Clovek by cakal na “stare kolena” aspon nejaky ten rozum a empatiu, ale niekde sa stala chyba… 😀
15.06.2023 - 06:53:33
02
mne príde nebezpečné domnievať sa, že keďže sme tu mali matoviča a jeho úderky, že niekto iní ich prekonať nevie ... Zrejme budeme viacerí voliť PS aj keď by sme ich nechceli, ale dosť sa bojím toho čo "progresívneho" predvedú v školstve a celkovo sociálnej sfére.
15.06.2023 - 07:07:16
00
Ked sa niecoho bojis, tak sa k tomu aj tak spravaj ;-)
15.06.2023 - 08:04:43
01
nimm_zwei
Rozlisuj medzi informacnym obsahom a formou/stylom akym si ho podal.
Ja som namietal dezole styl a IMHO aj minusky mas za tu formu podania a nie preto, ze tu vsetci tuzime vidiet "muzske" tela na stupni vitazov v zenskych kategoriach.
15.06.2023 - 08:05:04
08
Chlap čo býval úplne na chvoste v plaveckom športe, ako trans v ženskej kategórii s náskokom vyhral... Je to fér voči ženám čo tvrdo trénovali celý život?? Že nejaká klobása im medailu uchmatne?
Táto gender rakovina raz úplne zničí celú spoločnosť.
15.06.2023 - 08:36:02
08
casom im spravia vlastne kategorie....
15.06.2023 - 09:05:13
00
Palo TT presne... nimm_zwei vynucha na internete nejaky clanok o ktorom predpoklada ze vacsinu ludi poburi, preto ho spolu s nejakym priblblym komentarom siri dalej. Hlavne ze si kopol do liberalov.

Ked Zaborska riesi maternice cudzich zien, je ticho.

...a k transrodovym sportovcom, ano, je to nefer aby sutazili spolu, a je aj nefer, aby transrodovi nemohli sportovat. Tento problem musia ale rozlusknut odbornici a nie nejake internetove fora.
15.06.2023 - 09:15:56
09
Internetové fóra sú predsa najväčší odborníci.😉
15.06.2023 - 09:25:29
01
jordi
IMHO nespravia. Transmuzi nie su problem a transzeny budu moct startovat v muzskych kategoriach.
15.06.2023 - 09:25:35
00
Spolocnost tupa jak bambus, nedokaze si postavit ani jednu sprostu cestu z jedneho konca na druhy, ale nafukuju sa nad nejakym sasom co vyhral miestny hnojak, lebo "Táto gender rakovina raz úplne zničí celú spoločnosť."
Fakt by som chcel mat taketo problemy a videnie sveta, raj na zemi v ktorom to zijete. Hlavne ze rozumna debata o dochodkoch bola uspesne zarezana takymto nesmiernym problemom.
PS: samozrejme je to odrb a blbost organizatorov, ze nieco take dovolia. Chce sutazit ok, vyhra ok, dostane diplom prva v trans kategorii, vybavene. Lenze to by ste si potom museli vymysliet dalsiu " rakovinu, co znici tuto osvietenu bohabojnu spolocnost"
15.06.2023 - 11:10:04
09
foobar
Jasné, že Uvedomelých Liberálnych Mužov z radov športovcov to nepobúri. Fér nefér, vy tím biologickým ženám doprajete chromozómovú #rozmanitosť na štarte aj v šatni. Ľudské práva.

“Odborníci“ rozhodnú trt makový. Nakoniec rozhodne postoj verejnosti (vieš, plebs ako ja) a najmä... NAJMÄ tie biologické ženy-športovkyne, ak láskavo dovolíš.

Palo TT
„PS ich tazko prekona a navyse nejaky pokrok by nam skor pomohol, ako ublizil.“
A potom si prečítam, ako Plaváková (PS) propaguje učebnovýchovné materiály pre decká s takýmto novými „vedeckými poznatkami“, ktoré urýchlene hodlá doručiť deťom (viď príloha). Tú evidentne rozbité cesty moc netrápia, či??? :)

Áno, v nemom úžase sledujem, ako týchto posadnutých prepisovačov biológie a sociálnych inžinierov idú krasoduchovia z tohto vlákna poslať do úradov a funkcií. Čiže, nezhodneme sa.

„Rozlisuj medzi informacnym obsahom a formou/stylom akym si ho podal.“ „minusky mas za tu formu podania“
Tak určite. Ešte trstenica do ruky ti chýba.. :)

Prílohy:

lp4-5.jpg
lp4-5.jpg 18.63 KiB thumb_up0thumb_down

15.06.2023 - 11:47:56
01
teraz mam ja napisat vacsiu sprostost, spravit screenshot a povedat ze to siria konzervativci?

Strasis tu nejakymi extremami, pritom uplne ignorujes fakt, ze na Slovensku je 30 rokov problem prijat aspon legalny ramec na spoluzitie osob rovnakeho pohlavia.

Na druhej strane zakaz interupcii nepresiel o jeden jediny hlas.
15.06.2023 - 12:38:06
04
Nestraším. Debatujem o športe, princípoch a úbytku základného zdravého rozumu. Ty si rob čo chceš.

"Príde doba, keď odvahou bude obhajovať tie najsamozrejmejšie, najnormálnejšie veci." (G.K. Chesterton)
https://www.sport.cz/clanek/cyklistika-transgender-cyklistka-znicila-souperky-nesrovnatelna-sila-poznamenala-ustvana-pronasledovatelka-4275144

foobar napísal:
...Na druhej strane zakaz interupcii nepresiel o jeden jediny hlas.

Je inak zaujímavé ako vehementne sa domáhaš udržania status quo pri téme potratov (ktorá mňa pramálo zaujíma), ale vo všetkých iných oblastiach tvrdo presadzujete radikálne zmeny naprieč spoločnosťou. Od nebinárnych transdženderov a iných chobotín až po ekonomicky devastačnú “zelenú transformáciu“, hlava-nehlava, progres. Máte to dobre vymyslené.
15.06.2023 - 12:51:09
00
Spolocnost sa vyvijala , vyvija a bude vyvijat.
Presli sme od konov v parlamente, po ko***ov v parlamente. Este nas caka ( ludstvo) dlhaaaaa cesta......
15.06.2023 - 14:20:34
00
nimm_zwei napísal:
foobar
Jasné, že Uvedomelých Liberálnych Mužov z radov športovcov to nepobúri. Fér nefér, vy tím biologickým ženám doprajete chromozómovú #rozmanitosť na štarte aj v šatni. Ľudské práva.

“Odborníci“ rozhodnú trt makový. Nakoniec rozhodne postoj verejnosti (vieš, plebs ako ja) a najmä... NAJMÄ tie biologické ženy-športovkyne, ak láskavo dovolíš.

Palo TT
„PS ich tazko prekona a navyse nejaky pokrok by nam skor pomohol, ako ublizil.“
A potom si prečítam, ako Plaváková (PS) propaguje učebnovýchovné materiály pre decká s takýmto novými „vedeckými poznatkami“, ktoré urýchlene hodlá doručiť deťom (viď príloha). Tú evidentne rozbité cesty moc netrápia, či??? :)

Áno, v nemom úžase sledujem, ako týchto posadnutých prepisovačov biológie a sociálnych inžinierov idú krasoduchovia z tohto vlákna poslať do úradov a funkcií. Čiže, nezhodneme sa.

„Rozlisuj medzi informacnym obsahom a formou/stylom akym si ho podal.“ „minusky mas za tu formu podania“
Tak určite. Ešte trstenica do ruky ti chýba.. :)



A kazdeho co nezapada do nasej sabloni pozenieme do tabora. Nebudeme tu preTCa tolerovat nejake jedinecnosti. A potom aj vozickaroF, cernych, zltich a vobec, kazdeho co vytrca z davu. MI ten tej prirode poroucime. Ze nejaka genetika, mutacie - to su zmrzliny co sa nimi tlstoritnici prezieraju, CHAHAHAAAAA.

Tak nejak? Pan biolog....
15.06.2023 - 16:25:05
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up