ved to tam je
24.04.2023 - 15:03:47
01
Gusto0 napísal:
dnes som sa prvy krat od zmeny vratil po pol dni k diskusii k clanku a uff - za mna nie. nove prispevky som musel doslova hladat. tym ze sa preskupuju podla lajkov a co ja viem coho este sa postupne poprehadzuju a "nove" fakt nieje vidiet a musel som ich pracne hladat ocami, kedze som po dni unaveny tak som to vzdal. za mna ideal bol oranzove pozadie celeho noveho prispevku - jednoznacne na prvy pohlad bolo vidiet co je nove.


ja by som dal radsej takto ked uz :-)
background: orange;
border: 0px;
color: #fff;

Prílohy:

nove.png
nove.png 130.01 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2023 - 16:02:36
02
to nemozeme, orange generuje #ffa500 a to nie je MTBIKER farba :makeup:
viac konkretne sa k tomu zatial vyjadrit neviem, je to citane, nebude ignorovane :handshake:
24.04.2023 - 16:20:58
11
Gusto0 napísal:
dnes som sa prvy krat od zmeny vratil po pol dni k diskusii k clanku a uff - za mna nie. nove prispevky som musel doslova hladat. tym ze sa preskupuju podla lajkov a co ja viem coho este sa postupne poprehadzuju a "nove" fakt nieje vidiet a musel som ich pracne hladat ocami, kedze som po dni unaveny tak som to vzdal. za mna ideal bol oranzove pozadie celeho noveho prispevku - jednoznacne na prvy pohlad bolo vidiet co je nove.

Pridavam sa, nove prispevky vobec nebiju do oci a zvyknuty na tu oranzovu z predosleho designu, ma mylia tie oranzove bodky v reakciach na prispevok. Oznacene noveho prispevku je velmi nevyrazne a velmi lahko prehliadnutelne.
24.04.2023 - 17:06:08
03
Gusto0 Vďaka. S tou možnosťou radiť diskusné príspevky aj od najstarších máš pravdu, že to tam je. Len tie možnosti v rozkliknutej tabuľke sú de facto na bielom podklade a tabuľka nie je ohraničená čiernou linkou. Tak možnosť od najstarších sa mi stratila na písanom texte, článku ako pozadí.
24.04.2023 - 19:50:31
00
Rachela napísal:
to nemozeme, orange generuje #ffa500 a to nie je MTBIKER farba :makeup:

Presný kód farby je podstatný :lol:

thumb_up0thumb_down
25.04.2023 - 10:06:16
01
stale sa neuvazuje o dark mode?
26.04.2023 - 19:42:11
03
k novym prispevkom - lepsie.
uz len otazka - preco chcete mat tie ciary vedla odpovede na prispevok oranzove?
26.04.2023 - 22:48:14
00
Ahoj, marecej, obcasne uvazovat, to ano, ale nic take v plane nie je v kratkom ani strednodobom horizonte.
27.04.2023 - 10:05:19
00
Ahojte, mam taky problem, ze pri prezerani fora cez Safari (16.6 (18615.3.12.11.2)) na MacOS 13.5 napisem do boxu na "rychlu" odpoved text a po kliknuti na oranzove tlacislo "Odpovedat v teme" ma to hodi na editor spravy ako keby som chcel pred odoslanim este odpoved upravovat - presne to sa mi stalo aj teraz a deje sa uz zakazdym.

Tiez mi nefunguje hodnotenie prispevkov. Hodi ma uplne hore na stranku, ked kliknem na "palec hore".

Neviem, ci je problem u mna alebo to je vseobecny problem. Mam v Safari nainstalovany AdGuard - moze robit tento doplnok problem? Doteraz sa nic take nedialo. Ide mozno o posledne dva tri styri tyzdne.
02.08.2023 - 22:49:53
01
Ahoj, misoR, spravanie, ktore popisujes, zodpoveda tomu, ked mas na stranke javascriptovy error. Ja to zreplikovat u seba neviem, avsak mam este starsi MacOS, a teda aj starsiu verziu Safari. To, ze to sposobuje extension AdGuard je lahko mozne (aj ked tiez som si ho teraz do Safari pridal a problem sa mi neprejavil), kedze tieto extensions z principu narabaju so zdrojovym kodom stranky a svojvolne blokuju spustanie skriptov a stahovanie zdrojov, na zaklade pravidiel, ktore nie su pod nasou kontrolou.
Ak mas zapnute v Safari developer tools a vies mi poslat do SZ screenshot obsahu zalozky Console po tom, co nacitas detail fora, mozno by sa podarilo polahky identifikovat problem.
03.08.2023 - 07:48:30
00
Ďakujem, večer sa na to pozriem
03.08.2023 - 11:28:42
00
Ahojte Rachela a spol, asi s tym neurobite nic, no aspon odpoved zo zvedavosti...mate pri uploade fotiek sem nastavenu "degradaciu" fotky na urcitu uroven/hodnotu? Najlepsie to vidno pri fotke ktoru som nalinkoval embeded z FB a fotku ktoru som uploadol na vas web sem: https://www.mtbiker.sk/forum/post1972123.html#p1972123 Vidim ze z povodnej sirky 2500 je 1600, to je ok, len tie farb, detaily a ostrost su uplne fuč. Len mala poznamka, podpis mam len kvoli copyrightu, aj ked ten sa da lahko dat prec. No nezivim sa tym ani sa tu nijako neprezentujem, ci nerobim si reklamu. Fotim len pre seba a aby aj ostatni videli krasu prirody :) Dik za odpoved
12.09.2023 - 14:25:01
00
Uz parkrat som sa tu na to pytal, neodpovedali mi nic. Ta degradacia je uplne strasna. Kolko fotiek pribudne na toto forum denne, ze to treba takto riesit?
12.09.2023 - 17:45:22
00
Ja som chcel minule pridat fotky z vyjazdu, no vyskocilo na mna, ze fotky s velkostou nad 10 MB sa pridat nedaju. Pritom cca 5 MB fotku to tu automaticky zmensi na cca 0,5MB. Za dalsie nechapem, preco musim vzdy pri pridavani fotiek kliknut, ze su moje. Vsak som to uz raz odsuhlasil. Tak naco? A vlastne aj preto uz sem skoro nic nedavam.
12.09.2023 - 18:05:27
00
keyboard_arrow_up