Vyznelo to, akoby Ti co vzdali, su babovky .... snad si to tak nemyslel.

he he, svrbia ma prsty na klavesnici... Lagonda :P vecer ma asi zbijes :lol:
14.08.2008 - 13:27:09
00
he he, svrbia ma prsty na klavesnici... Lagonda :P vecer ma asi zbijes :lol:

Dušky ... davaj ... od teba znesiem ... viem si predstavit ako sa pri tom ksichtis ked nieco pises ... a aj ked mame podobne casy, aj tak Ta povazujem za "starsieho brata" .... bikove skusenosti budem este vela rokov dohanat ...
14.08.2008 - 13:30:51
00
Uz sa na vas vecer tesim hosi, tiez sa pridam do debaty. :lol:

P.S. Dudo s Pisom su prave sratchky ako som uz pisal, my ostatni co sme nedokoncili nie sme len babovky ale aj megasratchky. :twisted:
14.08.2008 - 13:38:09
00
viem si predstavit ako sa pri tom ksichtis ...
:twisted: :lol:
14.08.2008 - 13:39:30
00
[quote=""]

Vyznelo to, akoby Ti co vzdali, su babovky .... snad si to tak nemyslel.


huups, sorry, urcite som nechcel nikoho urazit, ved ja by som si na krejzi ani netrufol....... :oops:
casto to pre technicke poruchy, ci v tomto pripade aj nedostatocne oblecenie nejde, predsa len zdravie by malo byt na prvom mieste..... narazal som len na to ze ti machri co to presli predsa len neboli klasifikovani....
14.08.2008 - 13:48:24
00

Na buduci rok mam so sebou nahradne platnicky a budem dufat, ze sa pocasie zopakuje, aby som zistil ake to je ... :twisted:


tiez sa k tebe pridam. toho krejziho o rok prejdem, verim si :twisted:
ak by mi aspon trosku brzdili brzdy v necelej polovici trate (teda tak ako vacsine finisherom) urcite by som sa na to tiez dal.
aj prve dnf musi niekedy byt, dufam ze to bolo aj posledne :)
14.08.2008 - 15:29:32
00
Pár dní som potreboval na vstrebanie hlbokého zážitku zo sado/maso akcie horal 2008
...

povodne som nemala v umysle sem pisat, ale toto bol pribeh roka
kks!! klobuk dole ... :shock: :D
budem sa inspirovat tvojim nasadenim a odhodlanim nevzdat "ani bohovi" ked budeme zomierat na Grand Raide :wink:
14.08.2008 - 15:51:38
00
2vigo3: klobúk dolu. Si si mal dať nickname macgyver. A boli sme spolu v sprchách. Keď si to tam líčil, tak mi ešte nedochádzalo, ale tieto fotky a reportík vystihujú základný fakt: "Kde je vôľa, tam je cesta." Toho roku to platilo obzvlášť.

2gombik: cigi boli 2, ale pśśśśt. :oops: Len už neviem či som ich vyfajčil, vypil, alebo zjedol. :P


To si fakt nemusel bonznúť že sme boli po tom v sprche spolu:-) ktovie čo si tu ľudia pomyslia:-))
Možno by som sa tak nahlas zamyslel či može ešte platiť výrok "nikdy nieje tak zle aby nemohlo byť ešte horšie":-) má niekto odvahu po absolvovaní horala 08 tvrdiť že je to pravda?:) ja osobne si to moc už asi ani predstaviť neviem:)
14.08.2008 - 21:58:47
00
povodne som nemala v umysle sem pisat, ale toto bol pribeh roka
kks!! klobuk dole ... :shock: :D
budem sa inspirovat tvojim nasadenim a odhodlanim nevzdat "ani bohovi" ked budeme zomierat na Grand Raide :wink:


Podla mna ked sa už na niečo dám tak to chcem dokončiť:-) techniku neľutujem lebo som zástanca toho že veci majú slúžiť a nie ich mať ako nejakú modlu a leštiť bike doma:)
čo sa týka výkonu nepatrím k chrtom a beriem to skor ako zážitok a je mi jedno že prídem posledný ale prídem a to je pre mna doležité:)
14.08.2008 - 22:03:29
00
No čo krejzi smotánka, už ste niekoho splašili kto vám vytlačí tie tričká z nápisom KREJZI FINISHER 08. Mohli by ste potom spraviť aj že SKORO KREJZI FINISHER 08 pre tých s DNF a vyhlásiť mini súťaž o najlepší design. :)
14.08.2008 - 22:37:42
00
To si fakt nemusel bonznúť že sme boli po tom v sprche spolu:-) ktovie čo si tu ľudia pomyslia:-))

Lepší nežli ženská zrada, teplá prdel kamaráda. :twisted:

Možno by som sa tak nahlas zamyslel či može ešte platiť výrok "nikdy nieje tak zle aby nemohlo byť ešte horšie":-) má niekto odvahu po absolvovaní horala 08 tvrdiť že je to pravda?:) ja osobne si to moc už asi ani predstaviť neviem:)

V každom prípade sa potvrdil jeden z murphyho základných postulátov:
"Matička příroda je děvka!"
15.08.2008 - 00:29:38
00

Možno by som sa tak nahlas zamyslel či može ešte platiť výrok "nikdy nieje tak zle aby nemohlo byť ešte horšie":-) má niekto odvahu po absolvovaní horala 08 tvrdiť že je to pravda?:) ja osobne si to moc už asi ani predstaviť neviem:)


nebolo to sice na maratone, ale uz som zazil na biku krupobitie, v priemere cca 1-2cm, a predstavit si viem aj vacsie:P
akurat si neviem predstavit v tom bikovat viac, ako par minut

tym nechcem nic privolavat a dufam, ze ti hore maju aspon trocha sudnosti a podobnu zradu nam o rok nepripravia....

PS:na navrhu finisherskeho tricka sa pracuje... :wink:
15.08.2008 - 08:03:17
00



PS:na navrhu finisherskeho tricka sa pracuje... :wink:

dufam, ze aj na tom druhom..............
15.08.2008 - 09:24:07
00
Sratchky co nedokoncili nemaju narok! :)
15.08.2008 - 09:26:12
00
kua a ked som to vzdal 5 km pred cielom(pre trhnutu retaz a nestihacku limitu) ta tiez nic :( :( :(

:twisted:
15.08.2008 - 09:39:28
00
keyboard_arrow_up