a vlastne nič, zmažte to niekto, prosím


Naposledy upravil lapaloma dňa 16.03.2023 - 10:42:56, celkovo upravené 1 krát.

16.03.2023 - 09:58:39
00
lapaloma napísal:
keďže sme v hystórii jedinečný nemôžeme byť demokratický? To je čo za logická konštrukcia ? Tvoj vážny handicap zjavne nie je gramatika


jedinečný ? :D možno ešte keby si napísal napr. že Šifrinová je v histórii jedinečný lyžiarka :D
16.03.2023 - 10:15:30
01
https://dennikn.sk/3284843/newsfilter-heger-s-nadom-postupom-s-migmi-nahravaju-ficovi/

https://dennikn.sk/3281334/migy-by-ukrajine-poslala-len-stvrtina-slovenska-vacsina-sa-vsak-nechce-vratit-do-sfery-vplyvu-ruska-prieskum-ipsosu/

Par uryvkov:

Len štvrtina obyvateľov Slovenska si myslí, že by sme mali Ukrajine poslať migy, proti je 60 percent.

Až 44 percent ľudí si myslí, že by Ukrajina mala pristúpiť na odovzdanie Krymu a východných území Rusku, ak by to znamenalo okamžité ukončenie vojny. Dvadsať percent nevie. A len 35 percent ľudí s tým nesúhlasí.

Dodatočné merania Ipsosu, podľa ktorých si len tretina ľudí myslí, že sme súčasťou informačnej vojny vedenej Ruskom, potvrdzuje, že operácia dramaticky rozdeliť spoločnosť náchylnú na povery postupuje podľa plánu.
17.03.2023 - 15:29:42
03
Aj na tomto meraní Ipsosu vidno ako je Slovensko mentálne a morálne zaostalé. Ako som už v minulosti spomínal na Slovensku je morálna chudoba.
17.03.2023 - 16:37:02
08
Kazdy kto ma iny nazor ako ja je mentalne a moralne zaostaly. Ved na Markize nam kazdy vecer precita blondyna ze co si mame mysliet tak co na tom preboha nechapu ti Slovaci?
17.03.2023 - 17:09:39
01
Kto pozera markizu preboha. Informacie sa dnes cerpaju uplne ide.
17.03.2023 - 17:13:43
016
presne... v denníku N predsa :D :D :D

ja by som chcel ten dar rozšíriť, nech si zoberú celú vládu k tomu, ako kopilotov... a môžu aj Zuzku, keď už tu srandujeme... možno budú konečne na niečo užitoční...
17.03.2023 - 17:17:27
00
Ale nwhovor. 🙂
Preco si dezolati myslia, ze ludia co maju iny nazor musia niekoho slepo pocuvat? Su fakt tak hlupi, ze si myslia, ze budeme slepo niekoho pocuvat, aby nam hovoril co mame verit? Nie je to tak hlavne preto, ze dezolat iny sposob prijmania informacii ani nepozna a mysli si, ze to tak musi robit kazdy?
Dezolat si nevie najst informacie sam! Naucte sa anglicky, naucte sa kriticky myslieť, otvorte Google, Reddit, Twitter a hlavne tie informacie skuste selektovat, podrobovať analyze a porozmyslat nad ich obsahom.

Je fakt smiešne, ze si dezolat mysli, ze ma niekto iny nazor ako on, len preto, ze mu ho diktuju media. Je fakt smiesne ked toto tvrdi niekto, kto je tak obsraty ruskou prppagandou, ze to z tej obrazovky citim at sem.
17.03.2023 - 17:34:03
124
:D :D :D a ktorý twitter myslíš, ten "objektívny" pred Muskom, alebo "objektívny" po Muskovi... google, naozaj si myslíš, že goooooogle ti nájde presne to, čo hľadáš... OK môže byť...

áno internet, možno začal ako slobodná studnica všetkých informácií... či je tomu aj dnes tak naozaj, kto vie...
17.03.2023 - 17:55:55
00
V obhajobe Ruska a Putina ide u slovákov už o debilitu. Ľudia ktorý slepo slovne útočia na Ukrajinu, ktorý si bránia svoje vlastné územie patria niekde do stredoveku. Mimochodom dnes bol v haagu označený Putin ako vojnový zločinec a ten kto fandí Putinovi je pre mňa jednoducho debil.
17.03.2023 - 18:02:04
515
Bol na neho dokonca vydany zatykac Medzinarodnym trestnym sudom. :) A polka slovenska je proputin. Ako dost v puci sme :D
17.03.2023 - 18:11:26
23
Hovorca Kremľa Dmitrij Peskov označil zatykač na Putina za neslýchaný a neprijateľný. Podpredseda bezpečnostnej rady a expremiér Dmitrij Medvedev ho prirovnal k toaletnému papieru.

Peskov uviedol, že Rusko právomoc Medzinárodného trestného súdu neuznáva a jeho rozhodnutia sú podľa Ruska z právneho hľadiska neplatné. (tasr) denníkN
17.03.2023 - 18:40:47
00
a Peskova mali dat do rozsudku tiez. Tito orkovia z Mordoru kde sa pise azbukou si nic ine len odsudenie nezasluzia.

smutne je, ze v tejto stredoeuropskej gubernii, kde strelka moralneho kompasu uz radsej nic neukazuje, kde v ramci 5.5 mil populacie preziva tolko tupych hlav, ze to vyzera, ze by sme sa tym Rusom chceli tak velmi podobat, ze by sme nevahali vymenit celu Ukrajinu za treťotriedny chlast a trochu lacneho plynu.

neviem ci je to viac na plac alebo na totalne nasratie, ale bojovat s veternymi mlynmi sa viac neda.
17.03.2023 - 19:15:09
06
Hybridna vojna ako lusk. Uz za korony zacal rus aplikovat rovnaký pattern ako teraz. Je strasne lahke manipulovat stado tym, ze mu nahovorime, ze za to ako sa ma nemoze on, ale niekto iny. V tomto pripade zapad.

Je to pochopiteľné, ludia starsi musia mat hrozny pocit, ze im usiel vlak. Necudujem sa, vsetko sa vyvija hrozne rychlo, ze to ledva stiahnu aj mladší.
Taky clovek ostal akoby sam, kedysi hrdy, dnes pokoreny informacnou zaplavou, ktoru nestačí a nevie filtrovat.
No a ked zrazu zachyti, ze sa ho niekto zastava a hovori, v tebe chyba nie je, ty za to nemôžeš..ty predsa na sebe nemusis pracovat, aby si sa mal lepsie, za vsetko mozu ini.. Takyto clovek uveri vsetkemu, lebo udreli na jeho sebauctu. A je fuk ci je to cobid, alebo vojna.

Tam uz ani nejde o rozum. Oni tomu co sa deje nechcu verit. Lebo by museli priznat, ze chyba je u nich.
Trochu som sa rozkvakal a uznavam ze je to zjednodusene. Len som uz nasraty. Smutny, nasraty a vystraseny, ze co do P... sa tu deje
17.03.2023 - 19:35:16
320
Podľa mňa Číne na jednej strane vyhovuje oslabené Rusko ale na druhej strane jej vyhovuje aj strašenie demokratického sveta tým že chcú Rusku akože pomôcť.
S ohľadom na vysoké IQ Číňanov verím že to možno už do leta vyriešia jasne v prospech EU a stihne to významne pomôcť aj vo výsledku septembrových volieb.
17.03.2023 - 19:46:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up