Kaper múdry a poctivý človek v tejto dobe nemá šancu. Vidím aj u nás na firme 🤔
16.06.2023 - 09:21:11
00
Presne to vystihol vtip od Srsna.
16.06.2023 - 09:29:30
00
Kaper napísal:
Alebo do placu?

Tak nejak. Dnes YT ponukol mudrosti svojpravneho. Radsej som neklikol.

Prílohy:

Danko.JPG
Danko.JPG 27.51 KiB thumb_up0thumb_down

16.06.2023 - 09:30:21
00
Info kampan od susedov.
https://zpravy.aktualne.cz/dezinformace/r~c8dd8d90f88f11eda873ac1f6b220ee8/
16.06.2023 - 09:32:48
01
Vraj progresivne strany na celom svete :D kym tu nebolo PS, to slovo ste vy dezole ani nepoznali. Velmi dobre si pamatame, ako ste sa sli vtedy zosrat z Kisku, to bol vas nepriatel numero uno. Nepriatelia sa menia, len nasrane v lebeni ostava.
16.06.2023 - 09:47:15
017
"Velmi dobre si pamatame"

Ja som btw volič Kisku aj Čaputovej. Tak hádam prečkaj tie halucinácie a potom skús napísať.
16.06.2023 - 09:54:35
00
nemusel by som uvažovať o PS, keby sme mali možnosť voliť ekonomicky liberálnu a hodnotovo/sociálne konzervatívnu stranu ... žiaľ, vyberať si môžem len z ponuky
16.06.2023 - 10:05:48
04
nimm_zwei napísal:
"Velmi dobre si pamatame"
Ja som btw volič Kisku aj Čaputovej. Tak hádam prečkaj tie halucinácie a potom skús napísať.

Len pripominam, ze stale cakam na tvoju radu koho volit teraz. Mlcanie, like pre lapaloma a tento tvoj citovany koment budia dojem, ze tvoj tip bude PS :lol: A kto mlci ten svedci.
16.06.2023 - 10:21:53
00
Palo TT napísal:
Rozlisuj medzi informacnym obsahom a formou/stylom akym si ho podal.“ „minusky mas za tu formu podania

Palo TT napísal:
Tu trstenicu prosim vysvetlit.

No že ti neni jemne trapná táto vychovávateľská póza, zdvihnutý ukazováčik... To je inak skoro železné pravidlo u Uvedomelých Liberálnych Mužov (ULM), ako ty, fubar, a nielen, čo pozorujem. Takmer neomylný marker :)

Rozhadzuješ opovržlivé výrazivo ako konfeti (“desole“) a pak ideš volakoho kárať za úroveň diskurzu. Pane bože. Iný si ide hejterský diss od rána do rána, vozí po... čojaviem.. vypadlo mi jej meno... po Záborskej s prémiovou vulgaritou (že aj Miňo Mazurek bledne), a pak sa strojí za vyslanca #tolerancie a #slušnosti. To treba vidieť:)

Ja som inak rovnaký, ale aspoň si do pixe odpustím tento nafúkanecký “tone policing“

Pošli prstík dole za „formu podania“ a víkend môže začať :sun:
16.06.2023 - 11:06:42
00
Palo TT napísal:
cakam na tvoju radu

Nečakaj. Sa rozhodnem na poslednú chvíľu a u niekoho si skúšobne odložím svoj hlas. Potom ti poviem. Ale PS, Smerohlas, Danko, Hnedí a Excel sú no-go zóna.

Beztak podľa Griety Túúnberg a jej #Odborníkov je všetko v kýbli, takže absolútne no stress :coffee:

Prílohy:

k1.jpg
k1.jpg 32.38 KiB thumb_up0thumb_down

16.06.2023 - 11:15:56
00
Vychovavatelska poza ??? WTF :lol: Vsak to bola prebiehajuca diskusia nas dvoch a len som ti upresnil ako bol mysleny moj nazor, ktory som predtym napisal verejne a nevyjadril anonymne minuskou. Absolutne nic mentorske za tym nevidim.

Vravi sa , ze podla seba sudim teba a tak som moj nazor v sirsom aplikoval aj na tych anonymnych minuskovacov. Ale samozrejme v tomto sa mozem uplne mylit. V kazdom pripade som v tomto fore nejake extremne "progresivne" nazory nepostrehol. Len extremne obavy (z mojho pohladu neopodstatnene) a vytahovanie bulvarnych informacii z opacnej strany.
16.06.2023 - 11:20:23
01
jakze nie. Sak tu pre niektorych je extremne progresivne degenerujuce a spolocnost destruujuce uz to ked nekamenujeme homo par drzajuci sa za ruky na verejnosti.
A biologiou sa tu ohanaju ludia pre ktorych je studnica poznania zrejme hlaska "chlapci maju pindura a holky vaginu"
16.06.2023 - 11:27:34
01
nimm_zwei
V eko temach sme IMHO globalne pekne v prdeli.
Napriek mnohorocnej usilovnej praci nami volenych zastupcov stale mame ale to stastie, ze na Zemi patrime do "hornych 10000" a navyse mame celkom priaznivu geograficku polohu. Ale ty co tolko stastia nemaju uz na to doplacaju (aj zivotmi). Len Slovak si mysli, ze staci zatvorit oci a problem je vyrieseny.
16.06.2023 - 11:32:20
02
nimm_zwei napísal:
Nečakaj. Sa rozhodnem na poslednú chvíľu a u niekoho si skúšobne odložím svoj hlas. Potom ti poviem. Ale PS, Smerohlas, Danko, Hnedí a Excel sú no-go zóna.

Dakujem za odpoved. Excel je SAS?
Takze so sancami byt v parlamente nam ostali - Sme rodina, Olano, KDH
+alternativy nevolit alebo nechat hlas prepadnut v niecom pod 5%.
16.06.2023 - 11:44:58
01
"Fico aj PS predstavujú rôzne typy hrozby – Smer vo vláde by priniesol návrat marazmu, aký nám už títo cynici moci viackrát predviedli, znamenal by tiež deštrukciu snáh o spravodlivý štát aj ohrozenie skutočných národných záujmov v situácii, keď v susednom štáte zúri vojna a stále nie je vylúčený úspech Vladimíra Putina a destabilizácia Európy.

Progresívci sú iným typom hrozby. Ak vo voľbách uspejú, aj pomocou mediálneho a kultúrneho establišmentu budú presadzovať zmenu kultúry krajiny smerom k hodnotovým aj zeleným experimentom, nad ktorými by bdela akási samozvaná ideová polícia."


-M. Hanus (Postoj)

Tak.
16.06.2023 - 12:05:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up