Zdravím neviem si poradiť s týmto problémom. Vždy som si myslel, že reťaz sa musí pekne pretočiť aj dozadu. Nemalo by tam nič drhnúť. Neviem presne popísať čo to robí. Je to ale ako keby sa krčila. Na dotyk ju mám strašne lepkavú. Ako keby bola nejak zalepená. Ešte by som sa chcel opýtať na kladku prehadzovačky. Treba ju nejako mazať? Stalo sa mi, že sa mi prestala točiť. Ako keby bola zaseknutá. Pomohlo ale to, že sa tam kvapku oleja dal. Normálne to pískalo a drhlo. Budem vdačný za každú radu a pomoc. Možno riešil niekto niečo podobné. Dakujem.
15.02.2023 - 10:25:17
00
Musí byť čistá,to e všetko.
15.02.2023 - 10:41:33
00
Ak sa ti kladky (kolieska) na prehadzovacke netocia, tak to je uz zle. Treba rozobrat a vycistit - aj retaz. Nestaci len davat olej. Musis ju vycistit.
Ako zaklad pomahaju stare handry a aspon jarova voda (ak nechces kupit cistic na retaze). Ked ti to uz nebude handry spinit, tak potom trochu naolejovat a po chvili ten olej cistou handrou zotriet.
Olej lepi (malo ale lepi) prach a bordel na retaz a to sa musi davat dolu.
15.02.2023 - 14:24:04
00
Pomohla by práčka na reťaz a ten citrus degreaser? Reťaz sa mi zdá, že nie je nejako zašpinená.
15.02.2023 - 14:45:30
00
Ano, urcite to pomoze. Este sa ti moze zdat retaz mazlava ked je nova.
Ale ak sa ti netocili kladky, tak to musis vycistit a tam ani pracka nepomoze uplne. Mozes mat bordel nalepeny v kladkach zboku. Kladky musia ist lahucko.
15.02.2023 - 17:33:08
00
keyboard_arrow_up