Ak si pozorne čítal, reagoval som na slovo genocída.
28.03.2023 - 11:27:07
00
lukasz9 napísal:
Bez hráčov z KHL budeme tak 70%, ale zrejme majú nejakú rovnocennú náhradu z Detvy alebo Topolčian.

Ach, bóóóžinku budeme 70%. A co akoze keby aj 40%? Bude chlieb lacnejsi? Aha, uz rozumiem, "narodna hrdost" stupne ked porazime ... koho? Americanov? Rusov? Ti tam predsa nebudu. Opytaj sa Ukrajinskeho Slovaka (ci slovenskeho ukrajinca?) Bondru, ktory ti priniesol asi najviac narodnej hrdosti vitaznym golom vo finale MS, co si o tom mysli on.
Poviem ti to tak, ze ak by sa vymenou za vypadnutie Slovenska do B skupiny ihned skoncila putinova vojna tak som vsetkymi destatimi za. A aj 70% (ak nie podstatne viac) slovenskych hokejistov by s tym bez vyhrad suhlasilo.
To len krcmovi pasivni "hokejisti" od televiznej obrazovky a majstri svetla typu "Synku, ked ja som mal 10 rokov tak Gagarin obletel zemegulu. A ty, ty co si dokazal?" sa zavzdusnuju nad tym, ze chudacikov z KHL tam nechcu zobrat.
BTW: K tej rovnocennej nahrade - Mozno z NovehoMesta prerazi nejaka (cervena) hviezda s 9 na drese... uvidime...
28.03.2023 - 11:27:08
05
Bondra ma cele slovensko na banane, kedze zije v USA ;)
28.03.2023 - 12:03:17
00
Samalama napísal:
A chces povedat,ze nevrazdili a nebombardovali? A nie len v Iraku... Amici su rovnake spiny ako aj rusaci.A hlavne politici lebo civilisti si vojny nevymyslaju akurat na ne doplacaju.A ti co to maju na svedomi sedia v bezpeci vymyslaju dalsie o *****


no schvalne, kedy naposledy Americania zautocili na iny suverenny stat aby posunuli svoje hrnice o dobite uzemie, a kedy unasali desattisice deti z tohto statu aby ich "poamerictili"?

rovnake spiny ako Rusi nie je nikto - to je presne ta kktina ako pri kovide "pravda je uprostred" medzi infektologmi a dezolatmi
28.03.2023 - 12:04:24
020
Niekoho zaujima uzemie a niekto si zoberie co potrebuje(zlato,ropa atd) a necha za sebou spust...pre mna su obaja rovnaky
28.03.2023 - 12:29:03
05
Amici utocia na ine suverejne staty kvoli obrane slobody a demokracie (rozumej kvoli moci alebo nerastnemu bohatstvu) viď Irak, Libia, Afganistan, Korea, Vietnam, Laos a pod.
Tim samozrejme nechcem naznacit ze Rusaci su svatci

Toto je ale hokejova tema tak to zoberme aj z tej hokejovej resp. sportovej stranky
Tu si napriklad pozri kolko konfliktov ma USA - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_involving_the_United_States
Tu si mozes porovnat v ktorych rokoch boli hokejisti USA na medajlovych poziciach a nikto im v reprezentacii svojej krajiny nebranil- https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_IIHF_World_Championship_medalists

Mimochodom ked si pozries druhy odkaz, tak vidis kolko krat sa stali majstri sveta hokejist Sovietskeho zvazu. V podstate ked Rusi pachali najvacsie svinstva vo svojej historii a nikto ich sportovcom nezakazoval reprezentovat svoju krajinu. Tiez by sa tu dalo co to popisat aj k nacistickemu Nemecku, im bolo dokonca dovolene usporiadat olympiadu.

V NHL napr. stale v pohode hrava Alex Ovechkin ktory je dokonca privrzencom Putina. Preco? No lebo prachy a preto, ze je teraz sledovany celym hokejovym svetom ci sa mu podari prekonat Gretzkeho.
28.03.2023 - 12:42:08
03
Mi to pripadá, akoby sa od čias starého Ríma niektorí v zmýšľaní nikam neposunuli. Chlieb a hry..
A bude pokoj, však!
28.03.2023 - 12:48:35
03
Ak by ste si naozaj mysleli, ze amici su rovnaki russi, tak by ste pocinanie tych hracov KHL odsudzovali. Namiesto toho podporovatelov sucasnej vojny vehementne obhajujete a verklikujete veci z minulosti pospajane dokopy bez akychkolvek suvislosti.
28.03.2023 - 12:52:50
04
Kazda jedna debata na tuto temu musi vzdy skoncit pri zlych yankees a rope, to je tusim nejaky nepreniknutelny firewall… :)
28.03.2023 - 12:54:16
06
Preco moze bez problemov hrat 59 ruskych hracov v NHL, ale uz nemozu hrat na MS ci olympiade?
28.03.2023 - 13:00:25
00
Američania sa narobili v mnohých štátoch svinstvá ktoré presahujú význam slova genocída, vo Vietname, Laose, Iraku kde po nich zostali státisíce mŕtvol na nich doteraz spomínajú a ich športovci popri tom za ohlušujúceho ticha médií a verejnosti zbierali medaily na medzinárodných podujatiach.
Ale veď keď jeden robí to isté nie je to to isté. Ani Handzušovi ani Hašekovi nesmrdeli krvavé peniaze, ale teraz budú hrať formu rovnako ako uvedomelí mtbiker fóristi ktorí sa začali angažovať proti vojne až od minulého roka.
28.03.2023 - 13:03:54
02
Lebo sa tak rozhodli predstavitelia NHL. Pre velku vacsinu ludi zo zamoria je vojna na Ukrajine len taka okrajova neprijemna tema, bohuzial.
28.03.2023 - 13:04:19
00
bude zaujimave ked nastupi za USA hrač s KHL--ako sa potom treba zachovať je nejaky manual
28.03.2023 - 13:05:08
01
Ktory hrac USA hrajuci khl nastupi za USA repre na MS ci inom medzinarodnom podujati?
28.03.2023 - 13:18:47
00
ennio napísal:
Lebo sa tak rozhodli predstavitelia NHL. Pre velku vacsinu ludi zo zamoria je vojna na Ukrajine len taka okrajova neprijemna tema, bohuzial.


Tak ako boli/sú pre nás napríklad konflikty na Blízkom Východe, v Afrike, Juhovýchodnej Ázii... Čo nemáš za humnom, neriešiš...
28.03.2023 - 13:21:45
00
keyboard_arrow_up