triki napísal:
Ide o to,že z Káčerových rečí si nezoberieme žiadne ponaučenie.


To hovoris za seba. A ja zas za seba hovorim, ze malokedy mi Kacer povie nieco nove. Dolezity je sposob akym to hovori. Stroho, jasne, bez strasenia alebo prikraslovania, jednoduchou recou. Vtedy aj ten, ktory sa mohol dovtedy mohol vyhovarat, ze niecomu nerozumie, uz tu vyhovorku nema. A pokial ani tak nerozumie, to uz je na inu debatu.

Najviac si vsak na Kacerovi vazim, ze je to v prvom rade kulturny, seriozny, konzistentny, hodnotovo ukotveny clovek. To ma na ludoch jeho formatu istym sposobom ukludnuje. Az v druhom rade ich vnimam ako osoby na istych poziciach. Velka vdaka vsehomiru za Kacera! Vela takych nemame.
09.02.2023 - 11:42:51
014
„Kto kritizoval Mečiara, nebol nepriateľ Slovenska. Mečiar nebol Slovensko, Orbán nie je Maďarsko, Matovič je nikto a kto je Gyimesi netuším, môžem iba hádať. Slováci a Maďari tu spolu žijú tisíc rokov, budú aj ďalej. Verím že v harmónii," poznamenal vo vyjadrení Káčer.

:D :y:
09.02.2023 - 12:52:37
08
práve napísal Peter Kubina na FB,ako tu funguje "spravodlivosť" :

Blahoželám krivo obvinenému Martinovi Mackovi, ktorý sa po rokoch dočkal spravodlivosti. Keďže tie roky sprzneného života mu už nikto nikdy nevráti, odporúčam domáhať sa náhrady škody. A nielen jemu, ale aj jeho otcovi (Pavel Macko). A ďakujem Krajskej prokuratúre Bratislava za kus dobrej roboty, ktorá spočívala v tom, že nepodľahla zákonu ani zistenému skutkovému stavu a vydržala stíhať nevinného človeka viac než 7 rokov. To isté robia (dnes už preukázane nevinným) vyšetrovateľom a operatívcom NAKA Jánovi Čurillovi, Pavlovi Ďurkovi, Milanovi Sabotovi, Štefanovi Mašinovi, Branislavovi Dunčkovi a Róbertovi Magulovi. Ale zatiaľ len 1,5 roka, takže ešte dlhá cesta pred nami…
09.02.2023 - 13:02:00
09
F.Imrecze dnes po odsúdení:
Bol som súčasťou systému kompenzácie miezd. To je len jeden z prejavov organizovaného a úzkeho prepojenia oligarchie s najvyššou štátnou mocou v danom období. Ja som to, bohužiaľ, preniesol o úroveň nižšie. Neobhajujem to, je mi to ľúto. Uvedomil som si, že to, čo bolo v danom období štandard, nie je správne ani normálne," povedal novinárom krátko po tom, čo ho súd uznal vinným z korupcie.
článok+video:
https://www.aktuality.sk/clanok/usIww0R/imrecze-o-dorovnavani-platov-bol-to-prejav-organizovaneho-a-uzkeho-prepojenia-oligarchie-so-statnou-mocou-video/
09.02.2023 - 13:13:00
00
Neuveritelné,ako fungujú naše súdy-mafián sa priamo na súde vyhráža-toto dnes na FB napísal Ondrej Janíček:

Dnešné pojednávanie sa viedlo v duchu obštrukcí, lži a prednese znaleckého posudku z oboru psychiatrie, kde znalec vypovedal, že Peter Vasko je absoludne zdravý a spôsobilý všetkých úkonov trestného konania, čim potvrdil viac, ako ročnú obštrukciu.

Banda darmožráčov tzv. advokátov Petra Vaska produkuje na ,, last minute” obštrukcie a súd im opäť vyhovel a pojednávanie odročil na 25.04.2023.

Po skončení pojednávania mafián Peter Vasko priamo v pojednávacej miestnosti opäť verbálne zaútočil na mňa a moju manželku a nedbal sa mi vyhroziť a zastrašovať. Skončil až na vyzvanie predsedu senátu JUDr. Mariána Mandúcha.
Peter Vasko ma niekoľko krát v minulosti napadol, násilne zavliekol, udrel do tváre so zbraňou v ruke a vyhrážal smrťou. Jeho brutalitu by súd nemal prehliadať, nakoľko dlhodobo zastrašoval svedkov, prenasledoval ich ovplyvňoval.

Toto konanie nemôžem nechať bez povšimnutia, preto som sa obrátil na súd a prokuratúru, aby zjednal nápravu.

Vrchol arogancie moci sa preniesol aj na pôdu súdu, čo je neprijateľné.
https://www.facebook.com/photo?fbid=737309441154662&set=a.352923442926599
09.02.2023 - 16:09:07
00
Keď si normálny človek číta všetky tieto veci, ktoré sa dejú v našej republike, tak ho až mrazí, že ako tu vôbec môžeme žiť a fungovať... Smer vyšiel do kampane s tým, že Slováci pôjdu bojovať na Ukrajinu - to je taký blud, že tomu za normálnych okolností nemôže veriť nikto. Chápem, že ľudia sú nasr*tí za to všetko, čo sa deje posledné roky, ale veriť bludom...
Povedal som si, že j*bem na celú politiku. No nechtiac som po 3 dňoch otvoril správy a už mi je zase zle...
09.02.2023 - 16:21:32
06
..ale ti blbouni tomu veria, uz som to zapocul v diskusii "beznych" ludi. Cloveku zostava rozum stat z toho.
09.02.2023 - 16:28:12
03
To áno, rozhodne by som to nepodceňoval, tieto drísty majú prekvapivo silný zásah. Videl som naživo v práci, z prvých 5 osvedčovaní podpisov v tomto roku som mal 4x tú česť s ohlásením odopretia výkonu vojenskej služby - a ako bonus som sa dozvedel, akých silno veriacich občanov mám okolo seba, 3 z nich by dokonca nevedeli ublížiť ani "zvieratkám". Celkom ma to zaujalo, lebo dosť veľa z týchto odopieračov jedným dychom spomína „liberálny fašizmus“ v štáte - a nepríde im divné, že tak brutálny a bezohľadný režim by sa dal bez najmenšieho odporu odzbrojiť jednou A4, ktorú si očividne zdieľajú cez FB ...
09.02.2023 - 17:20:29
06
Macko spravil zásadnú chybu,že sa hneď a začiatku priznal a nemal právnika.Až potom pochopil o čo ide.
09.02.2023 - 17:55:36
00
foobar napísal:
drviva vacsina sucasnych 50tnikov odkupila "svoje" byvale druzstevne byty v 90tych rokoch za nejakych trapnych 300-500eur a dnes ich mozu predavat za 150-250 tisic
trepol su riadnu somarinu,zamysli si sa nad vekom,a rokmi a cenou
10.02.2023 - 04:38:19
01
Nová doba,to tu už nikto nič negarantuje ? Bojovník proti korupcii Matovič,súperí z Ficom,kto sa hlbšie vopchá Orbánovi do análu :D
Aj o inom viac v podcaste od 3,45 min.
https://dennikn.sk/3232353/newsfilter-ked-nikto-nadava-do-nimandov/?ref=tit
10.02.2023 - 07:47:10
01
Z odkazu vyssie vyberam. :)

Posledné slovo Braňa Bezáka

Vyjadrenie ministra zahraničných vecí, že Matovič je nikto a že netuší, kto je Gyimesi, vyvolalo otázky, či by sa mal diplomat vyjadrovať takýmto spôsobom.

Odpoveď je zrejmá.

Samozrejme, že mal, veď sa vyjadril ešte pomerne diplomaticky.
10.02.2023 - 08:06:50
016
mafia stupňuje nátlak-skvelý rozhovor Vagovič/Lipšic, je až mrazivé počúvať,ako to tu funguje :o
https://www.youtube.com/watch?v=WFvOW_q_4pA
10.02.2023 - 08:29:19
02
img.projektn.sk
10.02.2023 - 09:15:25
013
canopus napísal:
trepol su riadnu somarinu,zamysli si sa nad vekom,a rokmi a cenou

si si istý, že to nie si TY, kto trepe ?
osobne som odkupoval 3 izbový byt za cenu 533,33 €
a to len preto, lebo jedna 3,14ča, ako sa ukázalo neskôr, dlhodobá neplatička, vyhlasovala, že ona je spokojná a ona nepotrebuje kupiť byt a jej zásluho sme prišli o možnú zľavu 30 %
keby sme to vedeli, dohodli sa všetci v dome, zložili sa rovným dielom a kúpili ho, získali by sme zľavu, ktorá by prudko prevýšila náš vklad a ešte samozrejme "majetkové" práva k bytu :-)
10.02.2023 - 09:55:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up