no mne sa tiez zda ta kostra nie velmi pekna a ci je kvalitna tak sa v tom neviznam a ten ctm je na pohlad krajsi ale ci lepsi neviem ale GT aval. 2.0 DISC 2008 ma presmikovac acera a radenie alivio a ten ctm deore
08.08.2008 - 15:36:54
00
Marin Hawk Hill 08 tžak tento sa mi velmi paci nevadi ze ma deore a nie deore lx da sa do dvacat aj nieco o kusok vissie? a dakujem za radu
08.08.2008 - 15:47:44
00
rozmyslal som aj o Specialized HR Comp D ale ten je drahsi a asi aj slabsi ako ten ctm delta disc 08 a aj ako marin hawk hill 08 a preco je ten marin hawk taky ovela mohutnejsi aj ten specialized je taky narozdiel od ctm delta disc a gt aval disc 08 ,nerozumiem preco maju hrubsie kostry acelkovo su hrubsie ved vsetky su horske su urcene na iny teren a prosim vas co presne znamena mtb
08.08.2008 - 16:06:35
00
MTB znamená Mountain Bike (a to môže znamenať VŠELIČO)
08.08.2008 - 16:17:34
00
dakujem cize to moze byt aj na tazsi aj na lahsi teren preto su rozdielne
08.08.2008 - 16:38:42
00
no mne sa tiez zda ta kostra nie velmi pekna a ci je kvalitna tak sa v tom neviznam a ten ctm je na pohlad krajsi ale ci lepsi neviem

mas pravdu, vyzera, ale to je asi tak vsetko, CTM proste neni vychyrena znacka ako napr. GT takze asi tak... :lol:
08.08.2008 - 16:43:18
00
tak potom asi ten marin ten je dobry nie?
08.08.2008 - 17:37:15
00
je osadeny cely v "DOERE" (dufam že takto sa ti to pači tulenik :oops: :lol: ) ma perfektnu vahu 12,5 Kg a okrem toho aj Vidlicu ma za tu cenu uplne super Marzocchi Bomber .... až na tie Avid brzdy BB5 .. su iba lankove, ale ževraj brzdia celkom fajn... a musiš doťahovať tie lanka sem-tam ... to v počase možeš zmeniť za hydry ... no to sa ti zda že jeden je široky ram druhy uzky... to všetko zavisi od vyrabacej techniky. Napriklad aby bol ram lahky a zaroven pevny niektore firmy robia to že konce trubiek su širšie a spevnene a strede su tenke a odlahčene... potom je mala pravdepodobnosť že ram zlomiš ..a hlavne je lahši
08.08.2008 - 18:44:01
00
Deore, ty ťuk :lol:
ty proste prehadzuješ sústavne E a O :twisted:
08.08.2008 - 19:00:32
00
je osadeny cely v "DOERE" (dufam že takto sa ti to pači tulenik :oops: :lol: ) ma perfektnu vahu 12,5 Kg a okrem toho aj Vidlicu ma za tu cenu uplne super Marzocchi Bomber .... až na tie Avid brzdy BB5 .. su iba lankove, ale ževraj brzdia celkom fajn... a musiš doťahovať tie lanka sem-tam ... to v počase možeš zmeniť za hydry ... no to sa ti zda že jeden je široky ram druhy uzky... to všetko zavisi od vyrabacej techniky. Napriklad aby bol ram lahky a zaroven pevny niektore firmy robia to že konce trubiek su širšie a spevnene a strede su tenke a odlahčene... potom je mala pravdepodobnosť že ram zlomiš ..a hlavne je lahši


to si pysal o marin?
dakujem ti sa v tom viznas si dobry je to fajn ked ma hned niekto neod.ebe ale poradi
08.08.2008 - 19:00:51
00
Deore, ty ťuk :lol:
ty proste prehadzuješ sústavne E a O :twisted:

Do pi** !!! stale to prehadzujem.. ja sa budem snažiť naučiť sa to psiať a vyslovovať :lol: :lol: slubujem ti tulenik :lol: DEORE DEORE ....

a ano pisal som o Marine ... nemaš za čo.. :wink:

edit :// napriklad Marin si všimni že ma trubky mierne pohobynae ..horna v strede a dolna pri zvaroch... takže zavysi to od vyrabacej techniky ako hovorim.. vždy sa snažia vyrobcovia najsť sposob - čo najlahši + pevny
08.08.2008 - 19:12:51
00
a marin je dobra znacka a oplati sa setrit keš teraz a v january až možno na jar ho kupit ci do vtedy sa objavi viac vyhodnejsich ponuk a klesne este cenovo?
08.08.2008 - 19:51:34
00
a marin je dobra znacka a oplati sa setrit keš teraz a v january až možno na jar ho kupit ci do vtedy sa objavi viac vyhodnejsich ponuk a klesne este cenovo?
no teoreticky teraz maju na ten marin zlavu takže ho dostaneš za 17 290 sk, a otazka ktoru si položil je veeelmi diskutabilna ... z teoretickeho hladiska by na jar mali isť bicykle na cenach tocha dole koli zavedeniu eura a koli tomu že sa budeme musieť cenou hmotnych veci ako su auta biky a tak vyrovnať ostanym štatom kde su niektore veci podstatne lacnejšie. Lenže ak budeš čakať do jari je možne ročnik 08 sa vypreda a budeš mať prd a za vyšiu cenu budeš kupvať hawk hill 09 ktory bude možno o niečo lepši ale aj drahši... je to diskutabilne...
Marin nie je najznamejšia značka bicyklov, a to aj preto že na slovensku su tušim iba dve predajne ktore ho maju v oficialnej ponuke, ale zato su to ramovo kvalitne bicykle.. Made in USA ..takže by som sa tej investicie určite nebal
08.08.2008 - 19:59:36
00
a kde su tie predajne lebo z netu to nie je boh vie co kupovat
08.08.2008 - 20:17:06
00
a kde su tie predajne lebo z netu to nie je boh vie co kupovat


Oficialne predava Mariny iba JMK Sport na slovensku a to je v BA na cintorínskej a záradnickej ulici ...
08.08.2008 - 20:19:36
00
keyboard_arrow_up