Zdravim, zvazujem kúpu TREK SUPERCALIBER a chcel by som poprosit majitelov tohto bajku o skusenosti s nim. Hlavne ma zaujimaju jazdci okolo 110kg. Zaujimaju ma jazdne vlastnosti pri takejto váhe a hlavne ci to ten bajk zvlada, ci nie je potrebný častejsi servis tlmicov, lozisk, pohonu atd.

Dakujem za kazdu radu.
06.05.2023 - 19:56:27
00
Najazdím supercaliber ale môj známy áno. Je o niečo ľahší než ty, ale ten tlmič mu nestačí (podľa jeho slov). Možno je to len individuálne, možno to pre teba bude v pohode. Tiež záleží asi čo budeš jazdiť. Každopádne najviac by asi pomohlo, ak by si si to sám vyskúšal. Trek robí po celej republike akcie s možnosťou skúšobných jázd (je to zadarmo). Najbližšie to bude v Košiciach, na maratóne v Slovenskom raji, tuším, že v Kálnici. Proste všade. Treba len popozerať, prípadne kontaktovať ich stránku a isto radi poradia, že kedy budú na nejakom mieste blízko tvojho bydliska ?
06.05.2023 - 20:34:43
01
Ahoj, ja ho jazdim a som ťažší ako ty. Jazdím s ním len lesné cesty v Malých Karpatoch. Beriem si ho keď idem sám a chcem ísť trochu svižnejšia, alebo so synom. Raz som s ním bol aj na bikepackingu. Zatiaľ všetko je Ok. Vidla je tam Fox 32, aj som zvažoval tam dať 34 som 120mm zdvihom, ale zatiaľ som to zamietol. Teraz som si dal dorobiť teleskopickú sedlovku. Veľkosť mám XXL.
06.05.2023 - 21:01:03
01
Duko napísal:
Ahoj, ja ho jazdim a som ťažší ako ty. Jazdím s ním len lesné cesty v Malých Karpatoch. Beriem si ho keď idem sám a chcem ísť trochu svižnejšia, alebo so synom. Raz som s ním bol aj na bikepackingu. Zatiaľ všetko je Ok. Vidla je tam Fox 32, aj som zvažoval tam dať 34 som 120mm zdvihom, ale zatiaľ som to zamietol. Teraz som si dal dorobiť teleskopickú sedlovku. Veľkosť mám XXL.

a chcem sa este spytat ako dlho na nom jazdis?
dakujem
06.05.2023 - 21:38:07
00
Od leta 2020
06.05.2023 - 23:47:51
01
keyboard_arrow_up