Kto mi poradí? Je to vzduchová vidlica Rockshox Recon RL na biku canyon exceed 5 2022.
Servis som na inej vidlici už robila. Tu mi proste nejdú dať dole spodné nohy, už som trieskala asi na 10 pokusov a stále nič....
Neviete kde môže byť problém?
Ďakujem za všetky odpovede.
29.08.2023 - 16:25:28
00
Do spodnych skrutier pred ich uplnym vysroubovami je dobre zlahka klepnut kladivom, aby sa to vysunulo dalej, potom skrutky vybrat.
29.08.2023 - 17:03:11
01
Pozri si nejake lepsie navody a rob to podla nich.
V skratke
prvy krok vyfucat komoru,
druhy krok odstrojit spodok noh od tocitok,
treti krok povolit imbusy tak aby sroby boli este zasrobovane, tak aby boli zasrobovane v zavitoch dostatocne aby ked si po nich tukla kladivom ti to neznicilo zavit a zaroven nie uplne zasrobovane aby pri tuknuti vedela sroba vojst dovnutra a zatlacit tym na vnutorne casti ktore ti to drzia a o ktore je ta sroba prisrobovana
stvrty krok kladivom cez nieco makke napriklad drevo alebo priamo gumennym kladivom buchnut jemne po jednom a druhom imbuse tak aby sa oddelilo vnutro od vonkajsich noh, ked budes vediet hybat srobami rukou dovnutra a von tak sa to oddelilo. Ak to nemas oddelene tak bud buchnut viac alebo ak sa sroba zatlacila dovnutra po hlavu ale stale to nie je oddelene tak povolit srobu viac a opakovat tento krok
piaty krok odsrobovat sroby
siesty krok oddelit vnutorne a vonkajsie nohy
29.08.2023 - 17:24:50
01
podarilo sa nakoniec 🥳🥳🥳
29.08.2023 - 20:56:28
00
lto napísal:
Do spodnych skrutier pred ich uplnym vysroubovami je dobre zlahka klepnut kladivom, aby sa to vysunulo dalej, potom skrutky vybrat.

Trebalo riadne tresknúť :-D
29.08.2023 - 20:57:16
01
keyboard_arrow_up