LuJa napísal:
Nuz si neuvedomuju niektory uz ako sa spravat… je to smutne ale uz bude treba asi riesit veci len takto… dnes jeden panko na velkom parkovisku pred jednym retazcom mi skocil rovno pod kolesa aj s vozikom, skoro som ho zrazil, len tak tak som zabrzdil.. tak som mu zatrubil, ci je komplet… no vraj sa nemam posrat, vravim ty by si sa posral keby ti hnaty prejdem, tak mi dal pastou po aute za to… vystupim z auta, ze ci mu nedrbe, ze co to ma znamenat? Tak este aj rukami zacal rozhadzovat… nuz verim tomu, ze tento lojzo uz pochopil ako sa spravat a po aute uz bachat teda fakt nebude, obzvlast nie ked sa sprava ako ovca… a ze sa da ten kosik vytiahnut aj normalne a normalne potlacit po krajnici a nie ho vytrhnut a skocit rovno pred auto, pre jeho stastie pomaly iduce… nechapem kde sa berie ta arogantnost a agresivita v tych ludoch v poslednej dobe…

Rozebal si ho? Nie som si istý z uvedeného
07.01.2023 - 00:12:04
01
Izzy68 Niesom taky idiot… ako chcel mi ebnut, tak som ho len z reflexu zdrapil za golier, co asi agresor necakal a prehovoril par peknych teplych slov a sli sme po svojom. V obchode sa ani nepozrel na mna, ked sme dali stretlo pri pecive…

Ako idu mi na nervy takyto ***** po parkoviskach, prechodoch… vsak mas brzdy, on je pesi on ide… ale zasa to auto nezastane lusknutim prsta,, ma nejake rakcne casy aj so soferom… a hlavne si neuvedomuje ze mne rozdrbe max kapotu a celne, co havarijna poriesi ale jeho nemusi uz ani sam najvyssi poriesit… a ked ich upozornis tak prostredniky, nadavky a najnovsie aj po aute bude trieskat … a to sa fakt snazim davat bacha, nechodim ako prasa.. ked sa da tak pustim, pribrzdim, obieham na minimalne 1,5m… nuz ale cest vynimkam, najdu sa nastastie este aj normalny… a pritom sa staci spravat, tak ako chces aby sa chodci (ale aj cyklisti, vodici a ostatny ucastnici) spravali k tebe, ked sedis za volantom, jedoduche a pritom, tak narocne pre koopec ludi :-)
08.01.2023 - 18:15:46
06
neviem, ci som to spominal, ale znamy parkoval v RV pri obchodnom centre JUH, (kde je stale dostatok miesta). Vystupi von a typek z nejakeho auta na neho vybehol, doslova ho chcel zabit, vyzabijat cele jeho pokolenie etc. - vraj on parkoval na to miesto prvy. Z pohladu znameho to vyzeralo, ze ide prec... ale tretia svetova na svete. Akurat sa vytvoril zhluk ludi, IQ sa vynadaval a isiel po svojom.
LuJa
tak mohol to byt reflex, neviem. Ked Ti niekto ebne to aute a este to strochu vyhroti, tak si ho teoreticky mohol vypnut (alebo opacne :-D)
diky za opis, uz mi je to jasnejsie.
08.01.2023 - 20:09:48
00
Mas kadejakych iq-kvacov… nam na sidlisku spravili nove parkovisko.. zacal som s vtedy este Multivanom parkovat vzdy v jeho kute kedze to kraksna velka a nechcel som aby to v strede zavadzalo a tiez nech to mam odrbane len z jednej strany :-) noo a parkuje sa tam uplne na hovno, ideal nacuvat aj to si to tam musis prvo nacuvat po celej ulici.. nik na tom fleku neparkoval aj ked som bol cely den prec, parkovisko plnka ale to miesto volne (ktovie preco)… az po par mesiacoch tam zacal parkovavat jeden sused (ktory s tou hrdzou staval kade tade, ale najcastejsie par krokov od vchodu, toto miesto je tak 2min od baraku) a par krat, ked som zo “svojho” miesta odchadzal a toho suseda stretol sa vracat domov s priteplenym uskrnom tak mi docvaklo o co ide 😎 nuz hrdina to… a koniec pribehu, multiho som predal, kupil osobak a parlujem na starom parkovisku, alebo kde pride a cuduj sa svetu, to miestecko je furt volne, susedko parkuje tiez kade tade 😂

A ked som byval este inde, tak tam mal sused tiez svoje oblubene a ked mu tam niekto zaparkoval, ked to raz za cas vytiahol von, tak po uvolneni jeho fleku to siel preparkovat tak do 5min, ano aj o 10tej vecer 😂
08.01.2023 - 21:09:28
00
Však ale nikdy nejde o podnet... Vždy ide len o reakciu... A ty nemôžeš ovplyvniť ako zareaguje ten druhý ale máš 100% pod kontrolou svoju reakciu... Toto keby sa učilo v školách tak by nedochádzalo ku konfliktom. A potom ešte ego, to má tiež každý najväčšie
08.01.2023 - 21:26:18
02
A ked nie skola, tak to karate, alebo kurzy sebaovládania. Akurat ze ich treba aktívne vyhladat, navštíviť, co je nad 'uroven' tych, co by to najviac potrebovali.
08.01.2023 - 22:04:26
01
stodvacina :sun:
https://www.autorevue.cz/mozna-nejvzacnejsi-skoda-rapid-je-na-prodej-v-cesku-je-v-krasnem-stavu-cena-tomu-odpovida
09.01.2023 - 13:39:37
02
to musí byť luxusný zážitok počúvať ten uvrešťaný nevýkonný motor ešte cez otvorenú strechu :D
09.01.2023 - 13:52:14
00
no jak vravis, zazitok trvalej hodnoty. Trebars az ku slovenskemu moru do kroacie :-D
09.01.2023 - 14:04:27
00
v časoch keď si tieto autá ešte nikto nevážil a vo veľkom sa ničili, šrotovali atd a nepanoval taký spomienkový optimizmus sa pár borcov s flexou našlo, čo urezali strechu, samozrejme jak to bolo ešte prehnité, tak sa to celé vlnilo ako harmonika :D pri tomto origo kúsku snáď nejaké výstuhy podvozku pribudli
09.01.2023 - 14:10:04
01
ako dorastenci sme to urobili na š100, pomáhali sme jednému mechanikovi a za odmenu nám dal š100, ktorá bola rozobratá do šrubky, ale nechýbalo nič. samozrejme bez dokladov, značiek....
Za víkend sme ju zložili, normálne jazdila. Potom sme urezali strechu, a presne ako píšeš, sa to vlnilo, nám to ale nevadilo- parádne kabrio aké nemalo páru
Tak sme niekoľko týždňov jazdili, až kým nás nestopli policajti, na otázku predložte doklady, sme odpovedali, že to vezieme do šrotu
a tí hajzli nás tam odprevadili :)
09.01.2023 - 14:36:11
09
Aké výhody ponúka nové auto oproti jazdenému?
09.01.2023 - 15:05:52
00
Skúšaš nás :^) ?! …
09.01.2023 - 15:29:13
01
Klasicke veci: Zaruka, vies kto sa o to ako staral, dlhsia zostavajuca zivotnost, dlhsia podpora systemov.

Ale tiez nerozumiem uplne tej otazke
09.01.2023 - 15:29:47
01
100% servisná história a nestočené km :)
09.01.2023 - 15:29:54
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up