report z dneska - od Hornych Motesic smerom na Machnac sa zacali nejake tie prace - su tam semafory - opravuju sa zatial mosty (priepusty) a konecne aj ta roztrepana krizovatka v Hornych Motesiciach
tie koliky popri kanali po Priles - zakopavaju tam nejke vedenie povedla cesty - zatial teda ziadna cyklocesta.
z Tr. Turnej smerom na Slace sa neda dostat - je uzavrety podjazd popod hlavnu E572 - opravuju most, dnes tam vrtali piloty, ani som sa neskusal pytat ci ma nepustia.

zacina byt na Povazi akosi rusno - ten uzavrety most v Ilave smerom na Podvazie sa da este prejst alebo uz neda? nieco som zachytil ze uz ho demontuju?
dalsia vec je vystavba cyklociest - nevie niekto kedy realne zacnu a ci budu vobec prejazdne useky pocas vystavby od Dubnice okolo Prejtskych jazier po Ilavu a z Tr. Teplej na Nemsovu popri kanali? aby som sa zase niekde neotacal
18.03.2023 - 22:00:51
00
Ten most v Ilave bol pred mesiacom kompletne uzavretý a v rekonštrukcii.
19.03.2023 - 06:54:39
00
Z Dca do Ilavy to budu tak namalovane znacky na existujucej ceste. A aj ak by na jazerach davali asfalt, co asi ten strkovy usek aj budu, ak to myslia vazne, tak jazera sa daju obist z oboch stran, pripadne po lavej strane kanala, ak by to na nejaky cas potrebovali uplne uzavriet.
A kedze tebe nevadia kopce, tak do Ilavy mozes prejst cez Prejtu stale hore za nosom po lesnej asfaltke, az sa dostanes nad Iliavku a odtial sa spustis do Ilavy po asfalte, pripadne mozes pokracovat cez Haj a popod Sokol, tam je pekna lesna cesta a vylezies na tej istej krizovatke v Ilave.
Tuto vo videu si pozri v akom stave je most v Ilave, asi neprejdes. Takze jedine po hlavnej ceste cez dialnicny privadzac. https://spravy.rtvs.sk/2023/02/na-povazi-buduju-most-ktory-bol-zatvoreny-styri-roky/
Ale ak chces ist do Podvazia, pripadne to tipujem, ze chces ist na Vrsatec, tak to mozes pred jazerami stocit dolava cez kanal, cez dialnicu, potom vpravo popri Vahu a po asi 1km vlavo prejdes cez lavku do Kameniciam.
Z Teplej na Nemsovu je to stale po starom aj s kaluzami :-) Tam sa zatial nerobi nic.
19.03.2023 - 07:23:10
00
Ta cesta s Prejty do Iliavky je zjazdna aj pre cestak?
19.03.2023 - 08:54:31
00
Len nad Iliavku , potom uz len preniest , tak 500m dole kopcom po kamenistej ceste do dediny
19.03.2023 - 09:17:34
00
ano ten most v ilave som vyuzival ked som chcel ist na vrsatec - tam to bolo najpohodlnejsie aj co sa tyka premavky. tak zase pekne na bolesov - ale snad uz uschne a bude sa dat hore cez chrastkovu.
19.03.2023 - 12:22:13
00
https://fb.watch/jpGeVqgtVS/
Ťažké leto pred nami
21.03.2023 - 18:55:49
01
https://mytrencin.sme.sk/c/23149581/v-aprili-uplne-uzavru-panelku-pri-trencine-obmedzenie-bude-trvat-niekolko-mesiacov.html?ref=njctse

nema to nahodou niekto odomknute? ze kadial naplanovali obchadzky? aby clovek vedel ktorym usekom sa vyhnut.
s tymi vlakmi si robia prdel :-D ved skoro ziadne nejazdia. a stale som dufal ze nebudu oopravovat obe cesty naraz - aj mnichovu aj machnac ale tak stalo sa - su to magori
24.03.2023 - 13:06:52
00
Gusto0 napísal:
https://mytrencin.sme.sk/c/23149581/v-aprili-uplne-uzavru-panelku-pri-trencine-obmedzenie-bude-trvat-niekolko-mesiacov.html?ref=njctse

nema to nahodou niekto odomknute? ze kadial naplanovali obchadzky? aby clovek vedel ktorym usekom sa vyhnut.
s tymi vlakmi si robia prdel :-D ved skoro ziadne nejazdia. a stale som dufal ze nebudu oopravovat obe cesty naraz - aj mnichovu aj machnac ale tak stalo sa - su to magori


Naplánovali štyri obchádzky
Úplnú uzáveru cesty I/9 Chocholná-Mníchova Lehota plánuje SSC uskutočniť od 14. apríla do konca júla. Tento úsek uzavrú z dôvodu kompletnej rekonštrukcie mostov SO 201 a SO 202.

„Sú to mosty ponad Váh a Biskupický kanál v smere od D1 na Bánovce nad Bebravou v susedstve s obcami Opatovce, Veľké Bierovce a Trenčianske Stankovce,“ informoval Martin Guzi, hovorca SSC.

Počas úplnej uzávery budú môcť vodiči využiť jednu zo štyroch plánovaných obchádzkových trás.

„Vodiči budú môcť prejsť po ceste II/574 smer Ilava – Nováky, po ceste I/64 smer Nitra – Bánovce nad Bebravou, ďalej trasou II/507 smer Nové Mesto nad Váhom - Beckov – Trenčianske Stankovce a po ceste I/61a Nový most – II/507 – Trenčianska Turná,“ vymenoval hovorca.

Obmedzenia podľa jeho slov vyznačia dočasným dopravným značením, dopravu budú riadiť i semafory, alebo ručne zaškolení pracovníci.

„Čiastočná uzávera ako tretia etapa bude od 1. augusta do 25. septembra, doprava povedie v ľavom jazdnom pruhu v smere staničenia stavby. V ostatných úsekoch stavby sa v priebehu roka 2023 počíta s čiastočnými obmedzeniami dopravy, presné termíny a dĺžky obmedzení budú známe podľa aktuálnych stavebných prác,“ uviedol Guzi.

Ako informovala Katarína Kuzmová, trenčianska krajská policajná hovorkyňa, projekt organizácie dopravy v súvislosti s úplnou uzávierkou tejto cesty v súčasnosti pripravujú.

„Po vydaní príslušných povolení bude verejnosť o obchádzkových trasách informovaná,“ dodala Kuzmová.

Žiada motoristov, aby sa vyhli Trenčianskemu kraju
Informáciu o úplnom uzavretí panelky potvrdil na kontrolnom dni v obci Motešice i Jaroslav Baška, predseda TSK.

„Chcem požiadať všetkých motoristov, aby sa vyhýbali celému Trenčianskemu kraju po 14. apríli. V tento dátum úplne uzatvoríme panelku pri Dalitranse. To bude naozaj veľmi ťažké. SSC požiadala čas do konca júla, kedy budú oba mosty v tomto úseku uzavreté. Chcem požiadať cestujúcu verejnosť, aby chodila ideálne na bicykloch, vlakmi a autobusmi,“ uviedol.

Ako ďalej povedal, počas jari a leta budú rekonštruovať i ďalšie cesty na území Trenčianskeho kraja.

„Rozrobená je i rekonštrukcia cesty Považská Bystrica smerom na Domanižu. Kompletne obnovujeme i cestu smerom z Nového Mesta nad Váhom, cez Starú Turú až na Myjavu. Z eurofondov opravujeme i cestu Veľké Uherce a Skýcov,“ priblížil Baška.

Čítajte viac: https://mytrencin.sme.sk/c/23149581/v-aprili-uplne-uzavru-panelku-pri-trencine-obmedzenie-bude-trvat-niekolko-mesiacov.html?ref=njctse
24.03.2023 - 14:36:39
11
predpokladam ze vsetko co pojde od Drietomy na PD a opacne pojde smerom na Merkury a pri Laugu sa to zasekne :-D

o obmedzeni na cykloceste TN-NM popod jeden z mostov sa nepise nikde nic? lebo z Turnej na Slace tiez opravuju a neprejdes https://sk.mapy.cz/s/hahofuduco
ist cez mnichovku je tiez celkom zazitok
prave ked som si tam nasiel dobry prechod Turna-Bierovce-Melcice mimo premavku mi ho zhatili, v Ilave ten most .... zachvilku bude najjednoduchsie ten Vah prebrodit :lol: - nech sa im dari chlapom nech je to cim skor hotove.
24.03.2023 - 20:06:47
00
Neoplati sa tam teraz vobec chodit. Cez Mnichovu je husta premavka. Jedine po tej zvaznici od Soblahova popod horu az k Radaru. To sa da aj na graveli.

Inak som dost zvedavy, co sa bude diat, ked bude na letisku v Rammstein a Pohoda... To budu na dialnici kolony po NM :D
24.03.2023 - 20:24:44
01
Ibovka to rozbieha vo veľkom. Už minulý rok potešili tým bufetom👍

Prílohy:

IMG_20230401_112427.jpg
IMG_20230401_112427.jpg 271.11 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_20230401_112440.jpg
IMG_20230401_112440.jpg 213.01 KiB thumb_up1thumb_down

01.04.2023 - 11:31:15
01
Len už tam neni jazdenie také v pohode a bezpečné ako predtým. Ako otvorili bufet a spravili parkovisko pri ňom tak tam začali jazdiť na autách ako magori. Len pár vodičov mi tam spomalilo keď som sa s nimi míňal. Teraz už aj častejšie stretnem auto vyššie od bufetu.
01.04.2023 - 17:58:45
03
Presne tak
01.04.2023 - 19:16:49
00
bezotn napísal:
Presne tak

Ale na jedno s rebrami tam môžme skočiť 🚴‍♂️
01.04.2023 - 19:43:12
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up