Kralovsky MTB Mraton
tak mame tu dalsi novy mraton, ktory s navyse bude odohravat v nadhernom prostredi, myslim ze ak to organizatori zvladnu tak tento maraton bude patrit k jednym z najkrajssich maratonov, a kedze je to na spisi tak pre MTB Club Spis to bude musiet byt povinnostou sa ho zucastnit 8)
27.07.2008 - 18:37:31
00
Zaregistroval som pozvanku na hlavnej stranke. Vyzera to velmi dobre. Drevenik je nadherne miesto, o tom asi netreba nikoho kto bol na cyklozraze v Poraci presviedcat (a to sme ho len "lizli"). A podla toho co som nasiel na nete, tak Rajtopiky a Slubica budu na tom uplne rovnako, cize genialne miesta. A pikoska v podobe prejazdu Spisskym hradom je presne to, co na Slovensku zatial chybalo (aspon neviem o tom, ze by sa okrem Sely niekde prechadzalo pocas maratonu hradom). Z propozicii sa ako jedine slabe miesto javi povrch - ziadne single, len asfalt, sotolina a siroke lesne cesty. Ale to som ochotny prezit (a aj tak neverim, ze na trase ziadne uzsie chodniky nebudu).
28.07.2008 - 09:08:15
00
caute,
mate niekto info, ci je trat oznacena (pripadne je k dispozicii mapa)?
Buduci vikend by som si rad presiel kratku 25km trat.
dakujem
04.08.2008 - 20:42:55
00
Tak konecne su zverejnene mapy a profili maratonu. Najdete ich na: http://www.kralovskymaraton.sk/trasy.html

Tesim sa hlavne na cast od Spisskeho hradu po Drevenik ( je to krasny lesny chodnik ), mimochodom ide sa aj priamo cez hrad :shock:
07.08.2008 - 10:06:15
00
vyzera to fakt velmi zaujimavo tu oblast mam pochodenu... na biku by to mohlo byt super a este prejazd hradom.. :) len po hl. obdobi registracie mam v kategorii muzi polmaraton 9 superov to je skor na smiech......
10.08.2008 - 18:51:51
00
Ten prejazd hradom zacina vstupom cez spodne nadvorie, vynesenim bikov schodikmi na horné nádvorie a vstupnou bránou cez parkovisko smerom na Dreveník. je to taka crossova vložka :-) a urcite aj zazitok pre tych co na hrade este neboli.
10.08.2008 - 20:55:34
00
len po hl. obdobi registracie mam v kategorii muzi polmaraton 9 superov to je skor na smiech......


Zatial to vyzera na velmi slaby zaujem zo strany bikerov,dany pretek sa ani neprekryva so ziadnym inym,ak som dobre pozeral,ale mozno vsetci idu niekam do zahranicia na ine MTB zavody.A petos ty davas len polovicny v Podhradi,ved si dosiel Krejzi na Horalovi? :D
10.08.2008 - 21:29:07
00
nebude To náhodou aj tým, že:
na 0-tý ročník sa vačšinou dáva symbolické štartovné
aby sa prilákali ľudia na:
neznáme miesto..., trate..., organizáciu ... atd
:?: :?: :?:
napriklad trošku šetrit na propagácii...
10.08.2008 - 21:36:57
00
to polko: asi si ma s niekym mylis, alebo to bol pokus o vtip? nie som maratonec.. a konecne sa mi podarilo dostat na uroven ze zvladnem polmaraton bez vacsich problemov... a na horalovi mi to vychadzalo tak akurat na senzi takze absolvoval som tu :D nastastie aj napriek nepriazni pocasia sa mi podarilo dojst az do ciela i ked s casom som nebol spokojny...ale co uz.. moj 4. start na takomto podujati... takze este je obrovsky priestor sa zlepsovat :D

to drotar: ako vravim oblast mam pochodenu :) na hrade som bol uz hadam 10 krat :D drevenik polezeny :) a este aj nejake to blizke okolie so zaujimavymi jaskynami, tusim tomu domaci hovorili peklo a motylia jaskyna :)

P.S. pockam si este a ak sa to nazbiera tak sa pridam, ak nie tak sa vidime potom v kosiciach... ;)
10.08.2008 - 21:48:30
00
Ta otazka ohladom toho,ze davas polovicny maraton,smerovala uzivatelovi s nickom "petos",trosku som ta zmiatol. :D
10.08.2008 - 22:03:53
00
A petos ty davas len polovicny v Podhradi,ved si dosiel Krejzi na Horalovi? :D


Som len junior a aj ja si potrebujem občas oddýchnuť. A dokonca na polmaratóne mám aj svoju kategóriu, musím to využiť :D
10.08.2008 - 22:15:41
00
v poho :) moja chyba... prehliadol som ;)
10.08.2008 - 22:21:03
00
Kto vsetko sa chysta na ten maraton? Zatial je prihlasenych len 21ludi :roll:
Trat bude urcite atraktivna, dufajme ze aj dobre znacena...
11.08.2008 - 13:04:56
00
nebude To náhodou aj tým, že:
na 0-tý ročník sa vačšinou dáva symbolické štartovné
aby sa prilákali ľudia na:
neznáme miesto..., trate..., organizáciu ... atd
:?: :?: :?:
napriklad trošku šetrit na propagácii...

S tym startovnym mas pravdu vid XCMaraton napr ako sa to rozbiehalo. Na to ze je to prvy alebo nulty rocnik mali to asi nejako inac poriesit, ale ja sam som si dal otazku ze do coho tie prachy idu. Uz viem okolo ciest su bilboardy :roll: a to stoji nieco :wink: uvidime aku to bude mat uroven. Ak to nebude tip top tak si narazia na tom huby a na dalsi rocnik pride bikerov este menej.


Naposledy upravil drotar dňa 11.08.2008 - 13:48:16, celkovo upravené 2 krát.

11.08.2008 - 13:15:32
00
tak ja si predsa len este pockam.. ak bude v kategorii aspon 40 ludi tak idem do toho.... no hadam si nebudu na nast nic testovat :D
11.08.2008 - 13:20:28
00
keyboard_arrow_up