Tecka napísal:
Mozme sa na to pozriet aj z tejto strany, ktora je jasna a pravdiva. Otazka stale ostava… ci konzervativny politik moze toto robit?

Konzervativni politici toto? Tito bojovnici za tradicnu rodinu, proti teplym atd sa domnievaju, ze cim hlasnejsie budu kricat, tak o to viac budu ich uchylky a bokovky, castokrat homosexualne, mimo podozrenia.
Ci uz je tento #smerodina #smenormalni konzervativec kollar, slintajuci nad penisom transky, aj s jeho haremom plastikovych barbin a deckami, na ktore sa mu nechce platit vyzivne, alebo parik z vedenia LSNS, ktori hladaju dalsich na bisexualne orgie po internete #jejdawau.
Alebo sliepka, co viedla pochod za rodinu a potom vysvitlo ze manzela dlhodobo podvadza s Figelom.
Alebo ten Orbanov radikalny konzervativny poslanec (na foto), co z gay orgie utekal po odkvape pred policiou.
Alebo Jorg Haider. Alebo Ernst Roehm. Alebo Herman Goering. A to sa bavime len o nasom okoli a spicke ladovca. Nehovoriac o stovkach tisic deti zneuzitych katolickymi knazmi. Pokrytectvo je modus operandi tychto "konzervativcov", resp rovno nackov. Ich volici su v bledomodrom to iste a ak im nieco prekaza, tak iba to, ze oni sami nie su na ich miestach.
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
05.09.2023 - 08:41:51
021
fight predseda vs predseda level materská škola
https://www.instagram.com/reel/CwuksE6tWGH/
05.09.2023 - 11:20:37
00
Co ten udajny blahov pas. Pravy/nepravy?
05.09.2023 - 12:18:17
00
tak aspon daj link, nech vieme, vo co gou
https://www.ta3.com/clanok/900041/ma-blaha-rusky-pas-poslanec-sasky-ziskal-od-hekerov-utajovane-dokumenty
05.09.2023 - 13:03:24
01
no bolo by to vtipne, keby Blaha nadobudnutim ruskeho obcianstva prisiel o Slovenske a automaticky by prisiel o volebne pravo aj pravo byt zvoleny do NR SR :D
05.09.2023 - 13:30:10
019
A ak by navyse od svojho noveho ruZZkeho chlebodarcu hned dostal aj povolavaci rozkaz, to uz len potom by to bolo naozaj vtipne. :rofl:
05.09.2023 - 14:20:31
021
Dredd napísal:
V tomto prípade Boris neodhadol a nepreveril dostatočne rodičov kačice určenej na insemináciu. Ferus nie je len tak nejaký zeleninár z Miletičky. No a tak má inseminátor plné gate, ale tentokrát zozadu. Dúfam, že po voľbách nezostane po ňom v parlamente ani smrad.

ja že o akom Ferusovi to hovoríš, až keď mi to kolega pustil som zbadal
05.09.2023 - 15:21:53
00
niezeby som cakal nieco ine...

i.imgur.com
05.09.2023 - 17:10:27
04
Zaseklo sa mi to na 38. otázke … a odznovu nejdem . Verím , že by som bol ako ty
05.09.2023 - 19:04:40
00
Presne. ?
Lepsie by som to ani ja nenapisal.

Volodja napísal:
Konzervativni politici toto? Tito bojovnici za tradicnu rodinu, proti teplym atd sa domnievaju, ze cim hlasnejsie budu kricat, tak o to viac budu ich uchylky a bokovky, castokrat homosexualne, mimo podozrenia.
Ci uz je tento #smerodina #smenormalni konzervativec kollar, slintajuci nad penisom transky, aj s jeho haremom plastikovych barbin a deckami, na ktore sa mu nechce platit vyzivne, alebo parik z vedenia LSNS, ktori hladaju dalsich na bisexualne orgie po internete #jejdawau.
Alebo sliepka, co viedla pochod za rodinu a potom vysvitlo ze manzela dlhodobo podvadza s Figelom.
Alebo ten Orbanov radikalny konzervativny poslanec (na foto), co z gay orgie utekal po odkvape pred policiou.
Alebo Jorg Haider. Alebo Ernst Roehm. Alebo Herman Goering. A to sa bavime len o nasom okoli a spicke ladovca. Nehovoriac o stovkach tisic deti zneuzitych katolickymi knazmi. Pokrytectvo je modus operandi tychto "konzervativcov", resp rovno nackov. Ich volici su v bledomodrom to iste a ak im nieco prekaza, tak iba to, ze oni sami nie su na ich miestach.
05.09.2023 - 19:06:17
00
dotm napísal:
ja že o akom Ferusovi to hovoríš, až keď mi to kolega pustil som zbadal


Ferus bol v 90´s o dosť inde v hierarchii ako štartér Boris, nie?
Ináč tie časti vo videu, kde je Ferus, celkom pekná/profi nahrávka v štúdiu.
Nech je za tou kampaňou ktokoľvek, ešte bude do volieb zábava gradovať.
05.09.2023 - 19:44:54
01
"Slovné spojenie "Dosť bolo minulosti..." z nového sloganu PS, mi v niečom pripomína legendárne: Súdruhu, spi rýchlejšie!"
(Braňo Bezák)

Mne to zas pripomína Pol Potov program "Rok nula", ktorý mal zrušiť všetku kultúru a tradície a zaviesť novú revolučnú kultúru. Začínam si myslieť, že #Budúcnosť tejto partičky bude skôr pripomínať OĽANO 2.0 :lol:
05.09.2023 - 20:14:46
00
Dnes som videl video (uz neviem kde), ze Robert F bol TO (asi 29.8 sa mi zda), kde ked prichadzal pytal sa ho chlapik za plotom kedy pojde konecne sediet. Robert najprv nepocul, siel k nemu a ked to pocul otocil sa bez slova a odisiel.
Potom v kulturaku to dal na Blahu...prihodu prezentoval, ze chlapik si ho fotil, vykrikoval a on mu chcel dat po papuli, ale mokrou rukou lebo to je elektroliecba, ale ten utiekol, co vyznieva dost komicky s realitou vo videu.
Ak niekto viete, kde to je bolo by dobre to tu nazdielat.
05.09.2023 - 20:41:56
00
dotm Good old days :D . Dnešný Ferus, tak to je iná postavička, jediný žijúci kmeňový klient nitrianskej pobočky VÚB, ktorý preferoval veľký jednorazový výber pred vkladmi. Dnes má veľké h..no, a rád by takto od Boriska dostal aspoň doživotnú rentu na denné espresso. Darmo raz, títo kovbojskí desperáti veľa rozumu nepobrali, ale žiť (a zomrieť) vedeli veľmi rýchlo. Aj preživší kulturista pretláčač Milan R. z Popradu, má len z hrnca dieru. Žijúci oldskúloví mafiáni sa majú čo od hranatých socdemákov učiť. Takto sa to robí, do psej…., a nie tam z posilky rovno v prepotenom tracksuite maloobchodníkov vypaľovať.

Majster Kompilát tak nikto z nás tam zrejme nebol, ale pre potreby objektívneho vykreslenia sociálnodemokratického giganta nám postačia Tvoje osobné dojmy zo stretnutia s ním. Verím, že ako rodák a kryptosympatizant, ktorý to má cez ulicu, si si rozhodne nenechal ujsť túto unikátnu príležitosť obohatiť svoje neustále sa rozširujúce (a prehlbujúce !!!) duševné horizonty.
05.09.2023 - 20:48:43
04
flegko napísal:
Dnes som videl video (uz neviem kde), ze Robert F bol TO (asi 29.8 sa mi zda), kde ked prichadzal pytal sa ho chlapik za plotom kedy pojde konecne sediet. Robert najprv nepocul, siel k nemu a ked to pocul otocil sa bez slova a odisiel.
Potom v kulturaku to dal na Blahu...prihodu prezentoval, ze chlapik si ho fotil, vykrikoval a on mu chcel dat po papuli, ale mokrou rukou lebo to je elektroliecba, ale ten utiekol, co vyznieva dost komicky s realitou vo videu.
Ak niekto viete, kde to je bolo by dobre to tu nazdielat.


https://www.instagram.com/reel/CwnIHZnNEm6/
05.09.2023 - 21:08:07
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up