:oops:
13.08.2008 - 21:41:15
00
taky najväčši trapas som zažil asi v škole v 9.triede zš .... prišla k nam nova pekna mlada učitelka cca 20 ročna a zhodou nahod stražila na chodbe, na ktorej bola naša trieda. vždy cez prestavku som vyšiel von a v snahe poflirtovať s tou učitelkou som sa snou vždy bavil o čom sa dalo. (to bol adrenalin :twisted: :oops: ) no a raz po takejto prestavke mi povedala že no už zvonilo mal by si sa vratiť do triedy tak ja že fajn. išla so mnou po triedu a v tom spolužiak na plne pecky vyhrkol : "Heeej ty koketnik! ta učka ti aj tak nedá!"

takže vtedy som vyzeral takto : :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: a ta učitelka podobne :lol:
13.08.2008 - 21:49:03
00
:lol:
13.08.2008 - 21:56:15
00
ASSASSIN-Biker: no tak tomuto sa hovoi sila,.... precital som vsetko az teraz a dobre som sa zabavil,... len tak dalej,....
ako tu uz bolo spominane SPD, tak ja som sa v Topolcanoch vysypal na semafore, nabehla cervena, auta zastavovali a ja tiez, a potom uz len pevne drziac riaditka som padol na lavu stranu a ked som sa zdvihol a presiel na chodnik, zacal som nadavat na pedale a tak, hrozne som sa vtedy hanbil, plne prechody a chodniky ludi samozrejme,... :oops: :oops:
14.08.2008 - 23:00:31
00
ešte pridam jeden moj skôst :
išiel som si iba tak po ulici a zarzu vidim oproti mne nejakeho chalana (nevidel som ho ostro) ako kýva. myslel som že je to moj spolužiak nejaky kedže som ho tak dobre nevidel tak som odkýval... ked som bol bližšie pri nom tak som pochopil že je to nejaky neznamy človek ktory kyval na svoju priatelku ktora kračala zamnou :oops:
14.08.2008 - 23:13:02
00
:lol: Netreba ti nahodou okuliare ??
15.08.2008 - 09:26:55
00
ešte pridam jeden moj skôst :
išiel som si iba tak po ulici a zarzu vidim oproti mne nejakeho chalana (nevidel som ho ostro) ako kýva. myslel som že je to moj spolužiak nejaky kedže som ho tak dobre nevidel tak som odkýval... ked som bol bližšie pri nom tak som pochopil že je to nejaky neznamy človek ktory kyval na svoju priatelku ktora kračala zamnou :oops:

bezna vec, aj mne sa to stava, a vies co vtedy treba spravit ? prejsst okolo neho a akoze sa z niekym rozpravat, ze si zdravil jeho, ale pruser ak sa otoci a nikto tam nebude, budes vyzerat ako keby si bol huj (h=ch) :lol:
ja rozmyslam uz asi 5min. ze kedy bol nejaky trapas, ale ziadny nespomenem, to uz bolo davno... 8)
15.08.2008 - 11:14:16
00
ASSASSIN-Biker: no tak tomuto sa hovoi sila,.... precital som vsetko az teraz a dobre som sa zabavil,... len tak dalej,....
ako tu uz bolo spominane SPD, tak ja som sa v Topolcanoch vysypal na semafore, nabehla cervena, auta zastavovali a ja tiez, a potom uz len pevne drziac riaditka som padol na lavu stranu a ked som sa zdvihol a presiel na chodnik, zacal som nadavat na pedale a tak, hrozne som sa vtedy hanbil, plne prechody a chodniky ludi samozrejme,... :oops: :oops:

cibo9 by vedel o takychto situaciach dost vela hovorit, odkedy ma SPD tak pada, a pada, a pada :lol:
15.08.2008 - 11:26:22
00
ja mam teda trapasov aaaaž aaaaž. a zasa ma jeden napadol aku tu vravite o tych padoch. išiel som na biku okolo takej novostavby cez blatistvy chodnik a v celku rychlo... zrazu som zbadal mlaku.. hovorim si šak už nebudem brzdiť ešte šlahnem. to dám. tak som do toho ešte trocha šlapol (a to som nevedel že to je akasi blatova doslova jama zaliata vodou) nabehol som do toho koleso sa zaborilo a ja už som letel cez rajdy a pristal som rovno v dalšej mláke kričiac kuuuu*vááááá :lol:
videli ma všetci roboši na stavbe a samozrejme aj počuli a takto pekne zablateny a mokry + blato a štrk ešte aj v prdeli :evil: som sa musel vracať domov cez dve dediny :evil:
15.08.2008 - 14:15:22
00
Tusim pritahujes prusery.. :)
15.08.2008 - 14:20:51
00
niekedy to tu na fóre vyzerá že tie pády na hlavu su aj s trvalými následkami
15.08.2008 - 14:23:12
00
ja som zabudla medzi ucastnikov vcerajsieho vyletu v Kristiane priratat nasho bossa Duda :oops:
15.08.2008 - 14:26:54
00
tiež si letela cez riditká :P
15.08.2008 - 14:27:44
00
Jasneee, raz a stacilo :evil:
15.08.2008 - 14:29:21
00
niekomu stačí raz niekto musi viac krát :lol:
15.08.2008 - 14:29:56
00
keyboard_arrow_up