myslim, ze toho gibona v tej kare poznam, no nie som si isty... v ktorych miestach ste ho pocas vyjazdu obiehali... aspon priblizne, napr. suradnice z maps.google.com, nech som si isty... al. Duxo... je to "pan lyziar" / lyze tvojho bracha?
04.08.2008 - 23:47:13
00
moj odhad je tu, je to tak na 90%

ja s Lubom a DuXom sme ho obehli tak kilometer, dva predtým na takej polnej ceste a týpek nás v pohode všetkých troch pustil a ešte aj pritom zastavil, ale druhá skupina prišla po nás minimálne o 5 minút neskôr, čo ho asi nemali kde obehnúť a vliekli sa celý čas za ním

Prílohy:

Image1.jpg
Image1.jpg 465.58 KiB thumb_up0thumb_down

05.08.2008 - 00:17:46
00
asi e e, to nebude on.... 8) som myslel, ze je to taky dilinko od nas z dediny, ale to je mimo "jeho" uzemia, takze aj tak thx 8)
05.08.2008 - 00:56:23
00
to nas uz pustit nechcel, boli miesta kde sa ho dalo predbehnut ale on zacal kluckovat a velice na v tom aute smiali ze ich nemozeme predbehnut. boli to nejaky 4 a ty co sedeli vzadu tak asi v mojom veku a celkovo boli tak cca 30 rokov a menej.
05.08.2008 - 08:10:07
00
vas nedelny inovec musel byt zaujimavy-som zvedavy na nejaky report-fotky... 8)
ale asi ste vsetci nasli az do kalnice-yoqqi&spol.uz o 12.15 stali na semafore pri bille :twisted: -to som akurat ja vyrazal...som si uzil dlhy spanok :lol: ...-jedine zeby ste dali ten vyjazd za 3hodky :twisted: ...co pochybujem-ja som to presiel za 2:45 :twisted: 8) ...
enywej-nemali ste inverziu?-rano bolo totiz husto zahmleno az do ca.10-11h.-musel byt pekny vyhlad z paluchu!..
takze semsa z reportom :wink:
05.08.2008 - 08:17:29
00
vas nedelny inovec musel byt zaujimavy-som zvedavy na nejaky report-fotky... 8)
ale asi ste vsetci nasli az do kalnice-yoqqi&spol.uz o 12.15 stali na semafore pri bille :twisted: -to som akurat ja vyrazal...som si uzil dlhy spanok :lol: ...-jedine zeby ste dali ten vyjazd za 3hodky :twisted: ...co pochybujem-ja som to presiel za 2:45 :twisted: 8) ...
enywej-nemali ste inverziu?-rano bolo totiz husto zahmleno az do ca.10-11h.-musel byt pekny vyhlad z paluchu!..
takze semsa z reportom :wink:


Jedna skupina sla skor, o osmej z Turnej, yoggi bol v skupiune prdlaviek ktora sla dakedy okolo obeda alebo este neskor len po asflatke na Zelenu vodu... inverzia bola ale my sme ju nestihli, kym sme vysli na hrebeni na nejake miesto odkial bol vyhlad tak sa to doel rozplynulo... Na Paluchu a kote Inovec sme neboli vsetci len ti co neodbocili tam kde mali :-)
05.08.2008 - 09:48:08
00
..yoggi bol v skupiune prdlaviek ktora sla dakedy okolo obeda alebo este neskor ... :-)

..teda ak je yoqqi ten co myslim(sihot)..tak sa prave z niekade vracali-okolo tej 12 8) ...takze asi na tej zelenej ani neboli..alebo zeby si nieco doma zabudli?... :lol:
05.08.2008 - 10:44:26
00
..teda ak je yoqqi ten co myslim(sihot)..tak sa prave z niekade vracali-okolo tej 12 8) ...takze asi na tej zelenej ani neboli..alebo zeby si nieco doma zabudli?... :lol:


boli ale o kolkej a kadial presne isli to ti oni povedia najlepsie. a ty si bol kde ?
05.08.2008 - 10:49:09
00
ja som isiel o 12.15 ca. inovec -kalnica....a potom este maly pridavok-namiesto crosnutia za stankovcami do turnej,som sa rozhodol vratit na radar este raz a potom po cervenej na taky vyskovy bud -zjazdik prekrasny na zvaznicu ponad soblahovom a este za lesikom nad soblahovom kopcek a okolo vojenskeho objektu-najkrajsi dh v blizkom okoli!!! :twisted: ...91,6km 8)
05.08.2008 - 10:58:54
00
ja som isiel o 12.15 ca. inovec -kalnica....a potom este maly pridavok-namiesto crosnutia za stankovcami do turnej,som sa rozhodol vratit na radar este raz a potom po cervenej na taky vyskovy bud -zjazdik prekrasny na zvaznicu ponad soblahovom a este za lesikom nad soblahovom kopcek a okolo vojenskeho objektu-najkrajsi dh v blizkom okoli!!! :twisted: ...91,6km 8)


myslim ze cela tvoja trasa mi je znama, skoda ze ked si bol na hrebeni si nam nezavolal mohol, si za nami dobehnut, myslim ze by to take marne nebolo dobehnut nas, my sme totiz ani zdaleka nesli rychlo a uz vobec nie najrychlejsou trasou. Zaujimalo by ma kde a kadial si siel dole z hrebena nad Kalnicou a ci si z Kalnice do Stankoviec siel po asfalte. Zo stankoviec si asi siel za rancom dolava a po par stovkach metrov zasa dolava hore na "Haj" a dalej po "Streke" ponad Turnu az na radar.
05.08.2008 - 11:15:10
00

kadial si siel dole z hrebena nad Kalnicou a ci si z Kalnice do Stankoviec siel po asfalte. Zo stankoviec si asi siel za rancom dolava a po par stovkach metrov zasa dolava hore na "Haj" a dalej po "Streke" ponad Turnu az na radar.

...normalne z ostreho vrchu okolo izby po modrej a potomnie zjazdovkou,alebo ako vy chodite posl.dobu dh-ale stale rovno po tej polnej ceste ,ktora asi po 200m odboci doprava a krasna rychla zvaznica dole...mam to rad rychlo a cez zakruty...-potom vyjdes asi v strede dediny...a zial(?) po asfalte do stankoviec az po hlavnu cestu ktorou som potom isiel az po radar-cez kolaje-hore dedinou kusok-a potom nie priamo po cervenej ale poznam tam taky stupavy traverz ,ktory sa meni potom na celkom zaujimavu technicku pasaz (hlavne po dazdi HC)...az vyjdem na vyskovy bod nad takou studnickou a okolo nej stale rychlo dole cez luky az na zvaznicu popod lesom...ponad soblahov....takze asi tak
:lol: :?
05.08.2008 - 12:07:56
00
...91,6km 8)



tak to asi na horalovi stebou v háku neuvisím :cry:

ja som už 11 deň nesedel na biku
05.08.2008 - 12:13:39
00
kto má chut sa dnes pridat na Závadsky vysielac? od tial smer súča. :D Dnes zhruba 17:30 vyjazd z luborce.


Naposledy upravil svanco555 dňa 05.08.2008 - 13:04:21, celkovo upravené 1 krát.

05.08.2008 - 12:48:07
00


tak to asi na horalovi stebou v háku neuvisím :cry:

ja som už 11 deň nesedel na biku

aaale ty lisiak...uz ta vidim ako sa za tebou v prvom (9km) stupani zaprasi a stretneme sa az podvecer :lol: :twisted: :twisted: ..
ako ta poznam..a to ta poznam len trosku :lol:
ja som bol pred zvolenom na dovolenke-a tiez som asi 12 dni nesedel na bajku len sa vyzieral a opaloval....a po prichode domov som si dal 30km-z toho som 20 ani svoj bajk nespoznaval....ale potom sa to trosku zlepsilo....a na moje velke prekvapenie som ten zvolen presiel-a dosiahol naj miesto mojho zivota-15!! :wink: ..ale to asi preto ze vela nas tam na brute nebolo a aj s nich mnohy nedokoncili....(little OT)..takze ideees
05.08.2008 - 12:53:15
00

to co su tie tretry vo vode? :shock:
05.08.2008 - 13:08:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up