putina, jeho politiku, kradnutie, plytvanie penazmi atd. Ze ruske decka su bez adekvatneho vzdelania, zdravotnej starostlivost a moznosti na lepsiu buducnost a on roz*bava peniaze na chuyoviny ako ten novy stadion. Teda clovek, ktoreho by som obycajne mal za stereotyp ruskeho proputina (Petrohradcan s nevyskoym prijomom pred dochodkom, bez znalosti jazyka). A ze on by v zivote na zenit nesiel hento podporovat. Trochu som sa vtedy hanbil, tbh.
Petrohrad nie je sice bezne rusko, ani zdaleka, ale sidliska s latrinami su pocetne aj tam. Bolo mi vysvetlene, ze viacero domov je stale pavlacovych so spolocnym hajzlom pre cele poschodie, ktory je pochopitelne casto v tak dezolatnom stave, ze rusi idu radsej srat von pred cinziak na pohodlnu latrinu :).
28.12.2022 - 11:06:08
03
Vsetci rusofili sa tu vzdy oháňajú ľudskosťou a neviem čím...🤮
28.12.2022 - 11:06:29
40
scontent.fbts7-1.fna.fbcdn.net
28.12.2022 - 11:08:08
00
sankcie nás posilňujú :muscle:

https://twitter.com/StrategickeM/status/1608040165561323520
28.12.2022 - 11:40:03
00
Jaroh napísal:
Prepánaján, ako môžeš o nejakom jazyku napísať, že je to "za .... á hatlanina"? Je to úplne rovnaký jazyk ako každý iný.
Ja neviem, čo sa to tu s ľuďmi deje. Klapky na oči, čierna a biela, totálne zovšeobecňovanie... sa fakt nedivím, že kto tu pravidelne vyhráva voľby ... :-(


A mne sa zase nepaci toto zlahcovanie situacie od rusofilov. Ak by nas zajtra napadli napriklad Madari, tak by bolo uplne prirodzene, ze by v nasej verejnopravnej TV nechodili madarske rozpravky, ze by knihkupectva stiahli madarsku literaturu, ze by sme o madarskom narode ako takom hovorili v negativach bez ohladu na historiu, jednotlivcov a par pozitivnych prikladov. Aj potom by ste vypisovali zvasty v zmysle, ze madarsky narod je skvely a nemozeme ho posudzovat len na zaklade toho, ze nam momentalne bombarduju mesta?

Ako tu uz bolo spomenute mnohokrat, my sme vo vojne. Na rozdiel od nasich susedov sa zatial na nasom uzemi nebojuje (a dufam, aj ked neverim, ze uz ani nikdy nebude), ale v hospodarskej a (dez)informacnej vojne sme uz dlhsie. Rusi bombarduju nasho suseda, nicia osudy statisicov ludi, zomieraju tisicky nevinnych ludi vratane deti, tie stracaju otcov, rodiny stracaju domovy a nadeje na normalny zivot, ktory my povazujeme za samozrejmost. A my sa tu ideme citit dotknuti, ak niekto skritizuje vysielanie "ruskych kulturnych diel"? Chodte s nimi vies kam. A o ich opatovnom navrate sa mozeme zacat bavit, ak Rusi ukoncia vojnu, splatia reparacie a verejne sa milionkrat ospravedlnia za vsetko zlo, co posledne mesiace napachali. Tym rodinam to nepomoze, ale aspon ukazu nejaku sebareflexiu. Dovtedy pre nich v civilizovanm svete nie je miesto.
28.12.2022 - 12:03:38
316
mareno17 vôbec nerozumiem, prečo to píšeš ako reakciu na mňa. Nič z toho, čo mi tam pripisuješ, si ani nemyslím, ani s tým nesúhlasím, ani som to nikde nepísal a môžem ťa ubezpečiť, že nie som rusofil.
Ohradil som sa iba voči tomu, že:
- niekto označuje celý národ za idiotov;
- niekto označuje nejaký iný jazyk za "vyebaný".
Nič viac. Ale ani nič menej.
28.12.2022 - 12:18:56
01
Ako narod teda su idioti,ja som takeho normalneho rusa nestretol ani v reale a ani na nete,a ani ich stretat nechcem,bo su to vsetko jedna banda zmrdov
28.12.2022 - 12:33:08
04
Jasné, že si normálneho Rusa nestretol v reále, keďže napríklad nechodíš po ruských väzeniach či nepoznáš Rusov, ktorí zdrhli pred Putinom.
Ja sa skutočne divím adminom, že tu trpia takúto explicitnú hate speech.
28.12.2022 - 12:36:43
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up