V mojej firme mame momentalne fantasticke zazemie. Priestor pre biky iba pre bajkerov z firmy, muzske, zenske satne, sprchy, feny naozaj luxus. Bike ani nezamykam je to uplne bezpecne, pristup maju iba zamestnanci nasej firmy a je to pod kamerami.

Zial v lete sa stahujeme do noveho centra a tam uz take zazemie nebude. Ide o novu budovu, klietka na biky asi bude, ale nemam zatial ziadnu info ani len o sprchach. Tak mam trocha obavy, pretoze som de facto sam co tie prestory vyuzival cely rok.

Jazdim na cestaku za 500 evri (Giant Defy 2013 na Shimane 105) a chcem si kupit karbonoveho krasavca za 3 litre na elektrickej ultegre, ale mam z toho stres, ci do toho mam ist, alebo jazdit dalej na hlinkovom kostitrase. Ono to dochadzane beriem ako sucast objemovej pripravy na dlhy triatlon. Najazdim rocne asi 6k a do prace to mam typicky medzi 20 a 50 km (vacsinou si davam 30km trasu za kazdeho pocasia). Bike parkujem vo firme a robim to tak, ze v pondelok idem domov na biku a v utorok rano priddem do prace a tak to zopakujem este raz. Auto tam nechavam cez noc.
09.06.2023 - 20:08:09
00
Jano1987 napísal:
Jedna firma do ktorej chodím občas kvôli robote, tak má vonkajšie parkovisko. Zrušili 2 parkovacie boxy, je tam klietka so strechou, boky sú potiahnuté ťahokovom. Na dverách je elektronický zámok na čip, ktorý majú k dispozícii len ľudia, čo jazdia na biku (ak človek chce jazdiť, stačí požiadať a dostane). Každý čip je unikátny, teda vedia určiť kto kedy odomykal, je tam kamera, čo sníma vnútro. Ďalší má vrátnik, ak príde návšteva na biku. Sprchu nemajú, ale na prízemí majú záchod aj s umývadlom, čo sa dá zamknúť, takže sa tam dá opláchnuť.

Presne z takeho boxu mi ukradli bike ?
10.06.2023 - 08:59:58
00
scarinko, tak ak je každý čip unikátny a navyše je tam kamera, tak by hádam mali prísť na to, kto ti ho ukradol.
A akým zámkom si mal bike zamknutý?
10.06.2023 - 09:30:13
00
Bike vnutri zamknuty nebol a cipom to neotvorili. Normlane vypacili dvere. Klietka bola vnutri v sukromnom areali dokonca s ostrahou.
10.06.2023 - 09:32:59
00
MGA napísal:
pristup maju iba zamestnanci nasej firmy a je to pod kamerami.

Takto som aj raz mal, bajk zostal ale pumpa z rámu mi zmizla (lezyne 35€) a v tej firme zrovna učňovkári nerobili, vlastne ja som tam mal asi najnižšie vzdelanie. Kamery? Nik sa s tým nezapodieval... Aj vrátnik, aj bezpečák len mykli plecami...
11.06.2023 - 08:33:19
00
keyboard_arrow_up