presne. mala som na mysli dlha trat vs dlha trat (ako pises, nebudete predsa robit finisher tricka pre 70-tu trat). tak ako ten co prejde, resp neprejde (tech/limit) 210 Salzku, rovnako ten co prejde/neprejde 115 Horala, myslim ze moze hrdo nosit Finisher (/DNF) tricko.... 8)
(azda okrem tych co vzdali po 5km :oops: , ale to uz je na kazdom osobne :wink: )

Ja som vzdy ten zly :), ale podla mna nikto, kto bol na Krejzi trati menej ako 8 hodin, nema mat narok na DNF tricko. To je o bikerskej cti. Ked zabalil skor, tak sa nema cim chvalit, ved by si ho ani nezasluzil ked niektori ludia na Lejzi dokoncili po 7-8 hodinach. Takze buno je jeden z tych par, co narok ma. :)
15.08.2008 - 10:55:58
00
amputovat a nasledne si zvyknut :-)


ja mám strpnutý prostredník na pravej ruke....vieš si predstaviť ako blbo by to vyzeralo pri určitých gestách?:)
15.08.2008 - 10:57:21
00
Ja som vzdy ten zly :), ale podla mna nikto, kto bol na Krejzi trati menej ako 8 hodin, nema mat narok na DNF tricko. To je o bikerskej cti. Ked zabalil skor, tak sa nema cim chvalit, ved by si ho ani nezasluzil ked niektori ludia na Lejzi dokoncili po 7-8 hodinach. Takze buno je jeden z tych par, co narok ma. :)

hurááá takže nárok by som mohol mať teda aj ja:)
a podla tvojich kritérii výtaz na to nárok nemá? kedže to prešiel za 6?:)
pre mna dosť nepochopiteľný čas:)
15.08.2008 - 10:59:13
00

vie mi niekto zodpovedne porovnať Salz 210 a horala 2008? o koľko je náročnejší?:-) predpokladám že je tam viac o bikovaní:) je tam limit 16 hod predpokladám že po skúsenostiach s horalom za nejakých 20hod by som mohol aj dojsť:) :)


no toho roku som mal po 110 dost ale jednoznacne o rok 210 stavka je stavka :) hh na salzke je to menej o technike a viac o tom slapani do kopvov by som povedal.
15.08.2008 - 10:59:34
00

no toho roku som mal po 110 dost ale jednoznacne o rok 210 stavka je stavka :) hh na salzke je to menej o technike a viac o tom slapani do kopvov by som povedal.

takže je mi tam asi škoda chodiť:)
15.08.2008 - 11:01:54
00
to urcite nie :) treba tam ist oskusat :) a mozno prezit a potom s hrdostou nosit triko
15.08.2008 - 11:07:38
00
hurááá takže nárok by som mohol mať teda aj ja:)
a podla tvojich kritérii výtaz na to nárok nemá? kedže to prešiel za 6?:)
pre mna dosť nepochopiteľný čas:)

Ty si dokoncil, takze Ty by si mal mat "finisher after time limit". :) A ja som pisal o kriterach pre tricka DNF pre tych co nedokoncili, takze samozrejme kazdy kto dokoncil v limite ma narok na finishera.

Ale stale sa da polemizovat o tom, ci to bolo az tak strasne, kedze na Salzke je finisher o tom, ze 210 km je nenormalne cislo, prevysenie tiez a casovy limit je drsny. Horala priemerny biker v limite zvladne a to dokonca aj za takychto podmienok. Moj skromny nazor...
15.08.2008 - 11:13:46
00
Ty si dokoncil, takze Ty by si mal mat "finisher after time limit". :) A ja som pisal o kriterach pre tricka DNF pre tych co nedokoncili, takze samozrejme kazdy kto dokoncil v limite ma narok na finishera.

Ale stale sa da polemizovat o tom, ci to bolo az tak strasne, kedze na Salzke je finisher o tom, ze 210 km je nenormalne cislo, prevysenie tiez a casovy limit je drsny. Horala priemerny biker v limite zvladne a to dokonca aj za takychto podmienok. Moj skromny nazor...

ved to že to číslo je až moc drsné:) predpokladám že by som to fyzicky zabalil niekde na 150-170km :-( a neviem čo by povedal zadok a chrbát :( tak dlho som vkuse na biku ešte nesedel:(
15.08.2008 - 11:17:12
00
Ja som vzdy ten zly :), ale podla mna nikto, kto bol na Krejzi trati menej ako 8 hodin, nema mat narok na DNF tricko. To je o bikerskej cti. Ked zabalil skor, tak sa nema cim chvalit, ved by si ho ani nezasluzil ked niektori ludia na Lejzi dokoncili po 7-8 hodinach. Takze buno je jeden z tych par, co narok ma. :)


ono je ine prejst Lejzi, ked ma clavek za sebou jeden narocnejsi kopec a pred sebou uz iba par jemne zvlnenych km do ciela, na tu hodinku sa zatat zuby daju...ale ked niekto presiel polovicu Krejzi, zmrzol na Panskej holi a caka ho este cca 5 hod. tortury, tak to vzdanie je pochopitelne

nehovorim o tych, ktori to zapichli uz vo Vikartovciach, ti ani nezabojovali... :twisted:

Takze navrhujem, ze DNF tricko by si zasluzili ti, co presli aspon polovicu(a tym padom tam spadam aj ja:P)
15.08.2008 - 11:19:53
00
Ja som pisal len svoj nazor. Finisher to ano, to si ti, co to dokoncili zasluzia, ale zabalenie po polovici trate nie je az taky heroicky vykon aby som sa tym chvalil. A Finisher na Salzke je aj tak niekde uplne inde...
15.08.2008 - 11:25:45
00
Jezus, neber to az tak vazne, ja to nepovazujem za heroicky vykon, ale v tych podmienkach musi byt clovek fakt trochu Krejzi, ked sa niecoho podobneho zucastni a 5 hodin ide s vierou, ze to da...ja som to zabalil hlavne koli zime na Panskej Holi, ak si sa dostal aspon tam, vies, o com hovorim
hazardovanie so zdravim koli maratonu nepovazujem za hrdinstvo, ale za pochabost
to DNF tricko ma byt skor utechou pre tych, ktori nechceli vzdat, ale okolnosti ich donutili
v tom duchu by malo aj vyzerat...
15.08.2008 - 11:45:50
00
Jezus, neber to az tak vazne, ja to nepovazujem za heroicky vykon, ale v tych podmienkach musi byt clovek fakt trochu Krejzi, ked sa niecoho podobneho zucastni a 5 hodin ide s vierou, ze to da...ja som to zabalil hlavne koli zime na Panskej Holi, ak si sa dostal aspon tam, vies, o com hovorim
hazardovanie so zdravim koli maratonu nepovazujem za hrdinstvo, ale za pochabost
to DNF tricko ma byt skor utechou pre tych, ktori nechceli vzdat, ale okolnosti ich donutili
v tom duchu by malo aj vyzerat...

chlapci fakt to neberme tak smrtelne vážne:) v prvom rade ide o zážitok a nie o to aby sme hodnotili či má niekto nárok alebo nie:-) ak si niekto myslí že si to tričko zaslúži nech si ho má z mojho pohľadu ide skor o recesiu nie o to aby ma niekto na základe trička kastoval do kategorie tých "božských" čo to prešli:) v prvom rade musí byť sranda:-) preto sa takto verejne spýtam je tu osoba ktorá chce isť Salz 210 budúci rok? nemyslím chrtov ale takého čo to chce brať ako boj o prežitie. Takého čo na to papierovo nemá ale chce to ísť skúsiť:) pridal by som sa k nemu do tréningového campu:) :) :)
15.08.2008 - 11:58:50
00
Pišta radšej si daj tú 110tku na začiatok aby si aj z toho niečo mal, taký Robo Matusek je chrt, prešiel 200ku na Salzi a aj tak išiel na Horalovi do Svitu autobusom.... :lol:
15.08.2008 - 12:05:30
00
preto sa takto verejne spýtam je tu osoba ktorá chce isť Salz 210 budúci rok? nemyslím chrtov ale takého čo to chce brať ako boj o prežitie. Takého čo na to papierovo nemá ale chce to ísť skúsiť:) pridal by som sa k nemu do tréningového campu:) :) :)

je to moj sen, ale do roka to nenatrenujem, realne odhadujem min. 3 roky na trening, nie len fyzicky, ale aj psychicky + strava, pitny rezim atd atd

podla mna dat priemerku cez 13 pri 7.000 vyskovych, to chce viac ako par mesiacov jazdenia navyse... :?
15.08.2008 - 12:23:57
00
Pišta radšej si daj tú 110tku na začiatok aby si aj z toho niečo mal, taký Robo Matusek je chrt, prešiel 200ku na Salzi a aj tak išiel na Horalovi do Svitu autobusom.... :lol:

no vidíš:-) si ma utvrdil v tom že na to mám ked som prešiel horala:) ale nie srandujem:-) tú 110 myslím že zvládnem "vpohode" len moja povaha je trochu iná:-)
15.08.2008 - 12:24:04
00
keyboard_arrow_up