marseluspp napísal:
A aktivity typu "Citius, Altius, Fortius" (Rýchlejšie, vyššie, silnejšie) si nechávam zatiaľ pre aktivity so ženou :)

Predpokladám, že ako ortodoxný elektrikár používaš pre aktivity so ženou e-pipíka (rozumej vibrátor) a nie bio... Má to výhody - vydrží dlhšie a môže to robiť častejšie, až do vyčerpania baterky. Tá sa dá však vymeniť. Nevýhodu to má len jednu - ty máš z toho prd a plné vajcia...
A keď sa žena rozhodne, že chce fajku (rozumej orálny sex), tak ty máš z cmúľania e-pipíka zase prd a plné vajcia...
Ach jaj, vy ortodoxní elektrikári to máte ťažké. A nečudujem sa, čo za kvokotiny píšeš - plné vajcia, semeno ti udiera do hlavy a výsledkom sú tvoje príspevky!
18.08.2023 - 10:43:46
31
Netuším prečo podaktorí pochopili môj posledný post ako vyjadrenie o e-bikoch. Išlo o cyklistiku ako takú. Za tie roky som pravdepodobne aspoň raz (vyjadrené v km) obehol zemegulu biobikom. Sadám naňho dodnes. Takže na rozdiel od podaktorích vášnivých odporcov e-bikov viem porovnať i keď občas sedlam e-bike len dva roky.
18.08.2023 - 10:58:55
02
JoKo ten tvoj rozbor ma zarmucuje. To s tými pipikmi je trocha cez čiaru.
18.08.2023 - 11:01:14
10
Dnes som bol na Šumiaci, nie až hore na KH, len tak v rámci tréningu pri Skaličke.
Pomaly sa tam rozvíja nový národný šport, požičiavanie e-bikov, lebo len takto od hlavnej cesty som napočítal 5 požičovní.

Inak, nejako mi tiež ušla pointa, ja jazdím Nízke Tatry a Muránsku planinu, a aj keď všetko idem za svoje, niekedy aj celkom rešpektovateľné watty, tak mi to nijako nebráni pozerať prírodu.

Teraz mimo tému, vážne je tak ťažké použiť slovo penis? Alebo mužský pohlavný úd? Fakt? To si vravíte dospelí? Snažím sa v práci žiakov naučiť používať spisovné a odborné výrazy, ale niečo sa fakt nedá....
18.08.2023 - 11:13:33
01
Podla mňa keď si učiteľ tak by si mal odsúdiť celý ten text.
A k tým požičovniam čo je na tom zlé? možno majú v ponuke aj bio.


Naposledy upravil VTV dňa 18.08.2023 - 11:41:13, celkovo upravené 1 krát.

18.08.2023 - 11:39:17
00
JoKo NA HRAD !!! uz som viac krat mal rozpisanu podobnu reakciu na Marsellus Wallceove vylevy na sexualne temy ale vzdy som to zmazal, takze diky ;-]
18.08.2023 - 11:41:11
01
Tie marselové sú aspoň slušne napísané.
18.08.2023 - 11:42:47
03
VTV napísal:
Podla mňa keď si učiteľ tak by si mal odsúdiť celý ten text.
A k tým požičovniam čo je na tom zlé? možno majú v ponuke aj bio.

A to už z akého dôvodu by som to mal celé odsúdiť?
18.08.2023 - 11:51:27
00
Čo by si povedal žiakovi keby ti napísal taký text, ale z výrazmi aké si použil ty. Bolo by to v poriadku? Nie je problém toho príspevku obsah ale forma?
18.08.2023 - 12:00:26
00
Chlapi zase osobné urážky??? Írske príslovie hovorí”Argumentuj ale neurážaj” a je to hlboká pravda,ale to už som asi spomínal…

Sex je korením života a z pohľadu žien je nástrojom vykorisťovania človeka človekom. :) Čo je na tom také nepochopitelné ak sa použije ako adekvatne prirovnanie?

Vás asi trápi že výhody ebiku sú čím ďalej zretelnejšie a nechcete to priznať.
Napriklad dnes už mám v pláne vylet na ebiku do Slovenského raja na tomášovský výhľad. Len tak po práci trochu nazbierať energiu na obľúbenom mieste … bez ebiku by som to len tak vpohode do zotmenia nedal.
Na to je to skvelá vec …
18.08.2023 - 12:15:25
00
palo14 napísal:
Vcera ma rozosmiali starsi turisti co ma oznacili ako "opravdoveho cyklistu" :-)

cize ebiker je fake biker :D :y: :D
18.08.2023 - 12:54:15
01
marseluspp napísal:
A viete čo som si všimol? Že viacej opitých jazdí na biobiku ako ebiku. Ebikeri sú si vedomí sily svojho stroja, tak cuckajú bežne birrel či kofolu, no bioši - to je des čo popijú. A potom ohrozujú malé deti na cyklochodníkoch.... Klobúk dolu pred biošmi čo opitý tlačia svoj bike mimo cyklotrás ...

No , vidno ze si v BA este nebol. Takto pozriet podvecer BK , by si videl, ako to je s alkoholom a ebikmi :) iron.hide by asi vedel porozpravat :)

Inak teda vidim, ze Ivan sa v tejto teme nasiel, lepsie ako dnesny trening :D. Dnesny hejt na ebike :lol:
18.08.2023 - 12:55:12
00
pista napísal:
JoKo ten tvoj rozbor ma zarmucuje. To s tými pipikmi je trocha cez čiaru.

Zrazu aká úzkoprsosť.
18.08.2023 - 15:08:19
00
branomelis napísal:
Inak Marsel ty si nejako od tých žien závislý, alebo čo? Každý príspevok pomaly ečko prirovnávaš k nejakej ženskej, alebo spojeniu s milostnými zážitkami so ženami v štýle jedného českého filmu, kde hajnej ktorého hral Jiří Růžička spieval ženským do uška: Líbám, ženy vás tak rád.....🙄🙄


Som rád, že nie som jediný, kto si to tu všimol, a prišlo mu to, ehm, divné (eufemizmus). Lavíruje to na pomedzí 17-ročného panica a 50-ročného slizouna. Ale keď to príde ľudom vtipné, rozumiem tomu, že prečo sú Marcin a Kameňák u nás tak obľúbené.
18.08.2023 - 15:13:02
04
peter120 napísal:
Zrazu aká úzkoprsosť.


Čo iné sa dalo od teba čakať, že.
18.08.2023 - 16:25:55
01
keyboard_arrow_up