No ved ti jazdci zo zeleznej studnicky ti dali palceky dole :D
31.03.2023 - 09:26:18
02
Keby len v NOCI--ale cez den vyhukovať ako halabuch to je teda zabava
31.03.2023 - 09:27:06
00
Ochrancovia a istí politici budú medvede chrániť aj keby behali po Petržalke. Medveď síce do našich lesov patrí, ale pravda je že sú premnožené, tie počty nie sú v poriadku.
Chalanom z BA (nič osobné proti vám) sa z paneláku dobre hovorí, ale skúste bývať na polosamote v horskej obci a tie promedvedie nálady vás rýchlo prejdú :)
Stačí sa pozrieť do Rakúska aké stavy medveďa majú a nesťažujú si.
31.03.2023 - 09:30:58
02
Ale my mame zas vsade kopu svin, az o ne zakopavame
31.03.2023 - 09:32:51
02
LMS A pocty ludi na zemi su ok? Sposob, akym "zijeme" je ok? Preco by na to mali doplacat ostane tvory? Oni sa spravaju uplne prirodzene, a tie ktore sa tak nespravaju, tak je to zase len nasim zavinenim. Podme pozabijat ludi, lebo v novinach kazdy chvilu hlasia, ze niekto niekoho zavrazdil...
31.03.2023 - 09:40:19
05
Na železnej máme pre zmenu premnožené psy a dovolím si tvrdiť, že ročne spôsobia cyklistom a bežcom násobne väčšie škody ako medvede. Nehovoriac o škodách na lesnej zvery, najmä na mláďatách.
31.03.2023 - 09:54:20
02
GeorgeWH napísal:
LMS A pocty ludi na zemi su ok? Sposob, akym "zijeme" je ok? Preco by na to mali doplacat ostane tvory? Oni sa spravaju uplne prirodzene, a tie ktore sa tak nespravaju, tak je to zase len nasim zavinenim. Podme pozabijat ludi, lebo v novinach kazdy chvilu hlasia, ze niekto niekoho zavrazdil...

To co za hluposti pises? To ako vyriesi problemy takyto acohentizmus?
Btw. to teraz ako mame byt vsetci vegetariani a nezabijat ostatne tvory pre potravu? Ci co tu vlastne splietas?
31.03.2023 - 10:06:05
04
Psy --to je kapitola sama o sebe---nebojte sa on vam nič neurobi--a ***** 2x na zemi s to raz ma to stalo 100 eur(prehadzovačka)
31.03.2023 - 10:06:05
00
GeorgeWH napísal:
LMS A pocty ludi na zemi su ok? Sposob, akym "zijeme" je ok? Preco by na to mali doplacat ostane tvory? Oni sa spravaju uplne prirodzene, a tie ktore sa tak nespravaju, tak je to zase len nasim zavinenim. Podme pozabijat ludi, lebo v novinach kazdy chvilu hlasia, ze niekto niekoho zavrazdil...


Na takýto infantilný komentár som ani nechcel reagovať, ale táto perla by si v skutočnosti zaslúžila čestné miesto v hlodoch fóra. Ale ak žiješ v láske a harmónii s medveďmi v jaskyni, potom beriem späť a tvoju výzvu na zabíjanie ľudí začínam brať vážne.
31.03.2023 - 10:12:10
03
nemo1 napísal:
ASI AJ TEN CHUDAK LESNY ROBOTNIK HO STRERTOL 1 KRAT a predpokldam aj posledny--očakavam pripomienky jazdcov zo železnej studničky


Ten "chudak" toho medveda dokonca aj videl, ako bezi okolo. A nic, pokojne tichucko sadili a ked dosadili a sli k autu, medved uz im bezal naproti.
A sry ale to ze tebe alebo tomu "chudakovi" sa nechce "vyhukovat na celu horu" je vas problem.
Tak tam nelez ked sa ti nechce.
Aj nedavno ten fotograf, vliezol macovi (tiez o nom vedel) div ze nie do prdele a potom spravil halo, ze ho maco pobahanal. Podobne niekedy na jesen znackovac stromcekov. "Ano, ved nas aj ucili ze mame buchat na stromy ked sme v tej oblasti. Aj som sem tam buchol, akurat nie, ked som liezol do tej hustiny".
To parafrazujem, pointa ostava zachovana.
Ak je niekomu zatazko prisposobit sa svojim spravanim tomu, kde sa nachadza, je to jeho problem a nie problem medvedov. Ten je tam doma, je to jeho obyvacka, nie nasa...
31.03.2023 - 11:50:05
113
akurat ani tvojmu susedovi by sa nepačilo keby si svoju obyvačku stale viacej rozširoval lebo by vas pribudalo--alebo medved je viac ako človek?
31.03.2023 - 12:24:52
01
presne tak, tiez si myslim, ze sa to medvedom nepaci
31.03.2023 - 13:12:32
03
normalka, fasovat blmtmt reproduktory a povinne roba kazika na plne gule pri pohybe v lese
31.03.2023 - 13:12:47
00
nemo1 napísal:
može mi niekto vysvetliť prečo mj prispevok bol vyhodnoteny ako ofenzivny????

nemusel byt vyhodnoteny ako ofenzivny, nepaciky davme my, chlapci zo Zeleznej, aj zjavnym chuiovinam.

Posuzdovat program nejakej strany cez regulaciu medvedov je velmi rozumne. Zdravotnictvo, verejny sektor, korupcia, socialna a ekonomicka stabilita, rozvoj prostredia pre firmy/podnikatelov/ludi a podobne su zjavne zatupne temy, pitchoviny.

Jaj, a este vlastne aj skolstvo, aby aspon urcita cast ludi co ma volebne pravo si aj uvedmovala, co vlastne robi, ked niekoho voli... priklad si ty...
31.03.2023 - 13:19:32
27
ked minule volby stačilo--LEBO FICO--prečo nie
31.03.2023 - 13:26:35
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up