JJ Asi to posielajú aj od dodávateľov. To je ale bežná prax eshopov. Teraz v piatok večer som pozeral tretry a doručenie niektorých bolo v pondelok/utorok. To by do UK zo Španielska cez Royal Mail nestihli. Niektoré majú reálnych 5 - 7 dní. Asi aj preto majú taký široký výber.
V UK majú 500 recenzií s hodnotením 9.4/10. Tak záleží asi aj od krajiny.
Na Amazone ale vieš kto tovar posiela. Objednávku splitnú keď sú rôzni dodávatelia alebo aj rôzne Amazon sklady. Bikeinn neuvádza odkiaľ posielajú. Tvária sa, že zo Španielska.
25.11.2022 - 23:03:53
00
Pri tom množstve tovaru a zábere rôznych odvetví mi došlo že to tak nejak bude, ale aspoň neodrbávam stavom skladu a na dátume doručenia. Ak si nie som na 100% istý skladovými zásobami a doručením do x dní tak to tam aspoň nepíšem. Jedna hrúza, keď sledujem objednávku tak si pripadám že každý tovar mi príde z iného kontinentu. Ani jednu vec nemali na svojom vlastnom sklade. Tvária sa ako veľký obchod, ale fungujú ako malý garážový eshop bez skladu.
25.11.2022 - 23:16:24
00
Ahoj. Objednavali ste si niekto z tohto eshopu bikeinn.com aj bajk? Dá sa im veriť, neni su to nejakí odrbávači?
20.12.2022 - 10:13:47
00
Ja som objednával topánky 2x, hodinky a karbonove rajdy a vždy bolo všetko v poriadku.Trochu dlhšie trvá doručenie nakoľko je to z ESP, ale inak spokojnosť
20.12.2022 - 12:45:48
01
MaTTho napísal:
Ja som objednával topánky 2x, hodinky a karbonove rajdy a vždy bolo všetko v poriadku.Trochu dlhšie trvá doručenie nakoľko je to z ESP, ale inak spokojnosť


Dík za info.. a platba asi na dobierku nieje mozna predpokladám že. Asi len karta/paypall
20.12.2022 - 13:50:04
00

Frequently asked questions
Payment and pricing
- What are your payment options?
- We offer several payment methods, all of them are assured by Adyen, who guarantees the security of your payments. Our main payment methods are PayPal, Credit and debit card, Klarna, Apple Pay, Google Pay and DIRECTebanking. Please keep in mind that offered payment methods may vary by the country of destination. Once all items have been added to the basket and you have already selected the courier, all available payment methods for your destination country will be shown.

For online payments made by Credit and debit card, the ´Secure Socket Layer´ (SSL) security system is used, which allows encrypting your banking information when on the network.


Link na Payment options FAQ
20.12.2022 - 21:26:13
00
Aj ta klarna je podla krajiny - do NL mi to nepreslo, aj ked som dlhorocnym Klarna zakaznikom
20.12.2022 - 22:15:24
00
dík za info. Ešte to asi premyslím. Predsa len bajk nestojí 5 korún a je tu trocha neistota pri takomto eshope + nedajbože riešiť s nimi reklamáciu, no neviem si to predstaviť...
21.12.2022 - 12:21:17
00
To je vecna tema, kupa biku cez net alebo lokalne (vid 600+100 stran v Canyon temach). Predpokladam ze pozeras na vyrazne zlavneny bicykel, sam si musis zvazit ci sa ti to oplati a co preferujes viac - vyhodnu cenu alebo sluzby/servis po kupe. Samozrejme kadejaku drobnost bude tazsie reklamovat.

Ak to nie je tajomstvo, aky bike tam mas vybraty?
21.12.2022 - 13:14:46
00
Po takmer mesiaci (objednávané 22.11.) dnes konečne dorazila objednávka.
2 položky inej farby (plavecká čiapka, okuliare), 1 položka inej farby aj rozmeru (plášte) a 1 položka poškodená (návleky na tretry).
Nemienim sa pred sviatkami nervačiť, ale ide im to naspäť, dúfam že preplatia náklady na vrátenie.
21.12.2022 - 13:36:14
01
"... If you return a damaged or faulty item, or the item is not as pictured, of course we will organize a pick up on our cost..."

https://www.tradeinn.com/bikeinn/en/devoluciones/st?gclid=Cj0KCQiA-oqdBhDfARIsAO0TrGG7FTwfRP-8p6KkW7k4oGEEC_WDqUcynCJ-we9gl6O7ZjnuwYmjv9AaAqTKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Vyplnis vratku, vytlačíš, nalepis na balík a odovzdas hocikde v parcelshop.
21.12.2022 - 14:08:50
02
Moja negatívna skúsenosť s týmito španielskymi šuflikantami pokračuje. Poslali mi emailom GLS vratku a 5.1. som im vrátil balík. Po prijatí balíka si dali pár týždňov odmlku a následne mi vrátili peniaze iba za zhruba polovicu vráteného tovaru. Komunikácia s nimi katastrofa.
Naštastie som platil cez PayPal tak dúfam že pomôžu, už som otvoril spor.
Silno NEODPORÚČAM.
11.02.2023 - 11:25:29
01
Ja som kupoval original svetlo do prilby a hoci na stránke mali správne označenie, poslali iný model daného výrobcu. Peniaze ale vrátili a aj svetlo som si mohol ponechať. Musel som správny model teda zháňať inde.
11.02.2023 - 19:45:26
01
Ahojte. Snazim sa zaregistrovat na bikeinn.com, ale nedostavam ziadnu odpoved na mail okrem prihlasenia sa do newslettera. Konto stale neexistuje, rep. ak si dam resetnut heslo pre dany mail, tak dostanem odpoved, ze to nie je spravna adresa. Treba pockat? alebo to urobit nejako inak? Dakujem
26.05.2023 - 10:01:01
00
Caute , aku mate skusenost ak vam dojde objednany tovar ale nakoniec ste sa rozhodli pre iny - s naslednym vratenim tovaru a vratenim platby
27.11.2023 - 20:27:02
01
keyboard_arrow_up