si to aj s nejakym Lacom1993 nepochopil, v Kolumbii bol mesiac zadarmo vo výške aby aspon dokončoval preteky, keby to iste odtrenoval dole nedojde ani od slavnostneho štartu po ostry :D a sa mu ani nečudujem za taky mizerný plat co dostáva oproti napr. nejakemu basketbalistovi co sa možno ani nevie poriadne bicyglovat a ked ešte dva roky poskáče tak má zarobenych pol miliardy dolarov :D

Prílohy:

Lebron James.PNG
Lebron James.PNG 80.66 KiB thumb_up0thumb_down

09.03.2023 - 15:45:20
00
Ja si myslím, že za Saganovou slabšou výkonnosťou budú aj zdravotné problémy, ani nie tak postcovid, ako jeho dlhotrvajúce problémy s bedrami, ten jeho zvláštny posed je čím ďalej zvláštnejší...
10.03.2023 - 05:23:12
00
Veď akosi veľa ľudí zabúda na pád na TDF, ten mu dosť uškodil. Do toho 2 krát Covid čo pre profi športovca je dosť zásadne v príprave.
On je stále dobrý, len ľudia si zvykli že stále vyhráva, v jeho aj terajšej výkonnosti čo by iný dali za to, len je to Sagan a máli sa im. Ja si vychutnávam každý pretek v ktorom je, je to aj dôvod pozrieť si to. A teším sa na jeho XCO. Neviem kedy najbližšie budeme mať niekoho takého.
Kritizovať, haniť atď. Postaviť sa a niečo urobiť to už je niečo iné. A hlavne Tí čo jazdili do 40 tky mali inú motiváciu Sagan davno hovoril že on sa vidí ináč a nemusí, nemá potrebu čokoľvek dokazovať. Keby dnes oznámil koniec, tak by ma to mrzelo no písať, nemá na to je slabý, nemaká, iba sa tam vozí.
Chcel by som vidieť, väčšinu z Vás ako by ste sa tam iba vozili s pelotónom 4-5 hod v tom tempe a tých výškových. Hlavne že vidíte, lenivosť, peniaze a že to je pohodička.
10.03.2023 - 08:28:45
08
Jéminkote. Ved, ale Sagan sa neporovnáva s nami amatérmi, ale s profi jazdcami, takze ten posledný odstavec je uplne mimo relevanciu. Ale k veci, to nie je tak, že má teraz utlm formy. Aj v roku 2014/15 mal utlm a až potom, čo ho Tinkoff zhodil, tak asi začal trocha na sebe pracovat. Ono len prirodzeným talentom to jednoducho nedáš, hlavne ked okolo teba makaju. A cím si starší, tým musíš byt viacej profesionál, aby si sa udržal. Posledný dobrý rok mal 2018, ked mal 28rokov, od tej doby ide dole vodou (na jeho pomery). Takze upadal daleko pred covidom a relativne v mladom veku, čiže operovat jeho vekom je taktiez irelevantné. Asi mu chybal impulz typu Tinkoff ci Lefevre, ale tak zvolil si komfortnu cestu. Mohol toho dokázat ovela viac vzhladom k talentu, ale na druhu stranu, dokázal velmi vela, to sa musí uznať.
Poznamka pod ciarou: "vychutnuvat si pretek, v ktorom startuje Sagan" by bolo fajn, ak by tie preteky aj aktívne tvoril. To, že startuje, urcite nie je rozhodujuci faktor pre mna si pretek pozriet. Ale pre vela fanusikov to asi faktor je, to pripustam.
10.03.2023 - 09:05:00
03
Nemyslim ze tu niekto (alebo aspon vacsina) hani. Si na fore kde sa ludia mozu vyjadrit co si myslia ze je za Saganovymi horsimi vykonmi ako v minulosti.
To ze nevyhrava je ok, ale riesi sa napr. ze sa ani nezapoji, nedokonci a podobne. Ak su za tym zdravotne problemy (a mozno ze po konci karieri to povie tak ako to povedal Hossa po konci v NHL) tak je to pochopitelne samozrejme. Za mna osobne je pochopitelne aj to, ze si chcel zarobit a kedze uz nemusi tak sa nejde zodrat a riskovat. Mrzi ma to len ako fanusika, ale ako clovek by som zrejme spravil to iste. Naco byt bez znamych a hadat sa s riaditelom cez media, ked si moze v klude bez stresu uzivat za vacsie peniaze a potom sa vozit na MTB pre zabavu.
Ale akoze, na to Milano-San Remo by sa mohol este hecnut. :)
10.03.2023 - 09:11:51
02
petersa Človek čo ho ,,zhodil" sa volá Tinkov, nie Tinkoff ;)
10.03.2023 - 09:21:33
01
Sám Sagan v nedávnom rozhovore tvrdil, že posledné roky sa cyklistika veľmi sprofesionalizovala. Žiadne srandy len makačka. Mne vždy prišlo, že si to hlavne užíva a hlavne bol mimoriadny talent, aký sa rodí raz za desať rokov. Lenže človek starne a talent ide viacej bokom. Musí nastúpiť oveľa väčšia drina. Takže si myslím, že jemu to už tak veľmi nevyhovuje a aj preto je v menšom klube, kde sú radi, že prišiel a doniesol pozornosť a sponzorov. A je v tom už možno aj to nastavenie, že končí a nepotrebuje sa dolámať. Okrem toho sa už aj pekne vytrieskal, dva krát prekonal covid, čo si myslím ho dosť limituje.
Aj tieto posledné dojazdy tam bol, ale proste už to nie je ten Sagan, ktorý sa tam zorientoval a dal to aspoň do trojky. Teraz je tam niekde v druhej desiatke a to už ozaj v špurte nestačí...
Ale tak máme ešte pár zaujímavých pretekov a napr. P-R by mohlo celkom sadnúť...
10.03.2023 - 12:56:23
03
Johnny80 napísal:
Hlavne že vidíte, lenivosť, peniaze a že to je pohodička.


Jesne že je to o peniazoch, šak zarobí za rok 10 x menej ako napr. Lebron :D
10.03.2023 - 13:17:48
00
Hazard napísal:
Sám Sagan v nedávnom rozhovore tvrdil, že posledné roky sa cyklistika veľmi sprofesionalizovala. Žiadne srandy len makačka. Mne vždy prišlo, že si to hlavne užíva a hlavne bol mimoriadny talent, aký sa rodí raz za desať rokov. Lenže človek starne a talent ide viacej bokom. Musí nastúpiť oveľa väčšia drina. Takže si myslím, že jemu to už tak veľmi nevyhovuje a aj preto je v menšom klube, kde sú radi, že prišiel a doniesol pozornosť a sponzorov. A je v tom už možno aj to nastavenie, že končí a nepotrebuje sa dolámať. Okrem toho sa už aj pekne vytrieskal, dva krát prekonal covid, čo si myslím ho dosť limituje.
Aj tieto posledné dojazdy tam bol, ale proste už to nie je ten Sagan, ktorý sa tam zorientoval a dal to aspoň do trojky. Teraz je tam niekde v druhej desiatke a to už ozaj v špurte nestačí...
Ale tak máme ešte pár zaujímavých pretekov a napr. P-R by mohlo celkom sadnúť...

Neviem ako ty, ale ja mam pocit, ze Pogacar si to uziva viac nez dost, podla toho, ako sa vzdy skeri do kamery :D
10.03.2023 - 13:29:02
00
lebo vie ze na to aby si uzil preteky, skeril sa do kamery a vyhral ma natrenovane a je si sebou isty ;)
10.03.2023 - 13:33:44
02
kde sa škerí, je to osobitý výraz tváre ktorý len vyzerá ako úsmev - v skutočnosti v takých okamihoch maká s nepríjemnou bolesťou ako ostatní a vobec mu neni do skutočného úsmevu, niečo podobné ako u rakúskej lyžiarky Liensbergrovej, ... a do konca aj ja to mám podobné, už som písal že sa mi počas tréningu párkrát stalo že melem z posledného a oproti idúca cyklistka sa na mna ,,tiež,, usmeje - a ja nechápem prečo :D takže máte len pocit
10.03.2023 - 14:18:10
03
Johnny80 napísal:
..Ja si vychutnávam každý pretek v ktorom je, je to aj dôvod pozrieť si to....

Zvláštne chúťky... Mňa zase serie, keď ho v poslednom čase po dvoch tretinách pretekov zvesí nohy aj v menšom stúpaní.
10.03.2023 - 21:15:56
03
Dobrý bol. Lepší ako Boonen /26./, Cancellara /30./, Nibali /35./ Froome /36./, ...

16. najlepší z miliárd cyklistov

Aert /109./ bude musiet ešte vela halušek pojest aby sa mu vyrovnal :D

https://www.procyclingstats.com/rankings/me/all-time
10.03.2023 - 21:36:33
01
Kolko miliard cyklistov je prosim ta?
10.03.2023 - 21:59:46
01
ked zobereš odkedy sa tí co sa vedeli bicyklovat mohli pretekat tak možno aj 3 miliardy, len v súčasnosti je v samotnej čine plno milionov cyklistov s potenciálom sa pretekat aj na TDF kedže majú zvončeky na bicykloch :D nič im nebráni - všetci majú zelenú :D

Prílohy:

plno cyklistov na zelenú.PNG
plno cyklistov na zelenú.PNG 130.82 KiB thumb_up0thumb_down

10.03.2023 - 22:12:49
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up