perez napísal:
Pravda, kdesi som čítal, že na kuny fungovalo - tigrie hovno.

Toto vychadza z teorie vacsieho predatora, ale vraj to nefunguje. No kamos nelenil a zasiel do ZOO vypytat si hovno od leva do sacku za tymto ucelom, dost cudne na neho pozerali :lol:
15.06.2023 - 15:20:27
01
Medvedie by nefungovalo?
To by bolo aj ľahko zohnať, keď ich je všade toľko...🤣🤣🤣
15.06.2023 - 15:26:00
01
Strašne by som sa tešil, keby tu dal niekto osobnú skúsenosť, ako rozotieral nejaké hovno po motorovom priestore....🤣🤣🤣🤣🤣
15.06.2023 - 15:27:47
03
ak ta potesim, mam iba osobnu skusenost rozmazaneho macacieho na pedaloch, z tych drazok to ide dost tazko dole pri vysokom daviacom reflexe :D
15.06.2023 - 15:31:56
05
a ja som zas niekde pocul, ze urcite pomaha tyranosauri moc :P
mozes vyskusat, snad ti to pomoze
15.06.2023 - 15:45:47
00
ked sa hovno rozotrie po dverach, rapidne klesne aj pravdepodobnost ukradnutia!
15.06.2023 - 16:18:33
03
Dudo napísal:
ak ta potesim, mam iba osobnu skusenost rozmazaneho macacieho na pedaloch, z tych drazok to ide dost tazko dole pri vysokom daviacom reflexe :D

Pred pár týždňami na mojich prvých 🤣bike pretekoch (Iľovnický hrebeň), tak pred štartom som bol nervózny, išiel som trocha roztočiť nohy po meste a samozrejme, že má pritlačilo na močenie....tak som našiel také veľké kríky medzi bytovkami, pozerajúc hore a kontrolujúc okná, som sa vyčúral a keď som odložil sersan do nohavíc, tak som chcel urobiť krok dozadu, pozrel som dole a ľavá noha s tretrou presne v strede kráľovského hovna o priemere snáď 25 cm....tak som sa zaradoval, že tento deň sa mi už nič zlé nemôže stať ...a tak aj bolo. Pekne 5 hodín so zasratou tretrou 🤣🤣🤣
Sorry za off-topic
15.06.2023 - 16:21:20
05
Ľudia dávajú všelijaké chlpy,vlasy,plašičky,wc vône,spreje proti zveri.Ale tá háveď sa naučí.V každom aute aute po čase sa zas objavia nejaké kostičky,chleby a kusance.A najlepšie je vystriekať tam celý vsprej a potom dať čosi opraviť do servisu.To mám najradšej.Ale už som mal aj elektrickú plašičku prekusnutu😀.A táto háveď hlavne žere Kie a Hyundaie.Uplne vážne,asi majú nejaké fajín hadice a buzirky na kábloch.Mali sme na dielni niekoľko.Takze Valeček,neparkovat pri košoch a veľa šťastia.Rady žerú káble k lambda sondam.
15.06.2023 - 16:23:50
02
corsair napísal:
Tak zas porovnávať sezónny poľnohospodársky stroj (kombajn) a karavan je trochu mimo, nie? Kombajn spraví motohodiny v poli a karavany zavadzajú v premávke



Nepochopene ;) neporovnavam, stazujem sa na nedobre SK zakony, ine ako v EU

v DE (napriklad, tusimze aj ITA, ESP) vies mat karavan (alebo ine auto) prihlaseny na vybrane mesiace (napr april-september) a podla toho platis aj nizsie poistenie/dan

Na Slovensku toto nie je mozne.
Preco? Lebo ...

Urcite si uz take znacky videl
15.06.2023 - 17:29:14
00
Montoval som X krát ultrazvukový plašič, na svojich autách mám a mal som vždy a fungovali stopercent. Hlavne treba montovať kvalitný a nie tie 5 eurové z tesca. Milujem, keď si niekto namontuje ultrazvukový plašič a ja ho počujem. To asi ultrazvuk nebude. Ďalšia chyba je umiestnenie. Treba si uvedomiť, kde sú kritické miesta a umiestniť ho tak, aby nemal prekážky.
15.06.2023 - 20:31:37
01
Mas.nejaký tip?
15.06.2023 - 20:38:49
00
Ja používam tento.
https://www.tssgroup.sk/kemo-m180-odpudzovac-kun
15.06.2023 - 20:41:24
00
Tiez kemo, na baterie (nechcel som na aute v zaruke sahat do elektrorozvodov), vydrz by mala byt cca rok, cislo modelu nepamatam/nemam poruke

A wc gulicky k tomu
15.06.2023 - 21:01:28
00
Zoidberg, kamarat vravel? :D

Ja mam deramax na 9V baterku. Vydrzi to cca od oktobra/novembra do aprila na tu baterku. Nedokazem povedat, ci funguje alebo nie, lebo som chvalabohu nemal problem s prehryznutymi hadicami :D
Iba ked som plasicku na predoslom aute zabudol zapnut pred zimou (citaj pripojit k baterke) a v novembri som siel na chatu pod Martinky...tak som po vikende nastupil do auta a zasvietila spiralka a helikoptera a bolo vybavene.
16.06.2023 - 00:07:00
00
velmi zriedkavy ukaz, zachyteny na kameru. Zene sa to stalo na bajku v meste, keby si dvaja dementi zabudli dat cervenu znacku na lano a bolo pekne natiahnute cez cykloprechod. Nastastie nesla cez rajdy.
PS cela seria je viac menej esencia debility, plus strety s chodcami, takze len na vlastne riziko
thumb_up0thumb_down
29.06.2023 - 21:02:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up