A je to prave Matovic, kto svojou neschopnostou toto zlo nasmeroval na vitazstvo vo volbach.

To, co sa za posledne 3 roky dialo v parlamente, je podla mna daleko vacsie zlo ako nejake trapne rozkradnute miliony. Ved tito idioti isli ako parny valec a v skratenom legislativnom konani rozdrbali vsetko co sa dalo. Cenu este len budeme splacat v buducich rokoch.
13.09.2023 - 17:52:13
01
ci tak alebo onak ohladom utecencov ma igor tentoraz pravdu ,oni vyrobili problem a tvaria sa ako riesenie ,ked vladli ,hocico co aspon scasti vyzera dobre ,schvalili po okopceni od vtedajsej opozicie ,ked jej navrh zamietli a potom predlozili a schvalilii ako svoj ...atd.atd.
13.09.2023 - 17:52:51
06
Smeraci sú tupá nevdacna lúza.Toho genitála,čo sa z minimálne z 80% tnym podielom zaslúžil o ich rast,tam mali privítať na červenom koberci s dychovokou.
13.09.2023 - 17:58:21
01
Ja si myslím, že velkú vinu ako to dopadlo v posledných 3rokoch má na svedomí Covid a vojna na Ukr. To podkoplo nohy všetkým št. v EU. A na našej politickej scéne zlyhali všetci členovia koalície ktorí sa nedokázali absolutne v ničom dohodnúť.A uprednostnili stranícke záujmy pre štátnymi. Nie jeden, ale VŠETCI.
13.09.2023 - 18:17:16
04
no keby to zakomplexovane decko uprednostnovalo aspon stranicke zaujmy - on ale uprednostnoval len svoje vlastne ego... len cisty kkt sa dokaze namiesto vladnutia mesiac hadat s riaditelkou Statneho ustavu pre kontrolu lieciv len preto, lebo nesuhlasne stanovisko povazuje za osobny utok od liberalov a konspiraciu na urovni Sorosa
13.09.2023 - 18:31:43
07
foobar nie matovič fakt nemôže za to že smer sa dostane naspäť k moci.... za to si môžme my, spoločnosť, že veľká časť z nás zabudla čo tu smer narobil a sú ochotní ich pustiť k moci...
13.09.2023 - 19:38:15
08
Ramon1 napísal:
Ja si zas myslím , že Doc. ťažko naloží Kalimu a spol , že sa nechali takto vyprovokovať .

Srsen poznám v k KE iba jedného zida Glůcka čo pod svojim menom prenajíma priestory za účelom estetickej chirurgie v nákupnom centre na námestí . Ak je to jeho dieťa , je to ešte dieťa … veľmi si uškodil .


Kali ako lojálny člen klanu, ktorý pozná svoje miesto v hierarchii, si vypýtal súhlas od kápa
"Môžem sa mu ísť povenovať". https://www.youtube.com/watch?v=iNxdyYQ5ap0&t=33s&ab_channel=Denn%C3%ADkN Kápo nasadil poker face a ani sa neotočil, plne veril svojim poskokom, že tú nepríjemnosť vybavia. IMHO Kali ešte dostane poďakovanie za kus dobrej roboty.
A určite viac ako polovica tejto gubernie tlieska tomu random smerákovi, ktorý IM dve zavesil. Ten boxer sa hádam aj prekrúžkuje na teplý flek v parlamente.
13.09.2023 - 20:06:45
02
https://www.facebook.com/reel/2673075699499577?s=yWDuG2&fs=e
13.09.2023 - 20:17:49
012
Verim že trestne konanie mu v tom zabráni … viem ako by to hravo uhral na ublíženie na zdraví s práceneschopnosťou presahujúcou 7 dni . A ty tiež . Tým by sa už POlicia zaoberala , tomu ver . Štátny radca , 30 ročný , vám musí jbť …
13.09.2023 - 20:19:02
00
Ked mohla byt statnou radkynou Troskova...
13.09.2023 - 20:28:28
01
Však radila bradavičnatemu , ako správne tu ktorú polohu z Kamasutry zvládnuť a kedy Viagru a kedy Nitroglycerín si streknúť 👩‍⚕️
13.09.2023 - 20:34:25
03
s nadejou, ze kali s matovicom zahynuli vo vzajomnom suboji, som klikol na clanky a videa a zase nic...

my si tu sice spokojne zijeme v nejakej bubline, ale realita je taka, ze toto smerakom len pomoze - byvam v mensej obci na pomedzi zapadneho a stredneho slovenska a po bicyklovacke sa obcas zastavim na pivo v miestnom pohostinstve. to sice tiez nie je reprezentativna vzorka (ako tu), ale dnes sa tam neriesilo nic ine ako bitka matovica s kalinakom a samozrejme nikde ani slovom sa nespomenulo to, na co chcel matovic poukazat - ze migranti sem prichadzaju vdaka smerackym zakonom z r. 2018. jednu skupinku som aj upozornil, ze na co chcel poukazat, ale ze to vobec nevadi a naco tam isiel provokovat a ze je chory (s tym sa da suhlasit)...
vacsina sa len vytesovala, ze matovic dostal po papuli a extremny pripad bol, ked niekto prekrutil jeho slova o 200 tisic emigrantoch, ktory odisli za vlady smeru zo slovenska na to, ze prezidentka podpisala nejaku zmluvu, ze sem moze prist 200 tisic imigrantov...
13.09.2023 - 20:39:19
02
Cenou utechy je, ze pastiara dnes stiahli z kandidatky SMERu, kedze Igor nemieni podavat trestne oznamenie aj ked netusim preco (ale to pri nom nikdy).
13.09.2023 - 21:13:29
02
Asi ma otras mozgu? On si to snad rozmysli...
13.09.2023 - 21:16:58
00
tak či tak, to boli hodne zákerné rany spoza kaliho, na tie nemohol reagovať,
kaliho samotného celkom ustál ..
to ale nič nemení na tom, že všetci zúčastnení predviedli top politiku "balkánskeho" typu
13.09.2023 - 21:19:05
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up