caute bikeri, hlavne ti z partizanskeho a jeho okolia.
aby som to objasnil:
1. septembra - tj- v statny sviatok sa v poobednych hodinach kona u nas v Partizanskom akcia IN-LINE PE, takze sa pojde po meste na korculiach a ako spoluorganizator som bol povereny najst nejakych zodpovednych minimalne 18rocnych ludi na bicykloch aby isli robit doprovod pelotonu korculiarov. ide o to prist na namestie, obliect si reflexnu vestu, dostat vysielacku, oprasit vase drahe masiny (road, XC, DH, AM,...) a ist si troska pojazdit po meste a robit doprovod korculiarom, davat pozor na nich, aby nevybehovali po celej ceste, kedze sa ide za plnej premavky, budeme mat jeden pruh iba pre seba, takze udrzat to zverstvo v jednom (pravom) jazdnom pruhu.

preco pisem?
no skusal som uz pisat vela ludom, ale vela ludi mi povedalo nie, nemozem, nemam cas, daj pokoj a tak. takze uz zufaly sa pytam tu vas chalani z PE a okolia, ci by ste neboli ochotni prist prveho na namestie a pomoct mi s touto nelahkou ulohou.

co zato?
no kedze uz pre mna hlavny organizator nevyclenil ziadne peniaze ani darceky, proste nic, tak nic za toto necakajte, akurat mojou vdakou za tento dobry cin by bolo pozvanie a prijemne posedenie na kofole.
sekundarnym cielom by mohlo byt, stretnutie a pokecanie, pripadne aj organizovanie nejakeho spolocneho bikovania partizancanov, ci uz v hore alebo na ceste

Ak mas pripadny zaujem sa zucastnit a pomoct, kde sa kontaktovat?
tu na fore, cez ss, moj mail (je viditelny), alebo telefone cislo: 0910/955 632

Dakujem
4ever bike 8)
17.08.2008 - 23:53:57
00
kks, a to sa kde chcu korculovat po meste po tych nasich vytrtoch a vymoloch?
18.08.2008 - 10:30:04
00
Pri tom finančno-materiálnom zabezpečení ti držím palce...

A pozor - po petržalskej hrádzi jazdia niektorí korčuliari okolo 30 kmh, takže na ťažkých hojdačkách s ľahkými prevodmi a na tlstých gumách bude problém ich sprevádzať.
18.08.2008 - 12:40:17
00
Takato akcia v PE? Ale fakt kade sa bude bruslit,ked tie cesty v centre su take ako spomenul Matt???
18.08.2008 - 13:45:05
00
Na Slovensku sa korčuľuje, brusliť sa musíš ísť za rieku Moravu...
18.08.2008 - 14:59:21
00
...aj na záhorí sa bruslí... 8)
18.08.2008 - 16:11:15
00
matt: tak tomu ver, akoze aj ja som bol prekvapeny, ze kadial sa chcu korculovat, ale pojdem to aj na sipok popod horu, aj cez obuvnicku, tam by si mohol robit aj obcerstvovacku :)

joko: dakujem velmi pekne
ale tak u nas sa nebude az tolko chodit, pojde sa podla prveho policajneho auta, takze pohodka klidek, a myslim ze tu pohodku a klidek zvladnu aj drsni DHckari a amenaci, a to mas pravdu, na hradzi dovadzaju aj 30km/hod. ale co su jazdi po uliciach BA, tak tam tiez chodia pomaly, aby kazdy korculista stihal a aby sa drzal balicek - uvidime ako bude u nas,...

Greywolf: vid odpoved pre matta
18.08.2008 - 16:14:26
00
Myslel som, že robíte v Baťovanoch nejaké vážne preteky...
18.08.2008 - 16:53:07
00
keyboard_arrow_up