nechapem co mate proti slanemu syru :)
15.08.2008 - 16:22:44
00
No proste mi nechuti... akoze zjem vsetko ale ked si mozem vybrat tak nieco si proste nevyberiem a bryndza sem patri urcite (co ja viem podla mna je volaka kysela...)
15.08.2008 - 17:00:00
00
ja jem croisanti
19.08.2008 - 09:42:10
00
slaný syr je mňam, hlavne keď je dobre vyúdený, ešte lepšie sú syrové korbáčiky a najlepšie sú bryndzové halušky, tie by som vyžieral aj celý deň :lol:
19.08.2008 - 11:15:20
00
Ja jem málo vecí. Kura na všakovaké spôsoby, kačicu/hus už iba málinko a radšej keď je taká fajne mastná, ryby-záleží od toho ako je pripravená... To je asi všetko z mäsa. Huby nedám do úst... A ostatné jedlo... Vždy mám pečivo s roztierateľným syrom s bylinkami. A ešte dám do úst možno sójovú paštétu. Polievky takmer všetky(najradšej cesnačka a slepačí vývar)... Ovocie, zelenina- všetko čo nie je nejako spracované(dusenie, varenie zeleniny či ovocia je pre mňa už fuj). Zjem vločky s mliekom a potom kadejaké sladkosti a slanosti(každý druh orieškov je u mňa vítaný). Všetky druhy syra zjem ale neviem prečo, ale nikdy som neochutnala bryndzu...Pizzu len základnú zjem, alebo s nejakými prídavkami malými. Cestoviny ala špaghetti zjem ale nie som nadšená z ich jedenia, lebo kečup mi už lezie trošku hore krkom a horčicu som nikdy neochutnala, ale smrdí mi to :oops: .
Som veľmi vyberavá a keby niekto založil anketu kto je tu najvyberavejší, asi som medzi prvými ak nie prvá :oops:
19.08.2008 - 11:27:37
00
Ja mam rada vsetky tie skodlive veci, co nam odbornici zakazuju a co sa nezlucuje s pravidlami racionalnej vyzivy.
Niet nad taku podhrdlinku, pecenu kacenu/cim mastnejsia, tym lepsia/, udene grilovane koleno, parene buchty, slivkove knedle, atd.....
19.08.2008 - 11:54:09
00
Ja mam rada vsetky tie skodlive veci, co nam odbornici zakazuju a co sa nezlucuje s pravidlami racionalnej vyzivy.
Niet nad taku podhrdlinku, pecenu kacenu/cim mastnejsia, tym lepsia/, udene grilovane koleno, parene buchty, slivkove knedle, atd.....


Kolienko :D áno, môže byť, aj varené a tá koštička s chlebom a kopec soli :D
19.08.2008 - 11:56:59
00
Jedinú vec kerú fakt nemosím sú tí naše "slávne" halušky...
19.08.2008 - 12:08:01
00

Kolienko :D áno, môže byť, aj varené a tá koštička s chlebom a kopec soli :D

A potom ta bolieva zaludok...vzdy iba pri tom,co nemas rad,ze :?: :lol:
19.08.2008 - 12:08:51
00
Jedinú vec kerú fakt nemosím sú tí naše "slávne" halušky...

Ty si neako zdzedzinovel..ten slovnik,ajajaj.. :shock:
19.08.2008 - 12:09:50
00
Tomu sa vyprava,ze zahorska bratislava....nepoznas???
19.08.2008 - 12:12:03
00
Tomu sa vyprava,ze zahorska bratislava....nepoznas???

Na to si došél až teraz :?: :wink:
19.08.2008 - 12:19:05
00
z jedal mam najradsej spagety, to je moje najoblubenejsie jedlo, potom mam rad take veci ako segedinak, krabie tycinky,halusky, buchty, langose, sisky, maso skoro kazde *****,absolutne neznasam leco ani plnenu papriku, z polievok mam najradsej cesnacku, gulasovu a slepaciu, neznasam koprovu omacku, huby, rajciny, varenu mrkvu ani vareny hrach, co sa tyka obilovin tak milujem ovsene vlocky , psenickne klicky, pohankove vlocky, rozne tie semienka slnecnicove, lanove, sezamove a vsetky ine rastlinne...
19.08.2008 - 12:20:55
00
A potom ta bolieva zaludok...vzdy iba pri tom,co nemas rad,ze :?: :lol:



Nebuď na neho takááá. Veď teraz je to len na imaginárnej úrovni. V reále bude mať chlieb s maslom.
19.08.2008 - 12:41:03
00
Ja jem málo vecí. Kura na všakovaké spôsoby, kačicu/hus už iba málinko a radšej keď je taká fajne mastná, ryby-záleží od toho ako je pripravená... To je asi všetko z mäsa. Huby nedám do úst... A ostatné jedlo... Vždy mám pečivo s roztierateľným syrom s bylinkami. A ešte dám do úst možno sójovú paštétu. Polievky takmer všetky(najradšej cesnačka a slepačí vývar)... Ovocie, zelenina- všetko čo nie je nejako spracované(dusenie, varenie zeleniny či ovocia je pre mňa už fuj). Zjem vločky s mliekom a potom kadejaké sladkosti a slanosti(každý druh orieškov je u mňa vítaný). Všetky druhy syra zjem ale neviem prečo, ale nikdy som neochutnala bryndzu...Pizzu len základnú zjem, alebo s nejakými prídavkami malými. Cestoviny ala špaghetti zjem ale nie som nadšená z ich jedenia, lebo kečup mi už lezie trošku hore krkom a horčicu som nikdy neochutnala, ale smrdí mi to :oops: .
Som veľmi vyberavá a keby niekto založil anketu kto je tu najvyberavejší, asi som medzi prvými ak nie prvá :oops:





Radšej šatiť, ako živiť.
19.08.2008 - 12:43:21
00
keyboard_arrow_up