ak sa do toho zapoji kuracia HYZA,tak amici uz potvrdili ich razne kroky proti vsetkym,a to nespravi nikto,lebo by to bola rana smrti pre kazdeho
22.10.2023 - 22:46:32
00
triki napísal:
kolko ludí po remisii prežili ak to chytili druhý krát....odhad minimum.

ak sa zapojí hizbalah do konfliktu tak odhadujem letecké útoky na irán.toho sa ajatoláh bojí lebo vie,že ho to už potom neminie a skončí ako sulejmáni.


A preto apelujem na posilnenie imunity , dobrej prevencii a “skríningu “. Ten ako sme postrehli , Izraeliti prudko podcenili … ako pri rakovine hrubého čreva . A pritom staci len tak malo … vytriet si riť papierikom . Teraz už budú poučení , no boj s touto “ rakovinou “ nebude ľahký a nebude bez obetí .
22.10.2023 - 22:51:44
00
útok na irán by znamenal koniec režimu ajatoláha.A on to dobre vie.Držia ho pri moci len IRGC.ak by ich nemal už dávno by sa hojdal na teheránskom námestí.
hizbalah je proxy iránu,nič viac.od.ere si to aj libanon bohužial.
22.10.2023 - 22:54:23
00
takýto odpad si navláčili do GB.čakajú nás zlé časy.šokovaní nemci chcú začať deportovať cudzincov.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-stotisicova-propalestinska-demonstrace-zneklidnila-anglii-v-londyne-vlala-vlajka-tauhidu-40447896
23.10.2023 - 01:43:23
00
Povedzte mi ale úprimne … čo vy by ste na ich mieste robili ? Aký “ konzervatívny postoj “ by ste zaujali ? … veru , je to rakovina s ktorou sa musí bez štipky ľútosti vysporiadať . A áno , padnú všetky zábrany zo strany Izraela 🇮🇱 .

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-odbornici-zkoumaji-ostatky-obeti-hamasu-horsi-smrt-si-nelze-predstavit-40447908
23.10.2023 - 10:16:47
00
skús povedať politikom,že islam nepatrí do európy,že islam nie je náboženstvo,ale politická doktrína.Povedia,že požívaš princíp kolektívnej viny,že za to čo sa deje nemôže islam.Opak je pravdou.niektoré štáty su na pokraji občianskej vojny.fra.swe,už dávno.antisemitizmus je spiaci nádor ktorý sa šíri európou a rozosieva metastázy všade tam kde je velká piata kolóna moslimov.
židia sú posledná bariéra pred úplným pádom západu.
23.10.2023 - 16:31:31
00
triki napísal:
skús povedať politikom,že islam nepatrí do európy,že islam nie je náboženstvo,ale politická doktrína.Povedia,že požívaš princíp kolektívnej viny,že za to čo sa deje nemôže islam.Opak je pravdou.niektoré štáty su na pokraji občianskej vojny.fra.swe,už dávno.antisemitizmus je spiaci nádor ktorý sa šíri európou a rozosieva metastázy všade tam kde je velká piata kolóna moslimov.
židia sú posledná bariéra pred úplným pádom západu.

Toto s tym nabozenstvom mas trochu pomylene v tej tvojej tupej chorej zvratenej hlavicke. Ak by to bola pravda, tak Indonezia, co by najvacsia moslimska krajina na svete, bola najvacsia zasobaren teroristov na svete. Rusi na Ukrajine su moslimovia? Alebo nacisti boli? Problem dezolatikov je, ze na jednej svojej facebookovej stranke maju vyzvu proti islamizacii europy a stavaniu mesit a hned dalsi prispevok racionalizuje a relativizuje pocinanie hamasu v izreali. So zverstvami su viacmenej o.k., ale nabozensto im vadi. Nieco podobne ako ty. Sam si sem s plezirom postoval gore videa nejakych individualnych nezmyselnych vojakov a inych ludi, ktorych bud trhali granaty, alebo boli inym sposobom umuceni. Stacilo ti, ze si si predstavil, ze su to rusi a prezival si rozkos. Hoci sa castokrat ukazalo, ze to rusi vlastne ani nie su. Ale sak nevadi. Niekedy sa hanbim, ze v RUS vs UKR konflikte si na tej istej strane ako ja.
23.10.2023 - 17:18:29
12
môj pekný mudrlant,pozri sa kde všade sa protestuje proti IL v ktorých moslimských krajinách.A ešte jedna vec,prečítaj si korán,aby si vedel k čomu všetkému sa vyjadruje a,že rieši úplne každý segment života moslima.A ukáž mi nejakú skutočne demokratickú sekulárnu moslimskú krajinu.
23.10.2023 - 17:31:50
00
Koran citat nebudem a necital si ho ani ty, tak neviem co sa tu nim ohanas. Maximalne tak citas pofiderne fora a twitter, z ktorych kopypejstujes prispevky aby sme ich povazovali za tvoje vlastne. Demokraticke krajiny su napr Tunisko, Malajzia, spominana Indonezia, Turecko a vobec ma nezaujimaju tvoj "argumenty", preco nie. Ide to, ze cocoti tvojho typu dokazu sadismus relativizovat, dokonca obhajovat a aj sami si ho vyhladavaju na internete. A potom tuto aj tvoju uchylku zvalis na nejake nezmyselne nabozenstvo.
23.10.2023 - 18:30:25
02
Tunisko???....demokracia
https://hn24.hnonline.sk/hn24/96046456-demonstranti-v-tunisku-odsudili-prezidentov-prevrat-a-ziadali-jeho-odvolanie

Ty proste nečítaš to je tvoj problém.Knihy nečítaš.
23.10.2023 - 18:41:12
00
situácia graduje-status z FB (je to skupina,pre pridanie treba požiadať) kopírujem:

jsou hlášeny výbuchy na ropném poli Al-Omar v Sýrii, kde jsou umístěny americké jednotky.
Pod palbou se ocitla i americká základna Ash-Shaddad, také v Sýrii. V současnosti jsou pod útokem tři americké základny
Joe Biden přerušil svůj projev a naléhavě se vydal do situačního centra Bílého domu - „je zde problém, který je třeba řešit“.
Mezitím dnes v Berlíně... údajně agresivita protestujících stoupá

https://www.facebook.com/groups/390862303211503/posts/639699164994481/
24.10.2023 - 07:13:46
00
Ale čo si … určite sa jedna o fejkňúz . To len skupinky islamských neurochirurgov a “ atómových fyzikov “ v pokoji oslavujú zvyšovanie platov a rastúcu životnú úroveň ich komunity v krajinách “ bezvercov” , do ktorých boli nedobrovoľne v okovách po strastiplnej ceste nasilu zavlečení z krajín plnych blahobytu , lásky , názorovej slobody a absolútnych dostatkom všetkého …
24.10.2023 - 12:42:34
03
Je fajn, ze je tato tema na mtbiker, konecne to niekto vyriesi. Palec hore.
24.10.2023 - 14:22:17
00
triki napísal:
môj pekný mudrlant,pozri sa kde všade sa protestuje proti IL v ktorých moslimských krajinách.A ešte jedna vec,prečítaj si korán,aby si vedel k čomu všetkému sa vyjadruje a,že rieši úplne každý segment života moslima.A ukáž mi nejakú skutočne demokratickú sekulárnu moslimskú krajinu.

Ohanat sa Koranom je ako ohanat sa Bibliou. A ty si Koran cital? Ja som parkrat skusal a nie je to taka oddychovka ako Biblia.
V znacnej casti sa kryje s Bibliou, jak obsahovo, tak vyznamovo.
Keby sme mali militantnych krestanov vediia sa zastitovat Bibliou rovnako ako sa dnes teroristi obhajuju Koranom.
V Korane problem nie je.
24.10.2023 - 18:10:33
03
Prestaňte tu už kktiny vypisovať …. Úkaž mi jedného budhistu , kresťana , taoistu, šintoistu a neviem akého istu , ktorý odsekáva deťom a starcom prsty a hlavy zaživa , spútava a upaľuje zaživa matky s deťmi a vypichuje im ešte aj ich mŕtve očí ! Na vlastne deti pripevnia detonačné zariadenie a pošlu ho odpáliť sa do kostola bezvercov …. nenávidia kohokoľvek okrem “ svojich “obdobne chorých primitivov , žijúc v nenávisti tak veľkej , že obetujú svoje vlastne dieťa , len nech zo sebou zoberie čo i len jediného “ nepriateľa “ . Robia to len islamisti , koranisti a ini kozomrdi !!! Tak si prestaňte tu honit myseľ kto je tu dobry a kto zlý . Áno aj kresťania sa dopúšťali “ zverstiev “ , ale kresťanská spoločnosť je uz dnes inde ako ta ich zaostala modla … a Boh ich chráň ak sa hnev celého ostatného sveta začne sústrediť na elimináciu ich zla … Gaza bude oproti tomu rajská záhrada . Áno , som si vedomí že nie všetci , no štatistika posledných desaťročí nepustí . Ja mám popravde tiež v ťažkej <>či ich božstvo , neriešim ich su my ľahostajní . No skrížia mi cestu , ohrozia moju rodinu a …
24.10.2023 - 19:40:48
08
keyboard_arrow_up