K tomu spomínanému Františkovi Mikloškovi. Odomknuté.

https://dennikn.sk/3398810/kandidat-kdh-frantisek-miklosko-pellegrini-minutu-po-volbach-povie-ficovi-nie/?cst=316a40a81cf383ba0f31a2b975d13557a2894ac93de491ec755a51d34616d066
29.05.2023 - 22:36:45
01
Hosť napísal:
hej, ked ideš rovno


Nazjazdoval som sa tak na cestaku vcelku dost :) v zakrutach to je tiez v pohode ale je to ako so vsetkych… cim castejsie to robis tym istejsi v tom si :)
30.05.2023 - 06:19:40
00
will napísal:
Akoze teraz, ked uz boli informacie rozoslane, tak sice mozu namietat ale nastvane rodiny uz ostanu.
Preco toto nespravili hned a nezabranili tomu ? Na toto som narazal. Nie, ze za to moze SaS. Ale ze konaju na efekt a nie preto aby to malo ucinok.
Rovnaka vec je aj ako Sulik na bilboarde bude bojovat proti zakazu aut na fosilne paliva. To mal riesit pred rokom a pol, ak to realne chcel. Vtedy sa to riesilo. Teraz su to len lubive gesta.


Este raz, za kvalitu zakona zodpoveda v prvom rade a najma ten, kto ho napisal a pretlacit. Tie babky co v parlamente stlacaju gombiky spravidla ani nevedia, za co hlasuju, necitaju to a riadia sa len zdvihnutym prstom.
Co sa tyka predvolebneho saskovania, to nehodlam komentovat, jasne ze su to gesta, uplna skoda reci.
Zabranit si tomu mohol rovnako ako ktokolvek iny podanim na uoou. Saska nesaska, v tomto sme si pri podaniach uplne rovni. Oni to medializovali a nejake podanie dali, ty si nespravil nic, iba strielas posla, pretoze prisiel neskoro:)
30.05.2023 - 12:20:53
00
laco napísal:


A ako spolukandidata bude mat:

"Na kandidátke KDH pôjde do volieb aj bývalý europoslanec Branislav Škripek, ktorý s Annou Záborskou zakladal Kresťanskú úniu a predtým bol v parlamente v klube OĽaNO. Záborskej Kresťanská únia stále neoznámila, či bude na kandidátke OĽaNO, s KDH sa jej strana na spojení nedohodla."

....
30.05.2023 - 14:40:18
00
lapaloma napísal:
Saska ide po jednoduchych volicoch. Ti, co ich volili predtym ich uz zjavne nezaujimaju. Staci si pozriet nove saskarske bilboardy

Percenta padaju, babisovskeho marketera maju...Tak vymyslaju pi*ny na ktoru strunu tuknu.
/
Vytahovat kostlivcov ako miklosko a dzurinda...Este im do partie chyba meciar... :tmi:
30.05.2023 - 18:24:52
00
Zipsik napísal:
Nazjazdoval som sa tak na cestaku vcelku dost :) v zakrutach to je tiez v pohode ale je to ako so vsetkych… cim castejsie to robis tym istejsi v tom si :)


a kolko si toho takto nazjazdoval na pretekoch v balíku v zákrutách ked máš v rýchlosti 70 - 80 km tesne okolo seba kopec ludí ? by som chcel vidieť tú pohodu, stačí kameň, diera na ceste, ťukneš kolenom do riaditiek a po páde v takej rýchlosti v zákrute sa rozpleštíš o najbližší strom a ťa odnesú na márach, a len pribudne pri ceste další kríž jak napr. v zjazde do Rače, ... čím častejšie to robíš tým máš väčšiu šancu že sa rozpleštíš kvoli kameňu, diere, piesku, oleju, o auto v protismere ked ta vynesie pre horšie ovládanie riaditiek, brzd
30.05.2023 - 19:13:07
00
takto sa nezjazduje v balíku... takto sa zjazduje v úniku :) v balíku máš zákryt pred vetrom od jazdcov pred tebou a nepotrebuješ sa takto extrémne krčiť... :)

nemusíš mi hovoriť aké sú následky... na pezinskej babe som sa vypatlal na asfalt v zhruba 70km/h rýchlosti...práve kôli kameňu na ceste (ale to by som sa vytrepal aj keby normálne sedím na bajku...) keď ti v tej rýchlosti v zákrute v náklone ustrelí predné koleso neustojíš to nech robíš čo robíš....
30.05.2023 - 20:04:58
00
nerozprávaj nezmysly že je to v zákrutách v rýchlosti 70 - 80 km/h na žiletke pri supertuck v pohode, je to riziko či už ideš klasicky alebo supertuck, ... a nie v pohode, čím menej sa dá bike ovládať tým je riziko väčšie, vôbec nie je rovnaká možnosť ovládať bike počas supertuck a počas jazdy v sedle


Naposledy upravil Hosť dňa 30.05.2023 - 20:24:04, celkovo upravené 1 krát.

30.05.2023 - 20:15:05
00
nechcete si to vyriesit v nejakom zo zvysnych 99.9% tem, ktore su o cyklistike a nespamovat Politiku?
30.05.2023 - 20:19:13
07
will napísal:
...Rovnaka vec je aj ako Sulik na bilboarde bude bojovat proti zakazu aut na fosilne paliva. To mal riesit pred rokom a pol, ak to realne chcel. Vtedy sa to riesilo. Teraz su to len lubive gesta.

Presne tak. Pretože na to ho tam *jeho* volič poslal, a on namiesto toho všetok kapitál vrhol na otravné ťaženie proti IM dľa notovej osnovy červených denníkov (ktoré Sulíkom beztak viac-menej otvorene opovrhujú). A teraz s krížikom po funuse si tento j*bo z Dubaja natiahne snehobiele tenisky, šiltofku a lacnú koženú bundu a s hotdogom pózuje na pumpe, aby nadbiehal plebsu, hoci sa mu tým vlastne nevedomky vysmieva, ak sa pýtate mňa. Neni mu pomoci a nebude už z neho osoh.


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 30.05.2023 - 20:27:07, celkovo upravené 1 krát.

30.05.2023 - 20:23:31
00
Milujem takuto uradnicku vladu,kludne by som im dal 2roky na skusku
Ziadne skriepky,hadky,makaju ako vcelicky
Slusne a odborne
A kludne aj odborny 300-400clenny kompromisovy parlament na skusku
30.05.2023 - 20:26:46
04
ja som doteraz nepochopil, preco nemame vladu odbornikov stale. Namiesto toho su ministrami ludia, ktori o tom nemaju ani sajnu, ale su tam preto, lebo to ministerstvo pripadlo ich politickej strane vramci delenia koryta. Ako moze byt niekto chvilu minister obrany, chvilu minister skolstva a chvilu minister zdravotnictva (vymyslene, ale rezorty sa posuvaju bezne). Ved take znalosti nie je mozne obsiahnut v takej kvalite, aby vedel o niecom rozhodovat. Jasne, vybera si podriadenych, ktori tomu mozu rozumiet, ale aj tak. Ja, ako technik, si asi tazko vyberiem kvalitneho cloveka, ktory sa rozumie zdravotnictvu, a lekar zasa opacne. Ked sa nad tym clovek zamysli, tak vlastne nas stat riadia kadejaky nastrceni "hejhujovia" ktori sa v lepsom pripade vsetko ucia za pochodu, alebo v horsom varia z vody. Potom to vyzera ako to vyzera
30.05.2023 - 20:39:21
013
canopus napísal:
Milujem takuto uradnicku vladu,kludne by som im dal 2roky na skusku
Ziadne skriepky,hadky,makaju ako vcelicky
Slusne a odborne
A kludne aj odborny 300-400clenny kompromisovy parlament na skusku


ako vieš,že makajú...ja som ešte nevidel úradníka makať.
30.05.2023 - 23:11:40
00
Kupodivu som si dnes vybavil pas aj op za 16 minut... makali dobre, poradili, sam som bol prekvapeny.
30.05.2023 - 23:23:04
15
dnes som sa dozvedel tú skvelú novinu o povinnej podpore rodičovských dôchodkov a hlavne o úžasnej ochrane osobných údajov.bolševická partaj úchylného mafiána a jeho sociálneho inžiniera súdruha križiaka.

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/668956-deti-uz-prispievaju-na-dochodky-vlastnym-rodicom-ako-to-funguje-otazky-a-odpovede/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
30.05.2023 - 23:35:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up