Laco1993 napísal:
Ako prepáč ale sa zamysli čo píšeš a komu to píšeš. PINY tu len zareagovala na tvoj post kde si hneď potreboval hľadať nejaké výhovorky. Ona na rozdiel od teba má reálne dôvody a problémy prečo by ten e-bike mohla reálne potrebovať ale neurobí tak lebo sa nesťažuje a nehľadá výhovorky v živote. K problémom sa stavia čelom. A to ani nespomínam to čo na bicykli stvára. Zahanbila by nejedného zdravého 20 ročného junáka a ani baterky k tomu nepotrebuje....

Vporiadku veď to je práve o tom ako tu každý najlepšie vie co ma ten druhy robiť.
A ten handicap si môže vyskúšať ktokoľvek... Aj ty?
22.02.2023 - 11:58:47
00
rs955i napísal:
Vporiadku veď to je práve o tom ako tu každý najlepšie vie co ma ten druhy robiť.
A ten handicap si môže vyskúšať ktokoľvek... Aj ty?


Handicap je akože baterka na biku? Či žiadne dobíjacie stanice v lese? :D
A neboj nič, Laci ide na výjazd s nami :D
22.02.2023 - 12:13:37
02
RS v tom máš pravdu. Hendicap môže mať každý. Nejde ani o to o aký sa jedná ide o niečo úplne iné. Podstatné je to ako sa kto k problémom stavia nech už sú akékoľvek. Zrovna e-bike mi príde u zdravého a mladého človeka len ako výhovorka nič viac. Nehovorím že k nim patríš. Nepoznám ťa tak ako ty nepoznáš mňa. Rád sa stretnem na výjazde a môžeme si o tom pokecať a zajazdiť si. Teším sa. ?
22.02.2023 - 12:40:01
01
kto a kedy urcil ze ebajky su len pre nejak hendikepovanych, preco by sa mal clovek vobec obhajovat , len preto ze ma ebajk a nemusi ?! kolko veci nemusime ale mame ?! ebajky uz vyuzivaju jazdci na uplne inej urovni ako sme my a kedy vobec budeme ,len z okolia filip polc,martin knapec ,rasto baranek a mohol by som pokracovat....kazdy nech si jazdi na com chce ,vsetko ma klady aj zapory ...a ****** sa najdu v kazdej skupine ...nieco je sranda podrypavanie ,ale niektori by si uz fakt mohli vytiahnut tu hlavu z prdele :D
22.02.2023 - 12:55:33
07
Laco1993 napísal:
RS v tom máš pravdu. Hendicap môže mať každý. Nejde ani o to o aký sa jedná ide o niečo úplne iné. Podstatné je to ako sa kto k problémom stavia nech už sú akékoľvek. Zrovna e-bike mi príde u zdravého a mladého človeka len ako výhovorka nič viac. Nehovorím že k nim patríš. Nepoznám ťa tak ako ty nepoznáš mňa. Rád sa stretnem na výjazde a môžeme si o tom pokecať a zajazdiť si. Teším sa. ?

No 2.jan. v tomto vlakne si precitaj, a ver ze je to niečo iné ako keď sa nejaký anorektik zvezie 3km do kopca na turbine?
A nato aby 40 kilovy chlapík mohol prijať výzvu na ferovku od 90kiloveho hromotlka, vynašiel Samuel Colt kompenzačnú pomôcku.?
A kua práve som zistil ze moje pivo na Obratke je v...

Prílohy:

20230222_125501.jpg
20230222_125501.jpg 264.83 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2023 - 13:05:39
00
Veď nech jazdia ;) Je to ich vec. Ebikeri nás tu označujú pomaly za fašistov, ten kto nemá ebike, vraj nemá rozum a podobne :tmi: Prirovnania výdrže v sexe u biobajkerov a ebikerov je tiež moc :lol: A je toho veľa. My len argumentujeme, že zdravý človek nepotrebuje ebike, častokrát ani chorý. Nech si jazdí, kto chce na ebiku, ale nech nikto netvrdí, že je to pravá cyklista a že ebike je lepší. To je všetko.
A všetkým je jasné, že aj niektorí profi cyklisti využívajú ebike ;) To je ale úplne niečo iné.
22.02.2023 - 13:10:27
011
niektori ebikeri oznacuju ...ale vsak vies ako sa do hory vola....,kazdy potom brani svoje a dokazuje ze on ma to "lepsie" ,lenze vzdy je to nieco za nieco ,len osobne preferencie o tom to je...
22.02.2023 - 13:38:20
00
Veď jasné. Tu na fóre je to iné. Zle sa niektoré veci píšu a zle chápu. Osobne by veľa vecí vyznelo inak a ešte by sa aj veľa piva asi vypilo :lol:
V každom prípade je to téma, kde to treba brať hlavne ako srandu ;) A pokiaľ je to slušná diskusia, tak vzájomné doťahovanie sa je v poriadku si myslím ;)
22.02.2023 - 13:43:16
24
Neber to tak vážne PINY. Moje príspevky sú ako nadhadzovanie loptičky v "bejzbale". Na prvý pohľad to vyzerá, že chcem trafiť chlapíka s pálkou a ublížiť mu svojim názorom, ale v skutočnosti mu len nadhadzujem, aby sa tam nenudil a niečo dobré do témy odpálil... ;) Chcel som z vás dostať nejaké hejty na nás ebikerov.
Prekvapivo, teda až na pár výnimiek čo prechádzajú do osobných urážok, ste skupinka pohoďákov čo neberú túto tému až tak seriózne a osobne ... a to je skvelé ;)

Poznám svoje schopnosti a nerád by som PINY zahanbil na spoločnom 100km výlete. Bola by to pre ňu hanba, stále na ebikerov niekde čakať. :) Nestranný pozorovateľ by si myslel, že nevládze a musí často oddychovať A nehovorím ako by jej to pokazilo rytmus šlapania a priemerku na Strave.... Ale inak by takáto hybridná akcia mohla byť zaujímavá. Ako votrelec vs predátor ...

Základom je jazdiť, čo najviac a hlavne s radosťou. Ako a kde je jedno. Každý si čistíme hlavu trochu odlišným spôsobom. A tak to je správne. Keď to funguje, tak nieje o čom. Najlepšie je mať ebike preto, že ho chceš mať. Vtedy je všetko ostatné nepodstatné ...

PS: a ešte jedna povinná výbava ebikera... viď foto... Kým sa posilní ebiker s gulášom z termosky, tak sa občerství aj elektrický koník ... :)

Prílohy:

7185_w700_h700.jpg
7185_w700_h700.jpg 26.88 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2023 - 13:49:10
24
A kde to ideme na ten výlet 100km? Aby som si stihol kúpiť ešte ebike lebo aktuálne 100km s úsmevom a ešte aj pivom nedám. :)
22.02.2023 - 13:56:44
01
Keď zlezie na Orave sneh :lol:
22.02.2023 - 14:00:14
00
PINY napísal:
Veď nech jazdia ;) Je to ich vec. Ebikeri nás tu označujú pomaly za fašistov, ten kto nemá ebike, vraj nemá rozum a podobne :tmi: Prirovnania výdrže v sexe u biobajkerov a ebikerov je tiež moc :lol: A je toho veľa. My len argumentujeme, že zdravý človek nepotrebuje ebike, častokrát ani chorý. Nech si jazdí, kto chce na ebiku, ale nech nikto netvrdí, že je to pravá cyklista a že ebike je lepší. To je všetko.
A všetkým je jasné, že aj niektorí profi cyklisti využívajú ebike ;) To je ale úplne niečo iné.

"Pravá cyklistika" tak tým sa tu ohana ebiker??
No možná mi to ušlo, lebo osobne tým fakt netrpim??.
A utešujem sa tým, že ma za cyklistu vďaka mojej veľkej riti nik považovať hádam nebude ani na Fuňáku?.
A tie prirovnania vydrže ????, to bude ta strata nadhľadu ebabetistov?.
22.02.2023 - 14:02:51
00
Jáj no lež u vás zlezie sneh to aj dotrénujem a môžem bez motorčeka a len na rizkoch ísť.
22.02.2023 - 14:04:21
02
rs955i napísal:
"Pravá cyklistika" tak tým sa tu ohana ebiker??
No možná mi to ušlo, lebo osobne tým fakt netrpim??.
A utešujem sa tým, že ma za cyklistu vďaka mojej veľkej riti nik považovať hádam nebude ani na Fuňáku?.
A tie prirovnania vydrže ????, to bude ta strata nadhľadu ebabetistov?.

U teba nie je problém, veľkej rite ale že jazdíš na nejakom hybride ovešanom tak kabelkami, že zpod nich ani rám nevidno. A k tomu blatníčky, nosič, určite aj nejaký zvoneček by sa našiel. To ťa hlavne vyautuváva! :)
22.02.2023 - 14:08:29
00
Tú elektrocentrálu naložíme PINY na bike za účelom kompenzácie hmotnosti. 14,6 kg+5litrov benzínu. Vpohode nabije 3x aj 3 ebiky. Takže navrhujem trip 200km. Nejakú pohodovú zmiešanú trasu. Napríklad Poprad-Brezno ... https://sk.mapy.cz/s/kufumofocu
22.02.2023 - 14:09:10
02
keyboard_arrow_up